DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Üniversite Kayıt Dondurma ( ÇOK ACİL )
62
Cevap
4
Favori
104.683
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Üniversite Kayıt Dondurma ( ÇOK ACİL )
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      928 Mesaj
      27 Eylül 2010 19:41:23
      Arkadaşlar ben karabük üniversitesi imalat müh kazandım fakat barınacak yer sıkıntısı çekliyorum devlet yurtlarının hepsi dolu özellerde çok fahiş fiyatlı birde bu sene sınava girip şansımı tekrar denemek istiyorum okuldaki kaydımı dondurmanın 2 yolu var diye okudum netten 1. sağlık raporu 2. muhtarlıktan fakirlik belgesi
      diyelimki fakirlik belgesini aldık okula dilekçe yazdık kabul edilme durumu nedir ve ne kadar zamanda sonuçlanır.

• Binbaşı
      1219 Mesaj
      27 Eylül 2010 20:00:20
      Kabul edilir.

quote:

Orijinalden alıntı: Bodyguard_26

Her Üniversite de Kayıt Dondurma işlemleri eğitim yılı için yapılabilir.
      Bunun için genel anlamda üniv.ler kendisi karar verir.

1- Dilekçe ile başvurulur.
      2- Dilekçe ekine İzin sebebinin gerekçesi eklenir.
      Gerekçe :
      *Sağlık Kurulu Raporu,
      * tabii afetler,
      *tutukluluk,
      *ekonomik nedenler = fakirlik kağıdı - muhtardan - ,
      *mahkumiyet ,
      * askerlik tecilinin kaldırılması v.s.

3- Hastalık, tabii afetler, tutukluluk, mahkumiyet ve askerlik tecilinin kaldırılması gibi önceden görülemeyen ve bilinemeyen nedenlerle izin istenmesinde olayın meydana çıkmasından itibaren en geç on beş (15) gün içinde başvurulması gerekir.
      4- Ekonomik ve diğer nedenlerle izin ancak yarıyıl başında verilebilir. Bu taktirde izin için başvurunun, nedenlerinin açıklanması ve belgelenmesinin, yarıyılın başlangıç tarihinden itibaren bir ay (1) içinde başvurulması gerekir.

Kaynak : YÖK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 27 Eylül 2010; 20:01:04 >

AMD Athlon 64 X2 4600+ AM2(2400mhz-default)- ABIT FATAL1TY AN9 32X-200Gb.Seagate 7200*10 16Mb cache-Samsung Sata2 200gb 16mb cache-XFX 7600GT Extreme Edition(680/1880)-2*1 GB.CORSAIR Value Select DDR2 667-Thermaltake Mambo VNS2000-ENERMAX EG365AX-VD 350W PSU-BENQ 1650DVDRW-52X32X52 ASUS CDRW-AZTECH DSL 305EU
    • Yüzbaşı
      928 Mesaj
      27 Eylül 2010 20:06:47
      hocam peki diyelimki dondurma olayında sorun çıktı ben bu sene hazırlıktayım okula gitmesem fakat harçlarımı ödesem seneye tekrar hazırlıktan mı başlarım

• Binbaşı
      1219 Mesaj
      27 Eylül 2010 20:09:18
      Problem olmaz.
      Harçları yatırıp , derslere girmezsen ; çakarsın , seneye bir daha başlarsın. Ama harç her şekilde ödenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 27 Eylül 2010; 20:09:56 >

AMD Athlon 64 X2 4600+ AM2(2400mhz-default)- ABIT FATAL1TY AN9 32X-200Gb.Seagate 7200*10 16Mb cache-Samsung Sata2 200gb 16mb cache-XFX 7600GT Extreme Edition(680/1880)-2*1 GB.CORSAIR Value Select DDR2 667-Thermaltake Mambo VNS2000-ENERMAX EG365AX-VD 350W PSU-BENQ 1650DVDRW-52X32X52 ASUS CDRW-AZTECH DSL 305EU
    • Yüzbaşı
      928 Mesaj
      27 Eylül 2010 20:10:07

quote:

Problem olmaz.
      Harçları yatırıp , derslere girmezsen ; çakarsın , seneye bir daha başlarsın. Ama harç ödenir.

