Şimdi Ara

kendim boya koruma yapabilirmiyim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendim boya koruma yapabileceğim tavsiye ettiğiniz bir ütün varmı acaba

• atla deve değil Bekbars dı sanırım sizin uygulayabileceğiniz bir ürün.

bir dünya para vermeyin lüks kuaför dükkanlarına,sonuçta belirli bir süre sonra özelliğini kaybedip yeni uygulama gerektiren bir işlemdir çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

atla deve değil Bekbars dı sanırım sizin uygulayabileceğiniz bir ürün.

bir dünya para vermeyin lüks kuaför dükkanlarına,sonuçta belirli bir süre sonra özelliğini kaybedip yeni uygulama gerektiren bir işlemdir çünkü.

İç-Dış yıkamayı 10TL ye yaptırdığım yerde ne gibi temel uygulamaları yaptırmalıyım? En faydalı olanı ve fiyatına değecek olanı hangisidir? Pasta-Cila mı?
  • Turtle Wax Extreme Nano Teknoloji Sıvı Cila 094040 bu ürün nasıl acaba tavsiye edermisiniz. Ben ÇBS nin Silikon bazlı Cilasını kullanıyorum. Yıkayınca çıkıyor. Ama fena sayılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

atla deve değil Bekbars dı sanırım sizin uygulayabileceğiniz bir ürün.

İç-Dış yıkamayı 10TL ye yaptırdığım yerde ne gibi temel uygulamaları yaptırmalıyım? En faydalı olanı ve fiyatına değecek olanı hangisidir? Pasta-Cila mı?

Bu işlerde çok tecrübe sahibi değilim fakat,fakat pasta yı tavsiye etmiyorum bir nevi aracın boyasını zımpara etmek anlamına geliyor.çizik yerleri diğer kısımlara yaklaşana kadar indirip zınparalamak yani..

cilayı tavsiye ederim aracın boyasının üstüne bir film tabakası atmak esasına dayanıyor ki bu bu dış etkenlere karşı güzel bir uygulama..

tutle wax kullanıyorum bende ve çok memnunum.

Bekbarsın boya koruma ürünü daha uzun vadeli güzel ve fiyatına değer bence sonrası cila uygulamaları belirli periyotlarla..

yıkamacınızda aracınıza fırça ve sünger değdirtmeyin sizin aldığınız microfiber bezle uygulama yapsınlar,vede bulaşık deterjanı kullanmak yok içindeki fosfat boyayı uzun vadede öldürmekte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursam

Turtle Wax Extreme Nano Teknoloji Sıvı Cila 094040 bu ürün nasıl acaba tavsiye edermisiniz. Ben ÇBS nin Silikon bazlı Cilasını kullanıyorum. Yıkayınca çıkıyor. Ama fena sayılmaz.

Turtle Wax ın ürünleri bence güzel bende kullanıyor ve iyi neticeler alıyorum,üstelik microfiber bezle uygulama yapıyorum gayet başarılı..

çıkma konusuna gelince dış etkenler söz konusu olduğunda bu uygulamalar sürekli yenileme istemekte ve özelliğini kaybetmektedir en pahalısından en ucuzuna,zieabart vb firmalarda yaptıkları uygulamalarda senede bir aracı servise çağırmaktadırlarki sebebi budur özetle.
  • bu Turtle Wax nano teknolojisi yazandan alıcağım bakalım nasılmış deneyince paylaşırım sizinle. Fiyat olarak uygun birde alıcı yorumlarındada iyi gübi görünüyor
  • hepsiburada siparişi verdim. Gönderirlerse yapıcaz 4 gün oldu hala sipariş sürecinde yazıyor.
  • Bende HepsiBurada'dan sipariş listemi yaptım. Sonax'ın cilalı şampuanını ve ÇBS Belco'nun teflon bazlı cilasını alacağım dış yıkama için.
    Tabi kurulama içinde bir adet güderi...
  • çbs nin belco su ile opak boyalı arabama kendim yaptım güzel oldu
  • Boya koruma yalnızca wax atıp silmekle olmuyor ama...

Bence wax atıp silmek yeterli.Gidip kucak dolusu para veripte boya korumaya gerek yok.

Turtle wax teflon cila kullanıyorum daha doğrusu 2 kez kullandım sonuçlar harika..
  • Bu konu ile ilgili detaylı bilgiler , paylasımlar , türkiye de olmayan ürünleri getiren ve satan kişiler vs vs...

http://www.skodaturkey.com/forumdisplay.php?f=38

Ben uzaktan takip ediyorum , bir kac parca sey getirttigim oldu..Çok yararlı bilgiler de var..
  • WAX'tan sonra kaportaya düşen yağmur damlalarının şekline bakın. Gerçekten çok güzel görünüyorlar.
    Görüntü yukarıda belirtilen siteden alıntıdır.

kendim boya koruma yapabilirmiyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.