Şimdi Ara

Üniversite Kayıt Dondurma ( ÇOK ACİL ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
65
Cevap
4
Favori
154.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: microt

Hortlatılacak en mantıklı konu benim için :D

2. Üniversite olacak bu eğer okursam. bende bu sene tercih yapıp kaydı dondurup kpss çalışmak istiyorum. Eğer olmazsa üniversite okurum tekrardan diye düşünüyorum bu sansimin da kaybolmaması için sanırım kaydımi dondurmam gerekiyor.. Bunu nasıl yaparım ve herhangi bir ücret oder miyi?
    Teşekkürler

Ayrıca sıralamam 139k'da yani makine müh. elektirk elektironik müh. flana tutuyor ama bu o kadarda iyi üniversiteler değil ve bazıları TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ.

kayıt dondurmayıp gidip derslerden kalsane ne olurki hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

quote:

Orijinalden alıntı: microt

Hortlatılacak en mantıklı konu benim için :D

2. Üniversite olacak bu eğer okursam. bende bu sene tercih yapıp kaydı dondurup kpss çalışmak istiyorum. Eğer olmazsa üniversite okurum tekrardan diye düşünüyorum bu sansimin da kaybolmaması için sanırım kaydımi dondurmam gerekiyor.. Bunu nasıl yaparım ve herhangi bir ücret oder miyi?
    Teşekkürler

Ayrıca sıralamam 139k'da yani makine müh. elektirk elektironik müh. flana tutuyor ama bu o kadarda iyi üniversiteler değil ve bazıları TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ.

kayıt dondurmayıp gidip derslerden kalsane ne olurki hocam?

bir fark yok zatende önemli olan bunu harcı yatırmadan yapmaktı ki öylede bir şey yokmuş yeni kayıtlar için.

• Konuyu açan arkadaş mezun oldu mu acaba merak ettim? :)
  • Halen aynı mı acaba bu işlemler. Konu güncel mi ki.http://www.devlette.com/universite-kayit-dondurma-islemleri-nasil-ve-ne-zaman-yapilir/ güncel hali buradaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezgin -- 26 Aralık 2017; 9:40:18 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.