Şimdi Ara

-- BOSCH WVH28420EU Logixx 7 Sensitive Tam Kurutmalı Çamaşır Makinesi -- Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
26.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum önümüz kış, evimiz kuzey cepheli olduğu için güneş almıyor, ayrıca yer problemi de var... Tüm bunlar birleşince çamaşır kurutmak tam bir işkenceye dönüşüyor... Uzun araştırmalar sonucu bu ürünü almaya karar verdim... Sizce nasıl bir seçim... Kullananlar veya bilgisi olanlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim... Ürünü buradan almayı düşünüyorum, havale indirimli peşin fiyatı 1.860 TL üstelik kargo ücreti de yok... Bundan uygununu ne bayilerde, ne de başka sitede bulabildim (fiyat açısından)...

http://www.stokburada.com/x_bosch-bosch-kurutmali-camasir-makinesi-wvh28420eu_79957.php?urun_ad=Bosch+Kurutmal%FD+%C7ama%FE%FDr+makinesi+WVH28420EU

Resmi sitesi

http://www.bosch-home.com/tr/WVH28420EU.html

Bu da görseli:

-- BOSCH WVH28420EU Logixx 7 Sensitive Tam Kurutmalı Çamaşır Makinesi -- Kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kileci63 -- 1 Ekim 2010; 22:57:17 >

• Kurutmalı çamaşır makinesi almanız şart ise en mantıklı seçim bu modeldir. Çünkü B sınıfı enerjilidir ve kuruturken su kullanmaz. Bunun yanında program ve fonksiyon alternatifleri oldukça geniş.(hızlı yıkama, yoğun yıkama tuşları, 15 dak programı, gömlek programı vs) Tamburu büyük. Alternatifi olan Siemens modelinin fiyatını da incelemeniz tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Kurutmalı çamaşır makinesi almanız şart ise en mantıklı seçim bu modeldir. Çünkü B sınıfı enerjilidir ve kuruturken su kullanmaz. Bunun yanında program ve fonksiyon alternatifleri oldukça geniş.(hızlı yıkama, yoğun yıkama tuşları, 15 dak programı, gömlek programı vs) Tamburu büyük. Alternatifi olan Siemens modelinin fiyatını da incelemeniz tavsiyemdir.

Dediğiniz gibi muadili olan Siemens ürününü de inceledim... Arada çok cüzi bir fiyat farkı olduğu için (Siemens birazcık daha ucuzdu) Bosch'ta karar kıldım... Teknik özellikler açısından iki ürün arasında bir fark göremedim açıkçası... Tambur olayını biraz daha açıklarmısınız... Verdiğiniz bilgiler için de çok teşekkürler ...

• quote:

Orijinalden alıntı: by_ProXy

http://www.boschpark.com/bosch/wvh28420eu-7kg-yikama-4kg-kurutma-makinesi-p-407.html

Yetkili bayiden almakta fayda var dimi

Bahsettiğiniz sitede de çok oyalandım, fakat 1.900 TL min. ürün fiyatı artı 65 TL (Bana söylenen kargo ücreti buydu) kargo ücreti nedeniyle 1.965 TL yi bulan fiyat nedeniyle vazgeçtim...

• quote:

Orijinalden alıntı: by_ProXy

http://www.boschpark.com/bosch/wvh28420eu-7kg-yikama-4kg-kurutma-makinesi-p-407.html

Yetkili bayiden almakta fayda var dimi

Bir de tabi ürün stokta yoktu ...

• quote:

Orijinalden alıntı: kileci63

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Kurutmalı çamaşır makinesi almanız şart ise en mantıklı seçim bu modeldir. Çünkü B sınıfı enerjilidir ve kuruturken su kullanmaz. Bunun yanında program ve fonksiyon alternatifleri oldukça geniş.(hızlı yıkama, yoğun yıkama tuşları, 15 dak programı, gömlek programı vs) Tamburu büyük. Alternatifi olan Siemens modelinin fiyatını da incelemeniz tavsiyemdir.

Dediğiniz gibi muadili olan Siemens ürününü de inceledim... Arada çok cüzi bir fiyat farkı olduğu için (Siemens birazcık daha ucuzdu) Bosch'ta karar kıldım... Teknik özellikler açısından iki ürün arasında bir fark göremedim açıkçası... Tambur olayını biraz daha açıklarmısınız... Verdiğiniz bilgiler için de çok teşekkürler ...