üst sınıfa geçme olayı olmaz dimi tekrar hazırlık sınıfından başlarım

• Binbaşı
      1219 Mesaj
      27 Eylül 2010 20:11:52
      Üst sınıfa yatarak geçilmez..

----------------------

Ne okuyorsan , ders programın neyse ; ne olacaksa o sene ; onu okursun..
      Emin ol artık..

• Yüzbaşı
      928 Mesaj
      27 Eylül 2010 20:13:18

quote:

Üst sınıfa yatarak geçilmez..

----------------------

Ne okuyorsan , ders programın neyse ; ne olacaksa o sene ; onu okursun..
      Emin ol artık..

hocam çabuk karar vermem lazım şu anda karabükteyim geçici biyerde kalıyorum onun için herşeyden emin olmam lazım

• Binbaşı
      1219 Mesaj
      27 Eylül 2010 20:15:02
      Daha da emin olmak için ; üniversiteden bilgi alman lazım.. biz işi kaynağı ile birlikte verdik.. Daha ne olsun..

Allah kolaylık versin.

• Yüzbaşı
      928 Mesaj
      27 Eylül 2010 20:17:33

quote:

Daha da emin olmak için ; üniversiteden bilgi alman lazım.. biz işi kaynağı ile birlikte verdik.. Daha ne olsun..

Allah kolaylık versin.

sağolasın hocam

• Yüzbaşı
      618 Mesaj
      27 Eylül 2010 20:20:36

quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

Arkadaşlar ben karabük üniversitesi imalat müh kazandım fakat barınacak yer sıkıntısı çekliyorum devlet yurtlarının hepsi dolu özellerde çok fahiş fiyatlı birde bu sene sınava girip şansımı tekrar denemek istiyorum okuldaki kaydımı dondurmanın 2 yolu var diye okudum netten 1. sağlık raporu 2. muhtarlıktan fakirlik belgesi
      diyelimki fakirlik belgesini aldık okula dilekçe yazdık kabul edilme durumu nedir ve ne kadar zamanda sonuçlanır.

sınava 2011 de girersen puanının kesileceğini biliyorsundur umarım...

• Yüzbaşı
      928 Mesaj
      27 Eylül 2010 20:21:27

quote:

Orijinalden alıntı: gollory

Alıntıları Göster

sınava 2011 de girersen puanının kesileceğini biliyorsundur umarım...

biliyorum hocam

• Çavuş
      89 Mesaj
      08 Şubat 2012 23:53:39
      Arkadaşlar okulumu dondurmak için harcı ödeyip fakirlik belgesi mi alıyorum yoksa harç ödemeden mi gidiyorum ne yapıyorum

Vatan Sever İle Vatan Hainini Bir Tutmam ... Yaptığım Tek Ayrımcılık Da Budur !!!
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Şubat 2012 20:43:52
      quote:

Sıkıntı çıkarmazlar. ben de o şekilde dondurmuştum okulu

• Yüzbaşı
      928 Mesaj
      10 Şubat 2012 12:49:19
      quote:

Orijinalden alıntı: sungate

Alıntıları Göster

Sıkıntı çıkarmazlar. ben de o şekilde dondurmuştum okulu

Hocam okulu dondurdum o sene bitti şimdi devam ediyorum sen biraz geç cevap vermişssin

• Teğmen
      114 Mesaj
      11 Şubat 2012 18:08:52
      hocam bende üniversiteye gidiyorum ancak okulu dondurmak istiyorum. 1. sınıfım daha. dondurmak için ne yapmam gerekir? 19 yaşındayım. ayrıca dondurursam eğer askerlik sorunum ve sigortam kesilir mi? şimdiden teşekkürler.

Islemci: Intel® Core™ i5-2410M CPU @ 2.30 GHz
      Bellek: 4 GB Ram,
      Ekran kartı: ATI Radeon HD 5650
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      10 Haziran 2012 00:26:28
      konu up olucak ama google dan arayıp gelen arkadaşlar için üniversite kayıt dondurma buradan bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezgin -- 10 Haziran 2012; 0:26:58 >

• Er
      9 Mesaj
      16 Ağustos 2012 12:44:10
      merhaba arkadaslar, su an on lısans okumatyaım ve 1. sınıf bıtırdım ancak kayıt dondurup baska bır unıverrsıteye tekrar baslamak ıstıyorum. bunun ııcn sınava da gırdım bu konuda yardım ede mısınız_?

