Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.913
Cevap
100
Favori
1.364.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    55.500 TL STYLE PLUS 1.6 GDI
    ANKARA VE CİVARINDAKİ TÜM ARKADAŞLARA DA BU BAYİYİ TAVSİYE EDERİM
    ÇÜNKÜ DİĞERLERİNDEN HEM ÇOK DAHA UYGUN FİYAT VERDİLER HEM DE ÇOK İLGİLİ VE BİLGİLİLER,
    FIRAT BEY İ ÖZELLİKLE ÖNERİRİM,
    İSMİM YALÇIN GENÇ, DİŞ DOKTORUYUM BENİ REFERANS OLARAK DA VEREBİLİRSİNİZ...
  • bizde orayla araç alımı konusunda görüşmüştük.gülnur hanım var satış müdürü ve oranın sahibi cihat bey çok ilgililer.bizde genesis,genesis coupe,ix35 ve ix55 araçlar için görüştük fiyat olarak 420 bin teklif ettik ama anlaşamadık orta yola bakıyoruz:).tekrardan hayırlı olsun aracınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: dischci

Arkadaşlar herkese ix35 iyle keyifli ve kazasız yolculuklar dilerim...
    Ben de uzunca bir araştırmadan sonra grand c max, 5008, picasso, qq, spo, captiva... vs derken en sonunda doğru yolu bulup :D sizler gibi bana da en mantıklı gelen ix35 i seçtimm... Hatta ortağımın da kanına girdim ve bir tane de ona sipariş verdik... :D
    Yanlız sizin bir konuda ki görüşünüzü merak ediyorum, büyük soru ;
    siyah mı beyaz mı?
    içi bej mi siyah mı?
    Ben beyaza siyah deri olarak yazdırdım ama bayi değiştirme şansım olduğunu söyledi, çünkü araç Ocak ortasında gelecekmiş...
    Kullanan arkadaşların tercihleri ile ilgili görüşlerini bildirirse sevinirim...
    Bir de beyaz opak renk olduğu için fiyat farkı olmuyor mu bana olmayacağını söylediler ama diğer renklerin tümü metalik....
    İlk yazının heyecanıyla uzattım kusura bakmayın arkadaşlar...

Belirttiğiniz araçların içinde en doğru seçimi yapmışsınız, tebrik ederim...

Kişisel düşünceme gelince; beyaz - siyah iç döşeme...

Beyaz renk dikkat çekici, siyah bakımı bile zor...
    İç döşeme ben bej-kahve karışımını çok çiğ buldum. Özellikle o bordo vari kızıl kahve tonu dashboard ve direksiyona uymamış diye düşünüyorum...

Beyaz araca boya koruma yaptırınca pırıl pırıl oluyor, bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: neurofuzzy
    Affınıza sığınarak şu üye listemizi bir güncellemek istedim. Foruma dahil olma sırasına göre ve eldeki veriler neticesinde;

Kulübümüzün Üyeleri:

1-Aslan666 //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

2-BY KING //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

3-besadam //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

4-threek // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Gri

5-neurofuzzy // 1.6 GDI Style // 2011 // Beyaz Kuğu

6-noveche // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // ?

7- blueli_24 // 1.6 GDI Style // 2011 // ?

8-ix35 stıyl plus // 2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

Hocam bu sefer bizi unutma :-) maximum54 2.0.CRDI StylePlus gri kocaeli..

• Bir arkadaş spo forumunda gdi motorun enjektörlerinin benzinle soğutulduğunu ve
    rolantide çalışırken daha çok benzin tükettiğini yazmış.Yani bu doğrultuda kırmızı ışıkta beklerken
    aracı stop ettirsek tüketim azalırmı?Çünkü ben 10'un altına inemiyorum.
    Yani bu şumu demek:Geleneksel motorların aksine ne kadar yavaş, o kadar çok sarfiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar01 -- 21 Aralık 2010; 14:41:12 >
  • maximum54 eklenmiştir. Her ihtimale karşılık 13.sırayı atladım...

