Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33563357335833593360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim hem world eko hem adios kartım var, genelde eko kartı kullanıyordum, bugün kart bilgilerim çalındığı için eko kartı kapattırdım. Adiosla devam edeceğim ama esas konu bu haftasonu eko kartımla d&r puan kampanyasından yararlanmak için alışveriş yaptım ama bugün kartı kapattırdım, puanlar yüklenir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 23 Ağustos 2016; 22:52:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu ay içinde migrostan mobil ödeme ile başarılı bir şekilde alışveriş yapabilen var mı? Migros kasiyerlerinin söylediği ve benim de başıma gelen olay şu: mobil ödeme ile alışverişinizi yapıyorsunuz, sizde ödeme başarılı görünüyor ancak kasiyer sisteme ödeme düşmedi alışveriş başarısız diyor. Int. Bankacılığından bakıyorum, provizyonda görünüyor. Böyle bir sıkıntı yaşanıyor son zamanlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shell kampanyası iptal oldu dedi benzinci ama var mı öyle bir bilgisi olan?

• sevdayeli kullanıcısına yanıt
    Ben dün sorunsuz olarak gerçekleştirdim. Tek seferde işlem gerçekleşti ve fiş basıldı kasada. 5-10 saniye sonra da bilgi SMS'i geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

Mobil ödeme olayı farklı hocam nfc özelliği olan telefondan cüzdan uygulamasından ödeme yapıyorsunuz

pardon onu demek istemisgim bende nfc odemesi max bir seferde 50 tl ye kdr degil mi onu ogrenmek istedim.kampanyada 100e 25 diyor

• Arkadaşlar bu kartı ilk kez duyuyorum yukarıda olumsuz yorumlar gördüm ama sizce kullanışlı mı ve kullanmaya değer mi?

Özellikle otel, uçak sistemi nasıl işliyor onu merak ediyorum yani nasıl bu karttan yararlanırım hani sitesinde yazanları okudum ama gerçek mi yoksa sadece reklam mı onu merak ediyorum kullanan kişiler memnun mu ve en çok ne için kullanıyorlar diye sormak istedim.Bin sayfa yazı olunca da haliyle sadece son sayfalara bakabildim.Genelde ne oranda indirimler olur ve bunları kullanmak için ne tür harcamalar yapmak gerekir yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
  • Pichie Rich kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin hocam. Benim ve çoğu adiosçu için her ne kadar son zamanlarda her geçen gün avantajları azalsa da bu kart bir numara olma özelliğini korumaktadır.

Haklısın, sayfa sayısı çok. Ama, ilk sayfayı iyice okursan ortalama bir adiosçu kadar bilgi sahibi olursun. Ardından aklına takılan soruları yazarsan birileri mutlaka cevaplar

• Temmuz ayında sisteme giriş yaptım.

Faturalardan: 50
    Ağustos Kampanyası: 60
    Harcama hedefi 850: 20
    Polo: 15
    Lc Waikiki:10
    Kipa kurban: 50
    Bkm Express: 15
    Normal gelen: 5

Olmak üzere 200 lira üzeri bonus topladım. sadece 2 ayda.

25 lira mobil ödeme indirimi, 10 lira burger king'te arkadaşlarla yemek yerken evet beyler nakitler bana deme ödülü.
    40 lira shell akaryakıt indirimi falan derken baya iyi bir kart olduğu ortaya çıktı, 3 yıldır biriktiriyor olsaymışım bu yaz eve adım atmazdım =D
  • World’e özel D&R mağazaları ve dr.com.tr ’den tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla, toplam 30 TL Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!

·24 Ağustos – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında D&R mağazaları ve dr.com.tr ’den tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 20 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplam 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.

· Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır. Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılacak maksimum puan tutarı 30 TL olacaktır.

Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

· Kazanılan Worldpuan'lar 13 Ekim 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Ekim 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılan ek 10 TL Worldpuan’lar 27 Ekim 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecek olup, 8 Kasım 2016 tarihinde geri alınacaktır.
    · Kampanyaya Yapı Kredi Worldcard’lar ile birlikte, Anadolubank,TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımında kazanılacak ek 10 TL puan fırsatından yararlanmazlar.

· Business kartlar, banka kartları, iptal ve iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    · Yapı Kredi ve D&R kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

· Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez

· Kampanya kapsamında kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

· Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

• anvil kullanıcısına yanıt
    100 e 30 gayet iyi değerlendirmek lazım
  • Soru şu

DR 30wp ile eğitim kırtasiye 25wp sektör kampanyası birleşir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vsimay

Soru şu

DR 30wp ile eğitim kırtasiye 25wp sektör kampanyası birleşir mi?

Bende onu soracaktım. mantıken birleşmesi lazım. D&R eğitim sektöründe görünüyorsa birleşir.
  • D&R ' da hediye karti var mi ?

• 100 x 2 yapmak lazım yalnız
  • Bende Sueno da 5 gün konakladım.

Herşey dört dörtlük. Daha ne olabilir ki ? Bütün içkileri bile şişede alıyorsunuz.

Akşam yemekleri kötü diyenleri algılayamıyorum.

Belki 100 belki 200 çeşit yemek var, birini beğenmezseniz diğerini illaki beğenirsiniz. Zaten hepsinin damak tadınıza uyması mümkün değil. Yani o kadar sınırsız çeşitten beğenmediklerinizide bulmak bir başarı.

Sucuk pişmemiş olabiliyor amao sucuğu pişmemiş seven kişide çok. Yani damak tadı farkı.

Kısacası otel 10 numara.
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    tek 100 lük yapılıp 30 DR+ 10 eğitim sektöründen kazanılabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

tek 100 lük yapılıp 30 DR+ 10 eğitim sektöründen kazanılabilir bence.

mantıklı
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    d&r kırtasiye değil, daha önceki kampanyalarda birleşmemişti. buna göre alışverişinizi yapın.
  • İyi gunler arkadaslar. Yurtdisi gorev icin samsun atina icin vakifbank seyehat hattindan ucak biletlerini aldim. Ancak mailime gelen rezervasyon bilgilerinde ve flypgs internet sitesinde ucret yazmiyor. Daha oncelerde yaziyordu. By ucuslar icin fiyat yazan biletleri alabilirmiyim

• Agustosta 60 tl puan genel kampanyasi ile d&r 30 tl kampanyasi birlesiyor mu

10+30 kazanirmiyim yani

• 
Sayfa: önceki 33563357335833593360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.