• Er
      0 Mesaj
      14 Eylül 2012 00:02:53
      1 yıl felsefe okudum şimdi bırakıp yeniden hazırlanmak istiyorum kayıt dondurmam gerekir mi ? birde burs alıyorum onuda dondurmam gerekir mi ?

• Er
      0 Mesaj
      15 Eylül 2012 21:52:02

quote:

Orijinalden alıntı: ayben1

1 yıl felsefe okudum şimdi bırakıp yeniden hazırlanmak istiyorum kayıt dondurmam gerekir mi ? birde burs alıyorum onuda dondurmam gerekir mi ?

Ben ogrenci islerine sormuştum kayit dondurmayla uğraşma harcı yatırır ama ders secmezsen donmuş gibi olur dersleri almadığın icin kalmış görünmezsin ve geri dönebilirsin demislerdi ben bu sene Gazi Üniversitesi icin öyle yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      35 Mesaj
      16 Eylül 2012 01:13:26
      6 sında gittim dondurdumda geldim

• Yüzbaşı
      968 Mesaj
      16 Eylül 2012 10:53:01
      harçlar kalktı donduran dondurana :) i

• Çavuş
      91 Mesaj
      16 Eylül 2012 23:41:57
      peki illa belgemi lazım dondurmak için insanın sanane kkardeşim canım istedi dondurdum diyesi geliyo ?

• Er
      0 Mesaj
      17 Eylül 2012 17:52:50
      bu sene okulu dondurmak istiyorum başbakanlık bursu alıyorum kesilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayben1 -- 19 Eylül 2012; 12:48:45 >

• Er
      0 Mesaj
      24 Eylül 2012 18:23:52
      Admin iyi günler... ben şuan dumlupınar üniversitesi gediz myo da pazarlama okuyorum ve şimdi ek tercihlerde başka bi üniversitenin pazarlama bölümüm tercih edicem tutarsa eğer gecişim nasıl olur ?

• Yüzbaşı
      905 Mesaj
      24 Eylül 2012 23:18:39
      quote:

Orijinalden alıntı: ayben1

bu sene okulu dondurmak istiyorum başbakanlık bursu alıyorum kesilir mi ?

Kesilme olasılığı yüksek hocam.

DONANIMHABERE ÖZEL ALİEXPRESS İNDİRİMLERİ!!!

Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
    • Yüzbaşı
      537 Mesaj
      25 Eylül 2012 13:43:33
      Yurtdışına çıkacam universiteyi dondurmam gerekir ne yapmam lazım?

• Yüzbaşı
      459 Mesaj
      25 Eylül 2012 14:21:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Hols

Yurtdışına çıkacam universiteyi dondurmam gerekir ne yapmam lazım?

Bağlı olduğun fakültenin öğrenci işlerine kaydını dondurmak istediğine dair bir dilekçe ve gerekçesini bir belge ile (örn: muhtarlıktan alınan fakirlik belgesi, askerlik vs. + üniversitenin internet sitesinde yazıyodur muhtemelen şartlar) göndermen yeterli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abc1905 -- 25 Eylül 2012; 14:24:48 >

• Yüzbaşı
      537 Mesaj
      05 Ekim 2012 12:01:04
      quote:

Orijinalden alıntı: abc1905

Alıntıları Göster

Bağlı olduğun fakültenin öğrenci işlerine kaydını dondurmak istediğine dair bir dilekçe ve gerekçesini bir belge ile (örn: muhtarlıktan alınan fakirlik belgesi, askerlik vs. + üniversitenin internet sitesinde yazıyodur muhtemelen şartlar) göndermen yeterli...

Hocam Turizm ve Seyehat 2 yıllık kazandım.İlk yıl Londra'da dil eğitimi almak istiyorum bu nedenle kaydımı donduracam geçerli bir sebepmidir?

• Yüzbaşı
      459 Mesaj
      05 Ekim 2012 13:50:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Hols

Alıntıları Göster

Hocam Turizm ve Seyehat 2 yıllık kazandım.İlk yıl Londra'da dil eğitimi almak istiyorum bu nedenle kaydımı donduracam geçerli bir sebepmidir?

