Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.508
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34103411341234133414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler gecen ayın 60 tl gıda market, kampanyası yattı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

Günaydın arkadaşlar;

Benimde kartımdan 3 morhipo 1 gittigidiyor 1 Apple Strore olmak üzere akşam işlem yapıldı. Kartı kapadım. Morhipoyu bilgilendirdim. Gittigidiyora ulaşana helal olsun. Apple Stroe gece çalışmıyor malum. Bir arkadaşın elinde harcama itiraz dilekçesi vardı. Onu gönderebilirmi. Ayrıca 0262'li ykb faks numarası neydi arkadaşlar.

Teşekkürler şimdiden.

Morhipo, Apple Store, Gittigidiyor sayesinde işlemler kısa sürede iptal edildi. Konu ile alakalı savcılığa suç duyurusunda bulunan oldumu arkadaşlar. Süreç nasıl işliyor.
  • yattı
  • bende tonla kampanyaya katılıyorum hala amerika biletleri nedeniyle eksideyim neden hiç düze çıkamadım diyordum :D meğer adamlar tüm kazandıklarımı platinium kartıma yüklemişler ay ay.. aradım müşteri hizmetlerini dediki 468tl wp ınız var platiniuma yüklenmiş :D hepsini aktardım ve düzlüğe çıktım nihayet. iki kartı olanlar dikkat etsin ki ben platiniumu hiç kullanmıyordum. ve adios premium olduğu için platiniuma da yüklenen puanlar hiç silinmiyormuş ay ay kontrol ettim hesap özetlerinden .. en son getir gittigidiyor dr ve eylul ayı harcama puanlarım yatmış cüzdan uygulamasından gelecek ek puanlarda 27-28 ekimde yatacak bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcitixxx

Size özel kampanya uygulanmazsa, kampanyadan yararlanamıyorsunuz. Bazı insanlara her ay kampanya gelirken bazı kişilere hiç gelmiyor ve neye göre bilemiyorum... Bilen var mı?

harcama profilinize göre geliyor. az harcarsanız kampanya teklifi cok geliyor genelde.
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Dolandiricilik vuku bulmadigindan savci takipsizlik veriyor bu durumlara. Bu ulkede adalet boyle..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni sırf ykb den arıyoruz kartınızda harcama var diye 4 kez aradılar dolandırmak için. Dikkatli olup düşük limitli kart kullanmak internette sanal kartla işlem yapmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: levyeman

Beni sırf ykb den arıyoruz kartınızda harcama var diye 4 kez aradılar dolandırmak için. Dikkatli olup düşük limitli kart kullanmak internette sanal kartla işlem yapmak lazım

Beni de aradılar da ismimi tutturamadılar

• drvimu kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Beni de 3 hafta oldu sanırım arayalım. İsmimi bilememişler ve karşı tarafın ismini sorunca telefonu yüzüme kapatmışlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: n_medya

GENÇLER BU ARA KREDİ KARTLARI ÇOK PATLATILMIŞ NAÇİZANE TAVSİYELERİM:
    1. İNTERNET E KAPATIN, YURTDIŞI ALIŞVERİŞE KAPATIN
    2. MAİL ORDER KAPAT
    3. TELEFON BANKACILIĞI İLE ALIŞVERİŞ KAPAT
    4. SADECE SANAL KART KULLAN
    5. BKM YE SANAL KART KAYDET
    6. KULLANMAYACAKSAN SANAL KARTTA HİÇ LİMİT KALMASIN
    7. NUVO KULLANIYORSAN BANKA KARTI İÇİNDE SANAL KART OLUŞTUR
    8. NETTE PUAN YOKSA İNNİAL İLE ÖDE (İNNİAL 3D DIŞI ÖDEME YOKMUŞ YALAN BEN ÖDÜYORUM)
    9. BANKA VE AVM DIŞINDA KARTINI BANKAMATİKLERDE KULLANMA
    10. KREDİ KARTINI POSDA KULLANACAĞIN YERLERİ SEÇİCİ OL GÜVENMİYORUM DİYORSAN İNNİAL KULLAN
    11. BİLMEDİĞİN YERDEN ALIŞVERİŞ YAPMA
    12. Banka veya bağımsız ATM'de kart kullanılsa bile şifre girerken eliniz ile kapatınız. (investigation tşkler) SAYGILAR SELAMLAR ☺☺

Güncel...

• Telefon numaramı babamın internet şubesine giriş için kullanıyorum kartı YÖK onun adına 3 kez aradılar ben adımla da 1 kere her seferinde kartımın son 4 rakamını verdiler. Mail order a vermiştim sigorta şirketinden şüpheleniyorum. Telefondaki zat baskı yapıyor işten anlamayan denk gelse....

• Şahsen gidip suç duyurusunda bulundum. Savcının yapacağı çok basitti. Lidyanadan kim alışveriş yapmış bilgileri isteyecekti ama sağolsun zahmet bile vermedi.
    Sonuç: takipsizlik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersaydin

Şahsen gidip suç duyurusunda bulundum. Savcının yapacağı çok basitti. Lidyanadan kim alışveriş yapmış bilgileri isteyecekti ama sağolsun zahmet bile vermedi.
    Sonuç: takipsizlik.

Bizim değilde alışveriş sitelerinin adres bilgilerini direk paylaşmaları lazım halbuki. Bizim ülkede adalet böyle işledikçe çoook dolandırıcılık olur. Zaten bankanın umurunda değil sen ver dilekçeyi ben bi bakim bir ara ilgilenirim diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx0131

yattı

peki cüzdandan gelecek olan +10 yattı mı?

• mfizik M kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/m_120005830//tm.htm#120005830

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx0131 -- 22 Ekim 2016; 10:11:53 >
  • Bu Yapı Kredi de mi bir problem var. Benden de Teknosa sanal pos adıyla iki adet 1544 ve 1655,50 bir de Lidyana 69,20 TL işlem yapılmış. Dilekçe istiyorlar. Geçenlerde annemin normal kartıyla hem de telefona gelen şifreyi girerek internet harcaması yapmamıza rağmen Akbanktan arayıp harcama size mi ait diye sormuşlardı. Yapı kredide ise gece vakti şifresiz olarak 3000 Tl üzerinde işlem yapılıyor, tesadüfen ben fark ediyorum
  • Arkadaşlar selam. Bugünkü 150tl giyim harcamasına 20tl puan kapmanyası LCW'nin 150 tl'ye 15 tl kampanyasıyla birleşir mi?
  • Paramara uygulaması ile innial karta para yukleyince gida/akaryakıt kampanyasna dahil olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: tedmiller

Arkadaşlar selam. Bugünkü 150tl giyim harcamasına 20tl puan kapmanyası LCW'nin 150 tl'ye 15 tl kampanyasıyla birleşir mi?

Birleşir

• Hergün bütün kartların güncel dönem işlemlerine bakar oldum.
    Dolandırıcılığın suçu yok, olan bize oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34103411341234133414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.