Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.749
Cevap
1.077
Favori
5.538.049
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33593360336133623363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Decathlon agustos kampanyasina dahil oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

TL kartı Platinum TLcard a dönüştürebiliyor muyuz?
  • rsk7 kullanıcısına yanıt
    Platinum Bankacılık Ayrıcalıklar Dünyası’ndan nasıl yararlanabilirim?

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası'ndan yararlanmak için bankamızda

En az 50.000 TL veya muadili para cinsinden (TL/Döviz Vadeli-Vadesiz Mevduat, Yatırım Fonu,Yapı Kredi Bonosu) varlığınızın olması ve/veya
    100.000 TL ve üzerinde aktif statülü konut kredisi ve/veya
    40.000 TL ve üzerinde aktif statülü taşıt kredisi bulunması gerekmektedir.

• Play e-Ticaret 15 TL puanı yatan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Play e-Ticaret 15 TL puanı yatan var mı?

Ben yapmadım ama yatmış Pegasus la beraber

• GokhanAtas kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

YKB yi aradım "henüz yatmadı" dedi. Size başka birşey yatmış olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcksy -- 26 Ağustos 2016; 11:31:28 >
  • Arkadaşlar nadirgold web sitesi kuyum olarak mı geciyor

• Sueno Deluxe'de Altay konseri harikaydı dün. 23:00 de başlayıp 3,5 saat sürdü. Biz çok keyif aldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Play e-Ticaret 15 TL puanı yatan var mı?

Ben yapmadım ama yatmış Pegasus la beraber

Pegasus puanını bekliyordum bugün ama bana yatmamış. Size yattı mı?

• Maaş müşterilerine yatacak 25 TL TLCARD PUANI YATAN VAR MIDIR?
  • bana 25 wp yatmış ama nereden?
    play wpları playe mi yatıyor?

edit : 15 wp playden adiosa yatmış. 10 wp de geçen günki d&r kampanyasından yatmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anvil -- 26 Ağustos 2016; 14:10:29 >
  • Özdilek'te 30 TL Worldpuan!

Yapı Kredi World`e özel 300 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 30 TL Worldpuan! Üstelik Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına özel ek 10 TL, toplam 40 TL Worldpuan hediye!

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Kampanya Koşulları
    Yapı Kredi World ile 25 Ağustos – 28 Eylül 2016 tarihleri arasında Özdilek Süpermarketleri’nde toplam 300 TL ve üzeri tek çekim market alışverişlerine 30 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden Yapı Kredi kredi kartları ile yapılan katılımlarda ise 10 TL değerinde ek Worldpuan hediye edilecek olup her müşteri toplamda en fazla 40 TL Worldpuan kazanılabilecektir. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları ve banka kartları, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler ve ticari kartlar dahil değildir. Kampanyada kazanılan puanlar 12 Ekim 2016 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım 23 Ekim 2016’dır. Yapı Kredi Worldcard ve banka kartı sahiplerinin kampanya katılımı için OZDILEK yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için OZDILEK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için OZDILEK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için OZDILEK yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılımlarda yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez, toplamda 40 TL puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna basılmalıdır. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kazanılan Worldpuan'lar 28 Ekim 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 8 Kasım 2016 ‘dır. Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sofist67

Maaş müşterilerine yatacak 25 TL TLCARD PUANI YATAN VAR MIDIR?

Yatmadı,kayıt açtırdım..
  • 30 ağusta ela qualitye giriş yapıcam 4 gece

bu otelden çıkıp 4 gecede limak atlantise giriş yapmayı planlıyorum

görüş ve önerileriniz nelerdir oteller hakkında
  • Polo Garage kampanyasını görmemişim 21'in de 100 tl üzerinde alış veriş yaptım, katılımı bugün yaptım cüzdan uygulamasından sizce puan yatar mı? bu konuda tecrubesi olan var mı, kayıt mı açtırmak gerekiyor
  • inprise İ kullanıcısına yanıt
    Katılman yeterli. Yapıkredi problem etmiyor. Puanın yatar.
  • inprise İ kullanıcısına yanıt
    YKB World-Adios puan kampanyalarında şimdiye kadar olan uygulamada,
    katılım işlemi kampanyanın son günü bile olsa kampanya dönemindeki tüm harcamalar (katılım öncesi dahil) sayıldı.
    Yani puan bence yatar. Ama aklınızda olsun banka uygulamayı değiştirebilir. Önce katılıp sonra harcamakta fayda var.
    Bonus-Axess vb diğer banka kampanyalarında sadece katılım sonrası harcamalar dahil ediliyor.
  • silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Partir -- 26 Ağustos 2016; 15:33:52 >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    100 TL'ye 40 TL puan o zaman?
  • 
Sayfa: önceki 33593360336133623363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.