Pm.

• Er
      0 Mesaj
      30 Nisan 2013 19:47:10
      bende bulunduğum üniden nefret ediyorum hazırlığım dondurmayı düşünüyorum sizce ne kadar mantıklı

• Er
      0 Mesaj
      02 Temmuz 2013 12:09:48
      merhaba hocam. ben bu yıl bilgisayar öğretmenliğini kazanırsam hiç gitmeden dondurabilir miyim? bir de harçlar kalktı ya yine de ücret öder miyim ?

• Yüzbaşı
      928 Mesaj
      02 Temmuz 2013 14:31:33
      quote:

Orijinalden alıntı: deniz.yusuf

merhaba hocam. ben bu yıl bilgisayar öğretmenliğini kazanırsam hiç gitmeden dondurabilir miyim? bir de harçlar kalktı ya yine de ücret öder miyim ?

okullar açıldıktan sonra bir hafta içinde dondurma işlemini yapman lazım yoksa gerçekleşmiyor kayıt dondurma işlemi.Ücret konusunda ödemezsin diye tahmin ediyorum.

Bu arada ben konuyu açalı 3 yıl geçmiş bu konuyu açtığım günü hatırlıyorum vay be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Tesla- -- 2 Temmuz 2013; 14:32:28 >

• Teğmen
      215 Mesaj
      09 Temmuz 2013 18:55:48

hocam bu sene istediğim bölüme yerleşme imkanım yüksek fakat bu sene başlamak istemiyorum yurdışına dil kursuna gitmem muhtemel, kayıt dondurmamı mı yoksa harç yatırıp gitmememi önerirsiniz?

Bahsedilenler: -Tesla-

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_29199707/tm.htm][color=
    • Yüzbaşı
      928 Mesaj
      10 Temmuz 2013 01:44:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

hocam bu sene istediğim bölüme yerleşme imkanım yüksek fakat bu sene başlamak istemiyorum yurdışına dil kursuna gitmem muhtemel, kayıt dondurmamı mı yoksa harç yatırıp gitmememi önerirsiniz?

Aslına bakarsan ikiside hemen hemen aynı şey.Ancak harç yatırıp gitmemenin şöyle bir avantajı olabilir örneğin benim üniversitede ( Karabük Üni.) zorunlu ingilizce hazırlık var.Sen bir yıl gitmezsin sınıta kalırsın.İkinci yıl dil kursndan gelip muafiyet sınavına girip sınıfı geçersen direk 1.sınıftan başlarsın.hazırlıkta sene kaybetmezsin.Tam olarak detaylarını bilmiyorum onu gideceğin üniversitenin sistemine göre düşünmek lazım.Diğer türlü dondurmak daha mantıklı olur.Ama uğraşamam dersen harcı yatır gitme.

• Teğmen
      215 Mesaj
      10 Temmuz 2013 01:56:25
      quote:

Alıntıları Göster

Aslına bakarsan ikiside hemen hemen aynı şey.Ancak harç yatırıp gitmemenin şöyle bir avantajı olabilir örneğin benim üniversitede ( Karabük Üni.) zorunlu ingilizce hazırlık var.Sen bir yıl gitmezsin sınıta kalırsın.İkinci yıl dil kursndan gelip muafiyet sınavına girip sınıfı geçersen direk 1.sınıftan başlarsın.hazırlıkta sene kaybetmezsin.Tam olarak detaylarını bilmiyorum onu gideceğin üniversitenin sistemine göre düşünmek lazım.Diğer türlü dondurmak daha mantıklı olur.Ama uğraşamam dersen harcı yatır gitme.

harç yatırıp gitmemem daha mantıklı olacak gibi hiç değilse başım ağrımaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fusion. -- 10 Temmuz 2013; 2:06:48 >

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_29199707/tm.htm][color=
    • Onbaşı
      37 Mesaj
      13 Temmuz 2013 11:40:05
      Bu sene meslek lisesinden mezun oldum 1 sene daha hazırlanmak istiyorum
      Rehber hocamız tercih yap sınavsız yatay geçiş yap dedi ve kaydını dondur dedi seneye yeni mezunlara öncelik olduğundan dolayı zor yerleşirsin diyor
      İnşallah seneye mühendislik kazanmak istiyorum ama işte hocamız ne olur ne olmaz dedi

seneye sınava girdiğimde puanım kesiliyormu ?

