Şimdi Ara

iphone 4 ekran sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende sizler gibi telefonumu 24 eylül de büyük bir hevesle aldım telefonunumdan da genel olarak memnunum (iphone4 16 gb).
    bu arada bundan evvelki telefonumda iphone3 16gb idi.
    iphone 4 deki sorun:
    ilk başlarda önemsemediğim ama her 2 görüşmemmin birinde oluşan bir sorundan bahsetmek isityorum.
    telefon görüşmesi esnasında biliyorsunuz kulağınıza dayayınca ekran daki tuşlar kayboluyor.
    ama bu telefonda okadar hassas değil sanırım sürekli ekrandaki tuşlar yüzümle temas edince çalışmaya başlıyor ve kendikendine görüntülü konuşma,tut,yada sesi dışarı verme fonksyonuna geçiyor. epey rahatsızlık veririci bir durum. yarın aldığım yere geri götürücem.
    bakalım ne olucak.
    paylaşmak istedim acaba sorunu yaşayan tek benmiyim merakta ediyorum. teşk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laguna48 -- 28 Eylül 2010; 11:23:45 >

• bugun bende yaşadım bunu. daha önce 3g'de yaşamadığum kulak yada yanağımın tuşlara değmesi yada diğer tuşlara değmesi tuhaf oldu. acaba sorun nedir?
  • 4.1 e update ettiniz mi arkadaşlar ?? 4.1de yakınlık sensörü fix i yapılmıştı...bende 4.1 var cok guzel calısıyor..hatta yanda baska telefondan arayıp elımı dayayarak test ettım gayet guzel calısıyor..unlock ıhtıyacınız olmadıgı ıcın 4.1 update etmenızı onerırım..( hala yapmadıysanız )
  • Demekki sadece bende değilmiş sorun. Bakalım sorun cozulecekmi acaba?
  • merak ettim şimdi bende update yaptıktan sonra bilgi verirsen seviniriz dostum inşallah sorun devam etmez.
  • başka bu sorunu yaşayanlar varmı?
  • ilk aldigimda 4.0.2 idi 4.1'e guncelledim.

her ikisinde de boyle bir sorun yasamadim.
  • bu sorunu yasayanlar verisionu 4.1 e yukseltsinler yani apple oyle diyor
  • 4.0.2 de iken bir iki kez bende yaşadım... Yaklaşık 1-2 gündür 4.1 deyim henüz böyle bir sorun yaşamadım. Kanımca 4.1 ile düzeltildi.
  • arkadaşın bahsettiği problem açık olarak proximity sensor sorunu olarak görünüyor, aldığın yere götürüp değişim talebinde bulunmak mantıklı olacaktır.
  • arkadaşlar güncellemeyi yaptım ama sorun aynı şekilde devam ediyor.
  • Benimde versiyon 4.1 ve sorun ciddi anlamda var çözüm önerisi olan var mi
  • 4.1 i yükleyince düzeliyor arkadaşlar, bizzat denemiş oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

ilk aldigimda 4.0.2 idi 4.1'e guncelledim.

her ikisinde de boyle bir sorun yasamadim.

Bende yaşamadım.
  • yukleyipte yaşayan var mış git değiştir cihazı en iyisi
  • ya sizinde oluyormu telefonun şarji hemen bitiyor benim her gece şarja koyuyorum 1gün gidiyor...gün içinde safariye giriyorum arada youtubeye giriyorum okdar oda 15 30 dk bişy sizinde bitiyormu şarjiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

yukleyipte yaşayan var mış git değiştir cihazı en iyisi

evet aradım ellerinde yenisi yokmuş.
    15 gün içinde sorunlu ürünleri yenisi ile değiştirmek zorundalar.
    yarın sıkıştırıcam bakalım ne olucak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskis

ya sizinde oluyormu telefonun şarji hemen bitiyor benim her gece şarja koyuyorum 1gün gidiyor...gün içinde safariye giriyorum arada youtubeye giriyorum okdar oda 15 30 dk bişy sizinde bitiyormu şarjiniz

Şarjının daha uzun gitmesi için;
    - Parlaklık ayarını makul bir seviyeye getirip, otomatik ayarı kullan.
    - Kullanmadığın zaman bluetooth, wifi, konum servisleri ve 3G kapalı olsun.
    - Arka planda açık uygulama bırakma (home tuşuna arka arkaya 2 kez bastığında altta açılan penceredeki uygulamalar açık demektir. Bir tanesinin üzerine basılı tutup titremesini sağladıktan sonra teker teker hepsini X işaretine basarak kapat)
  • quote:

Orijinalden alıntı: some_one

quote:

ya sizinde oluyormu telefonun şarji hemen bitiyor benim her gece şarja koyuyorum 1gün gidiyor...gün içinde safariye giriyorum arada youtubeye giriyorum okdar oda 15 30 dk bişy sizinde bitiyormu şarjiniz

- Arka planda açık uygulama bırakma (home tuşuna arka arkaya 2 kez bastığında altta açılan penceredeki uygulamalar açık demektir. Bir tanesinin üzerine basılı tutup titremesini sağladıktan sonra teker teker hepsini X işaretine basarak kapat)

ya kac kere sordum cwp werilmedi hala wlaa sormaktan yoruldum 1kişi cwp dahi wermedi
    Sorum şu:İphonede haritalar youtube uygulamasi yada saferi uygulamasi facebook we msn uygulmasi bunlar her girdigimde mb indiriyor telefona we indirilen 300 mb geçmiş tmm safarinin geçmişini silebiliyorzda ozellikle face we haritanin geçmişini nasil silebilcez telefonda yer git gide azaliyor boşaltma şansimiz yokmu lütfen yardim edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: some_one

quote:

Hocam ben telefonu dun aldım dun taktım usb ile pc ye açtıgımda butun gun şarj oldu ama pc de sonra da kullanmaya başladım ancak şarj 1 günde bitti.bugun yine pc ye bagladım %70e kadar pc de şarj oldu sonra fişe taktım.
    sizce fiş ile usb aynı performansımı verir yoksa fiştemi şarj edelim cihaz
    ı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.