Tamburu diğer 7kg cihazlardan daha geniş ve özel su damlası dokusuyla etkin ve hassas yıkama sağlıyor. Siemens ve Bosch %100 aynı,(Siemens'te ayrıca hızlı yıkama fonksiyonu olması haricinde) uygununu istiyorsanız Siemens seçebilirsiniz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 15 Şubat 2011; 21:45:55 >

• ozaman hayırlısı olsun diyeyim..
  • Bence internet üzerinden alıcağına birkac bayiden sıkı pazarlık ile o fiyata yada cok az bir fark ile alabilirsin.Bende suanda fiyat arastirmasi yapiyorum toplam 3.500 olan 2 kalem urun icin 3.050 lere kadar buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaccar

Bence internet üzerinden alıcağına birkac bayiden sıkı pazarlık ile o fiyata yada cok az bir fark ile alabilirsin.Bende suanda fiyat arastirmasi yapiyorum toplam 3.500 olan 2 kalem urun icin 3.050 lere kadar buldum.

Ben de çok isterdim bayiden almayı... Fakat en az beş bayi dolaştım, hiçbirinde ürün halihazırda ellerinde bulunmuyordu... En erken 15 gün civarında süre verdiler :(... Eski makine bozulduğu için çamaşırlar birikmeye başladı... Süre sıkıntısı da mevcuttu yani... Ayrıca ne kadar sıksam da 1.950 TL'nin altına inen olmadı... Tüm bunlar birleşince ben de bugün havaleyi yapıp siparişimi verdim :)... Ürün en geç pazartesi elime ulaşacak... (Hatta Cumartesi yani yarın bile gelebilme ihtimali varmış ama ben kendimi pazartesiye hazırladım :)...

• Hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaccar

Hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle.

Teşekkürler ... Bakalım ürün gelince de izlenimlerimi buradan paylaşacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kileci63 -- 1 Ekim 2010; 18:23:52 >
  • umarım dedikleri sürede ürününüz gelir.
  • güzel bir makinaya benziyor.almanya da üretiliyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

güzel bir makinaya benziyor.almanya da üretiliyor sanırım.

Ben de öyle tahmin ediyorum ama tabii işi uzmanına sormak lazım... Belki candogan bey bizi bu konuda bilgilendirir ...
  • Makine sapasağlam elimize ulaştı şükür ... Fatura ve garanti belgesiyle birlikte kargo az önce kapıya teslim etti... Pazartesi servis gelip kurulumunu yapacak... O tarihe kadar kutusunu açmadan bekleteceğim... Garanti uzatımı (3+4 Yıl) hakkında düşünceleriniz nedir... Yaptırmalı mıyım sizce... Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...
  • @kileci63

Makineniz hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın cihaz çok büyük ihtimalle almanya üretimi kullanım klıavuzu arkasında münih almanya yazıyor sanırım ama %100 emin değilim.Ek garantiyi kesinlikle yaptırın 65 tl verip 4 yıl daha kafanız rahat kullanırsınız bir arıza olması durumunda garanti kapsamında işleriniz halledilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

@kileci63

Makineniz hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın cihaz çok büyük ihtimalle almanya üretimi kullanım klıavuzu arkasında münih almanya yazıyor sanırım ama %100 emin değilim.Ek garantiyi kesinlikle yaptırın 65 tl verip 4 yıl daha kafanız rahat kullanırsınız bir arıza olması durumunda garanti kapsamında işleriniz halledilir

Teşekkür ederim... Haklısınız aslında... 7 yıl azımsanacak bir süre değil, hem de 65 TL gibi bir rakama... Servis, ek garantiye karar vermemiz için 3 ay süreye sahip olduğumuzu söyledi randevu almaya gittiğimde... Öyle hemen karar vermek zorunda da değilmişiz ...

• quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

@kileci63

Ek garantiyi kesinlikle yaptırın 65 tl verip 4 yıl daha kafanız rahat kullanırsınız bir arıza olması durumunda garanti kapsamında işleriniz halledilir

Bu konu hakkinda izninizle bir kaç soru sormak istiyorum.

1- Ek garanti bosch için Türkiye'nin heryerinde 65TL midir.Çamaşır bulaşık buzdolabı için farklı fiyatlar mı vardır? Bu fiyatlar nelerdir?

2- Mesela ben ürünü A şehrinden bir bayiden aldım B şehrinde ilgili servis kurdu.Ek garanti ucretini bayiye mi yoksa teknik servise mi ödüyoruz.Mantıken ürünü alırken bayiye ödemek ama babam kuran servise dedi kafam karıştı.

3- Ek garanti süresi normal şartlarda ürün daturasında ek olarak mı yazılır yoksa üründen ayrı bir fatura mı kesilir??

Teşekkürler.

• 1. Tr nin her yerinde 65 tl dir.
    2. Yetkili servis garanti uzatma işlemini yapar.
    3. Ekstradan sözleşme kağıdı verilir.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.