Birde en kolay yolla nasıl dondurabiliriz muhtarlıktan fakirlik belgesini almak kolaymı
      Şimdiden Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tecoflora_ -- 13 Temmuz 2013; 11:42:14 >

• Yüzbaşı
      928 Mesaj
      13 Temmuz 2013 13:05:55
      quote:

Orijinalden alıntı: _Tecoflora_

Rehber hocamız tercih yap sınavsız yatay geçiş yap dedi ve kaydını dondur dedi seneye yeni mezunlara öncelik olduğundan dolayı zor yerleşirsin diyor
      İnşallah seneye mühendislik kazanmak istiyorum ama işte hocamız ne olur ne olmaz dedi

Birde en kolay yolla nasıl dondurabiliriz muhtarlıktan fakirlik belgesini almak kolaymı

Seneye girdiğinde okuldan gelecek puanın yarıya düşecek buda en azında 20-25 puan kayıp demek.Kendine güveniyorsan girme iki yıllığa.

• Er
      0 Mesaj
      31 Temmuz 2013 01:14:39
      merhaba ben geçen sene rus dil edebytı kazandım hazırlık +4 yıl kayıt yaptrdım ders seçmedim ve haliyle de okula gitmedim bu yıl gitmeyi planlıyorum eğer gidemezsem okuldan ilişkim kesilirmi yada bu sene gitmezsem ne yapmam gerekir okul kaydımı devam ettirmem için dondurma vs olurmu ( yardımcı olursanız çok sevinirim tesekkürler)

• Er
      0 Mesaj
      31 Temmuz 2013 10:45:50
      ben kaydımı dondurmak istiyorum,herkes fakirlik kağıdı veya sağlık raporu diyor. eğer bunları temin edemezsem ne olacak. kayıt dondurursam tekrar okula başladığımda aldığım kredi kesilir mi ? kayıt dondurmadan okula gitmezsem sınıfta kalacağım için o sınıfı tekrar okumam gerekecek ve bi sene sınıfta kaldı gözükecek olmam benim olası bir yüksek lisans için gerekecek olan not ortalamamı etkiler mi?

• Çavuş
      49 Mesaj
      31 Temmuz 2013 11:01:42
      ben bu sene otomotiv teknolojisi kazandım 2 yıllık , fakat kaydımı 1 sene dondurmak istiyorum , nasıl yapabilirim , lütfen yardım edin , fazlasıyla stress yaptım , AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)
      ÇAY MESLEK YÜKSEKOKULU OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ'ni kazandım ,

• Çavuş
      49 Mesaj
      31 Temmuz 2013 11:06:17
      ben bu sene otomotiv teknolojisi kazandım 2 yıllık , fakat kaydımı 1 sene dondurmak istiyorum , nasıl yapabilirim , lütfen yardım edin , fazlasıyla stress yaptım , AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)
      ÇAY MESLEK YÜKSEKOKULU OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ'ni kazandım ,

• Er
      0 Mesaj
      31 Temmuz 2013 22:36:31
      Mrb bn Gümüşhane üniversitesnde 2 yıllık muhasebe bölümünü okudum fakat mezun olamadım oradan.Bu yıl tekrar sınava girdm Atatürk üniversitesinde bi bölüm kazandım şuan Atatürk üniversitesine kayıt yapabilmk için gümüşhanedki okulu dondurmammı gerek yada ikisini birlkte devam ettreblrmym?

• Teğmen
      190 Mesaj
      31 Ağustos 2013 16:34:55
      quote:

Orijinalden alıntı: _Tecoflora_

Sınavsız geçişle myo kazandıysan (meteb içi/dışı yazar) seneye sınava girdiğinde puanında hiç bir kesinti olmaz diğer soruna gelirsek harçlar zaten kalktığı icin dondurma işlemiyle ugrasmana gerek yok kaydını yaptırır ve okula devam etmezsen aynı işlemi yapmış olursun

• Teğmen
      190 Mesaj
      31 Ağustos 2013 16:37:16
      quote:

Orijinalden alıntı: yasminee

Mrb bn Gümüşhane üniversitesnde 2 yıllık muhasebe bölümünü okudum fakat mezun olamadım oradan.Bu yıl tekrar sınava girdm Atatürk üniversitesinde bi bölüm kazandım şuan Atatürk üniversitesine kayıt yapabilmk için gümüşhanedki okulu dondurmammı gerek yada ikisini birlkte devam ettreblrmym?