Kulübümüzün Üyeleri:

01 - Aslan666 //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // Beyaz

02 - BY KING //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

03 - besadam //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // Siyah //

04 - threek // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Gri

05 - neurofuzzy // 1.6 GDI Style // 2011 // Beyaz/Siyah Döşeme // İstanbul

06 - noveche // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Beyaz/Siyah Döşeme // Adana

07- blueli_24 // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Siyah // Eskişehir

08 - ix35 stıyl plus // 2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

09 - haydar01 // 1.6 GDI Style // 2011// Kara Panter

10 - Oymaci64 // 1.6 GDI Style // 2011 // Siyah

11 - yusay // 1,6 GDI Style Plus // Buz Beyazı

12 - vegastar // 1.6 GDI StylePlus // Buz Beyazı/Siyah Döşeme // Kocaeli

14 - maximum54 // 2.0 CRDi-R StylePlus // Gri // Kocaeli

15 - dischci // 1.6 GDI StylePlus // Beyaz/Siyah Döşeme // Ankara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neurofuzzy -- 21 Aralık 2010; 22:23:00 >

• eyv. hocam ama gözünden kacmışım yoksa ilk beşte olmam gerekirdi :-) bu arada bi arkadaş kış şartlarında aracın performansını sormuştu site içinde işine giden tek kişiydim buzlu yollarda inanılmaz güven veriyo aracı zor şartlarda kullandıkca daha cok sevmeye başladım bu arada aracım 2.0. crdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

eyv. hocam ama gözünden kacmışım yoksa ilk beşte olmam gerekirdi :-) bu arada bi arkadaş kış şartlarında aracın performansını sormuştu site içinde işine giden tek kişiydim buzlu yollarda inanılmaz güven veriyo aracı zor şartlarda kullandıkca daha cok sevmeye başladım bu arada aracım 2.0. crdı

ben sormuştum, deneyiminizi daha detaylı paylaşırsanız sevinirim.

merak ettiklerim.???????
    -Orjinal lastiğini mi kullanıyorsunuz? Performansını nasıl?
    -Buz üzerindeki yol tutuşu nasıl?
    -Buz üzerinde hiç fren yaptınız mı?
    -ESP nin performansıi TCS nin performansı nasıl?
    -Lastiklere zincir takma gereksinimini hissettiniz mi?
    gibi uzatılabilir.
  • Sevgili neurofuzzy,
    Başka renkleri tercih eden arkadaşların zevklerine saygım sonsuz ama ben de sizin gibi beyaz kasa siyah deri döşeme tercih ettim, çünkü beyazın daha iri ve alımlı durduğunu düşünüyorum ayrıca iç döşemede de çift renk yerine tek rengin ve siyah derinin daha ağır ve kaliteli durduğunu düşünüyorum, tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz.
    Arabamı alınca sizin söylediğiniz gibi boya koruma yaptırmayı düşünüyorum, ayrıca tampon korumalar, kromajlı basamak, xenon far da listemde...
    Bu arada arkadaşlar navigasyon taktıran var mı yorumlarınız nedir?
    Herkese sorunsuz yolculuklar...
    Ayrıca listeye eklenmeyi bekliyorum;
    gdi 1.6 style plus beyaz , siyah döşeme, ankara
  • Aksesuarlari serviste bedava taktirabilirsiniz ikna edebilirseniz ayrica navigasyon cihazinida uygun fiyata satiyorlar.bide forumda yazmislardi cyclone marka navigasyon var aynen uyan bir cihaz.neziroglunda varmis akbaktada vardir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: dischci

Sevgili neurofuzzy,
    Başka renkleri tercih eden arkadaşların zevklerine saygım sonsuz ama ben de sizin gibi beyaz kasa siyah deri döşeme tercih ettim, çünkü beyazın daha iri ve alımlı durduğunu düşünüyorum ayrıca iç döşemede de çift renk yerine tek rengin ve siyah derinin daha ağır ve kaliteli durduğunu düşünüyorum, tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz.
    Arabamı alınca sizin söylediğiniz gibi boya koruma yaptırmayı düşünüyorum, ayrıca tampon korumalar, kromajlı basamak, xenon far da listemde...
    Bu arada arkadaşlar navigasyon taktıran var mı yorumlarınız nedir?
    Herkese sorunsuz yolculuklar...
    Ayrıca listeye eklenmeyi bekliyorum;
    gdi 1.6 style plus beyaz , siyah döşeme, ankara

Ben de "Zevkler ve renkler tartışılmaz" diye düşünüyorum ve farklı düşüncelere de saygı duyuyorum. Ancak diğer taraftan kendi fikrimi söylemekten de geri durmuyorum, çok seslilikten yanayım

ix35'e ne yapsak yakışır. Ben de yan basamak düşünüyorum. Ancak biraz bekleyip ürünlerin çeşitlenmesini ve biraz da ucuzlamasını bekleyeceğim. Aracı gelir gelmez aldım ama aksesuarda aceleci değilim.

