Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34613462346334643465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tavsiyeniz doğrultusunda döviz ekstresi talep ettim ancak bugün yaptığım harcamalar da döviz ekstresi olarak gelecek mi yoksa iş işten geçti mi onu anlayamadım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence buraya her yazdığımız mesaj sonuna alakalı ya da alakasız olsun Evet şimdilik puanlar silinmiyor yazalım
    Tamam okuma engelli bir milletiz artık buna kesin kanaat getirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: üzyear

merhaba arkadaşlar
    Adios kartımda biriken puanlarımı şu ana kadar hiç harcamadım. Puanlarımı yurtiçi yaz otel rezervasyonunda harcamayı düşünüyorum.
    örneğin 3000tl seturda fiyatı gözüken hotel rezervasyonu şimdi yapsam ne kadar puan istenir. şimdi yapmakmı mantıklı yoksa mayıs ayında hotel kampanyası oluyormuş o zaman mı yapayım? şimdiden teşekürrler

mart nisan gibi çıkar kampanyalar. o zaman yaparsanız atıyorum 2 kişi 5 gece toplam 4000 TL lik oteli 1300-1400 WP a alabilirsiniz. bekleyin derim. Ancak onlarda da kontenjan sıkıntısı oluyor bunuda gözardı etmeyin.
  • Yıllık harcama limitinin kart bazında değerlendirildiğini yazmıştı bir arkadaş. Var mı aslı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Karadamyeti

Yıllık harcama limitinin kart bazında değerlendirildiğini yazmıştı bir arkadaş. Var mı aslı?

evet her kart için 2500 puan kullanım limiti vardır. ama kazanırken bu geçerli değil müşteri bazında puan kazanımı hala geçerli, kart sayısından bağımsız
  • Arkadaşlar kişisel hedef için 340 tl harca 10 puan kazan gibi komik bi teklif geldi (: katılım yapmazsam 1-2 ay içinde yeni teklif gelir mi? yoksa hiç yoktan iyi midir?
  • SIZE OZEL KAMPANYAYA DAHIL EDILDINIZ. ARALIK AYINDA YAPI KREDI BIREYSEL KREDI KARTLARINIZLA 1700TL HARCAMAYA 15TL PUAN KAZANIN.

1700 tl'ye 15 tl çok kötü. Katılmasam daha iyi bir seçenek gelir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beterin beteri var:

SIZE OZEL KAMPANYAYA DAHIL EDILDINIZ. ARALIK AYINDA YAPI KREDI BIREYSEL KREDI KARTLARINIZLA 12000TL HARCAMAYA 50TL PUAN KAZANIN.

• Bana 5,500 TL ye 100, eşime 500 TL ye 50 geldi geçen ay. Bu ay gelmez sanırım.
  • Bu "size ozel" kampanyalardan bana hic gelmiyor :/ 5500'e 100 iyiymis bence. 500'e 50 zaten efsaneymis(:
  • investigation İ kullanıcısına yanıt
    Hocam banka seni gözden çıkarmış

• investigation İ kullanıcısına yanıt
    11.000 e 200 TL, size göre daha iyi de 11.000 TL harcama nerdeee :)
  • Belki 1 yıldan fazla olmuştur, şahsıma kişiye özel kampanya yapmayali. Geçen ayın başı kayıt olusturdum. Az önce mesaj geldi. 5400 e 50 puan. Yapı kredi dalga mı geçiyor, adam mı seçiyor.
    Bir nadası hakketti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kişisel kampanyalar 1 kerede bize gelsin ya :)
  • 2 ay üst üste 5000 e 100 geldi bana.
  • AnimaL. kullanıcısına yanıt
    Arayıp söylemeniz lazım. Bir sonraki ay geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef ben de 412 dolarlik bir harcama yaptim dun 21 sularinda 1501tl olarak yansimis. Paraf kullaniyordum daha once, adios felaketmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beYdeNbeY -- 7 Aralık 2016; 16:25:13 >
  • 1550 tl harca , 15 tl kazan hedefi geldi bana dün

• bykmn B kullanıcısına yanıt

Keşke öyle olsa, kart dolu, iyi olurdu. Şaka bir yana geçen ay 10.000 civarı harcamam olmuştu, ondan olmalı.

• mcksy kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam, benim önceki ay yaptığım harcamaların yüksekliği nedeniyle olmuştur, sanırım sizin de öyle. Biz hali hazırda zaten harcama yapıyoruz, amaç alışveriş yapmaya teşvik etmek :))

• 
Sayfa: önceki 34613462346334643465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.