2 tane örgün eğitimi aynı anda okuyamazsın yada birini dondurtup diğerini okuyamazsın birinden birini tercih etmen gerekir bence 4 yıllık bir bölüm kazandıysan hiç düşünmeden 2 yıllıktaki kaydını sildirip 4 yıllıga kaydını yaptır karar senin ama dediğim gibi 2 si aynı anda olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fa362 -- 31 Ağustos 2013; 16:37:51 >

• Teğmen
      112 Mesaj
      12 Eylül 2013 16:37:32
      bu üniversiteyi dondurma işlemi yıllık mı yoksa dönem dönem mi yani benim kasım ayında atamam var bir yıl orda kalmam gerekiyor üniversitemi dondurdum diyelim gelecek yılın kasım ayında mı başlayacam okula yoksa yeni okul açılma döneminde mi ?

Uyuyan insan uyandırılmaz uğursuzluk getirir.
    • Yüzbaşı
      336 Mesaj
      26 Kasım 2013 14:29:21

Nasıl dondurulur bilmiyorum ama başımızdaki hoca yüzünden okul hayatım zor geçiyo iklimlendirme olmama rağmen.Düşün 2 yıllık olkulda 3.senemi okuyorum ve dersleri görmem gerekiyor devam zorunluluğum yok ama görmezdsem yine geçemem izmirden geliyorum yurtta kalıyorum.Oto bölümünde okulun bütün angarya işlerini, amele işlerini Hasan hoca yaptırtıyor.

Crouliaskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Wolfteam OmerD , Metallica , İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi
    • Çavuş
      49 Mesaj
      27 Ocak 2014 23:46:26

sendemi o okulansın yoksa ,

arkadaşlar ben ayrıca kaydımı yaptıdım ordakilerle konuştum 1 sene gelme hiç bişey olmaz , seneye aynen devam edersin dedi...

OmerD.kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      336 Mesaj
      30 Ocak 2014 21:06:10

Evet.

İklimlendirme bölümü okuyorum ve dersler makine mühendisliği dersleri ve başımızda Yüksek Makine Mühendisi Hasan Oruncak var.Şuan 3. senemi okuyorum.

Oto bölümündeki dersleri geçmen zor hele Hasan hoca ve taşıtlar mekaniği gibi öğrenci için dehşet bi ders varken.

Ayrıca Şelale yurdundayım.

Crouliaskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Wolfteam OmerD , Metallica , İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi
    • Er
      0 Mesaj
      11 Mayıs 2014 17:39:22
      Arkadaslar bu sene vakif universitesinde birinci sinifim.birinci donemin ucretini odeyip ders kaydi yaptirdim ancak ikinci donem para odemedim ve kayit yaptirmadim.kaydimi sildirmek istiyorum.benden ikinci donemin parasini talep ederlermi? Etmemeleri lazim cunku ders kaydi yapmadim lutfen yardım

• Yüzbaşı
      610 Mesaj
      04 Haziran 2014 17:10:11

Ben konuyu yeni gördüm 4 yıl geçmiş hocam ne yaptınız acaba üniyi bitti mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      -Tesla-kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      928 Mesaj
      04 Haziran 2014 17:16:15
      4 yıl oldu konu yakamı bırakmıyor Öğrenci işlerinde çalışan memura döndüm.

@Ramuli Hayır okul bitmedi o sene okula gitmedim bir yılda hazırlık vardı seneye 3.sınıf olacağım.

@yşm-3 Okul dondurma dönemleri dönem başlarında oluyor.Hamile olmanızın durumu değiştireceğini pek sanmıyorum.Öğrenci işleri ile görüşün.

Arkadaşlar alabileceğiniz en doğru bilgi okulunuzun öğrenci işleridir.Her okulun kendine ait bir yönetim biçimi vardır.Bu prosedürler okuldan okula farklılık gösteririler.Son olarak bende kayıt dondurmadım zaten.Size bu konuda sağlıklı bilgi veremem.