Boya korumada 11 yıl Ziebart'ın müşterisi olduktan sonra ix35 ile birlikte Renault Mais Bölge Servis Müdürünün tavsiyesi üzerine (her ne kadar yenilemeyi düşündüğüm Renault Scenic için tavsiye etmişti ama) Sonax Nano Boya koruma, Motor koruma ve jant koruma yaptırdım. Sonax'ın hizmet anlayışından çok memnunum. Öncelikle benim beğenip beğenmediğimi anlamak için gözümün içine bakıyorlar. Ziebart'ta "Boya koruma budur ve ancak bu kadar yapılır" şeklindeki snob yaklaşımdan hiç hoşlanmıyordum. Bir de fiyatlar Ziebart'ta müşteriye göre değişiyordu, ben de her gidişimde pazarlık yapmaktan bıkmıştım. Bu yüzden bu sefer Sonax'a gittim. Şimdilik bir problem yok. Motor koruma yaptıkları gün bir kedi kaputun altında tam GDI yazan motor kapağının üstünde uyumuş. Ertesi gün bir arkadaşıma gösterirken kaputu açıp sapsarı bir tüy yumağı ve pati izleriyle karşılaşınca şok olmuştum. Kedicik püskürtülen bütün maddeyi tüyleriyle temizlemişti (Bu arada dün kediyi gördüm, sapasağlam dolaşıyordu, zehirlenmemiş kerata ). Sonax kontrol için 1 hafta sonra çağırdığında motor korumayı ücretsiz yeniledi. Bu da müşteri memnuniyeti adına güzel bir örnek diye düşünüyorum.

Yukarıdaki listeye sizi de ekledim, aramıza hoş geldiniz. Aracınıza bir an önce kavuşmanızı ve güle güle kullanmanızı dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

eyv. hocam ama gözünden kacmışım yoksa ilk beşte olmam gerekirdi :-) bu arada bi arkadaş kış şartlarında aracın performansını sormuştu site içinde işine giden tek kişiydim buzlu yollarda inanılmaz güven veriyo aracı zor şartlarda kullandıkca daha cok sevmeye başladım bu arada aracım 2.0. crdı

Evet 26 Kasım'da yazmışsınız, ben fark etmemişim. Listeye sizi ekledim o kolay, ama kendimi nasıl affettiririm onu bilemiyorum...
  • Sevgili chn 06,

bedava derken kastınız komple hediye mi yoksa sadece montajının ücretsiz olması mı? birebir uyumlu navigasyonlar var çok da özellikli ancak yol tarifi türkçe değil galiba bir de update yapılabiliyor mu? ayrıca neziroğlu kafalıklarda lcd olanı için 3200tl istiyor, akbak sadece ön konsula 1900tl diyor aşağıdaki linklerde çoook daha ucuz, selamlar...

http://www.smartauto24.com/hyundai-ix35-dvd-player-gps-navigation-aftermarket-head-unit
    http://shop.ebay.com/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4617&rt=nc&_nkw=hyundai%20ix35&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_trksid=p3286.c0.m14.l1581&_pgn=2

• Dunku mesajimdada akbak bayisiyle gorustugumu anlatmistim.4 arac icin gorustuk ve bana anahtar teslimin icinde tum araclar icin boya koruma paketleri aksesuarlar ve kaskonun hediye verilecegi soylendi.navigasyonda genesis icin yuklenecekti diger 3 arac icinde sanirim cihaz vereceklerdi cama yapisan yada teyp degisecekti onu tam bilmiyorum.onun icin dedim bedava alabilirsiniz ikna edebilirseniz diye
  • sakıncası yoksa sonax a ne ödediniz tüm bu işlemler için?
  • sanırım sizinki 4 araç hem de genesis, ix55 falan diye bu kadar bonkör davrandılar, sanmıyorum öyle herkese kasko, navigasyon, aksesuar falan hediye edeceklerini...
    yanılıyor muyum arkadaşlar, bu hediyeleri alan var mı aranızda?
  • Olabilir bilmiyorum ama web sayfasinda ix35 icin 8 tane aksesuar var toplamda fazla birsey tutacagini sanmam o yuzden konusmakta fayda var derim.bizim araclar ix35,ix55,genesis ve genesis coupeydi
  • hangi sitede acaba bu 8 aksesuar
  • Hyundai com tr de satis sonrasi basliginda aksesuar var oraya tiklayin tum modeller icin mevcut
  • Biz hediye olarak anca şemsiye çakmak anahtarlık alabildik :-)) Hocam sana aracın tekini hediye etmeleri lazım aslında :-)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.