• Er
      0 Mesaj
      22 Eylül 2014 00:46:58
      Ben erzincan üniversitesini kazandım önlisans ve anadolu meslek lisesi mezunuyum daha hazırlık sınıfındayım kayıdımı dondursam puanım kesilir mi?

• Er
      0 Mesaj
      29 Kasım 2014 14:12:17
      dondurma işlemini nasil gerceklestirdin gerekce neydi ? benimde dondurmam lazim ayni üniversitedeyim

• Er
      7 Mesaj
      06 Nisan 2015 22:04:45
      Merhaba bir sorum olacak ama kizmazsaniz hemen cevap almam lazim. Ben de karabuk unideyim. Buraya yatay gecis yaptim. Harcimi yatirdim ama ders secmedim. 2 ay oldu buraya geceli. Ben simdi kayit dondurmali miyim yoksa okula gitmezsem seneye 2. Donemden tekrar harcimi yatirip dersimi secip devam edebilir miyim?

• Er
      0 Mesaj
      28 Haziran 2015 10:49:25

Benim için önemli bir sorun var, deneyimin olduğu için sana sormak istedim. Okulu da bitirdin sanırım. tebrikler..
      1-Karabük üni. Safranbolu myo'na yatay geçiş yapmak istiyorum İst. Aydın Üni.'den.... sence yanlış bir seçim mi olur?
      2-Karabük'ün eğitimi iyi mi, mesela hazırlıkta gerçekten İngilizce öğrendin mi? Çok iddialılar.
      3-Bir bayan olarak İst'dan sonra Karabük'te yaşayabilir miyim?
      4-Karabük'e yatay geçsem bu sene ve senin gibi yerleşecek yer bulamazsam hemen kayıt dondurabilir miyim? Yada okula gitmesem ve kalsam seneye gidebilir miyim?
      5-Kiralar ve özel yurtlar çok pahalı deniyor ama İst'dan sonra değer mi?

-Tesla-kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      02 Temmuz 2015 16:08:28
      Arkadaşlar bu sene üniversiteye geçtim ve bölümüm ingilizce olduğu için kayıt olur olmaz kaydımı dondurup ingilterede dil kursuna gitmek istiyorum.Dondurmak için ne yapmam lazım?Herhangi bir fakirlik ya da hastalık durumum yok.Yine de bu belgeleri mi almam lazım?
      Bilgisi olan bana ne yapmam gerektiğini açık açık anlatabilir mi çünkü okudukça kafam karıştı.

• Teğmen
      199 Mesaj
      02 Temmuz 2015 17:48:26
      Hortlatılacak en mantıklı konu benim için :D

2. Üniversite olacak bu eğer okursam. bende bu sene tercih yapıp kaydı dondurup kpss çalışmak istiyorum. Eğer olmazsa üniversite okurum tekrardan diye düşünüyorum bu sansimin da kaybolmaması için sanırım kaydımi dondurmam gerekiyor.. Bunu nasıl yaparım ve herhangi bir ücret oder miyi?
      Teşekkürler

Ayrıca sıralamam 139k'da yani makine müh. elektirk elektironik müh. flana tutuyor ama bu o kadarda iyi üniversiteler değil ve bazıları TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ.

• Er
      0 Mesaj
      07 Temmuz 2015 04:11:08

• Onbaşı
      16 Mesaj
      23 Eylül 2015 14:34:44
      Muhtarlık fakirlik belgesini hemen veriyor mu yoksa vermesi bir kaç gün sürüyor mu? Üzerime tapulu ev var, verirler mi?

• Yarbay
      4542 Mesaj
      22 Ekim 2015 12:52:27
      quote:

Orijinalden alıntı: cemugurOnline

hocam bende üniversiteye gidiyorum ancak okulu dondurmak istiyorum. 1. sınıfım daha. dondurmak için ne yapmam gerekir? 19 yaşındayım. ayrıca dondurursam eğer askerlik sorunum ve sigortam kesilir mi? şimdiden teşekkürler.

okulu dondurmasak gidip derslere girsek ne farkı oluyorki

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Üniversite Kayıt Dondurma ( ÇOK ACİL )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.