Şimdi Ara

Sim karttan micro sime rehber nasıl aktarılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
15.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

DÜN VODAFONE SHOPTAN IPHONE 4 ALDIM, YANINDA MİCRO SİMİDE VERDİLER. ANCAK ESKİ SİMKARTIMDAKİ TELEFON REHBERİNİ MİCRO SİME AKTARAMIYORUM. ADAPTÖRDEN BAHSETTİLER, ESKİ TELEFONUMDAN ADAPTÖRLÜ MİCRO SİME REHBERİ AKTARABİLİRİM SANIIRM . ANCAK ADAPTÖR NERDE SATILIYOR ? YADA BU İŞİN BAŞK A YOLU YOKMU?

• quote:

Orijinalden alıntı: miyagi007

ARKADAŞLAR MERHABA,

DÜN VODAFONE SHOPTAN IPHONE 4 ALDIM, YANINDA MİCRO SİMİDE VERDİLER. ANCAK ESKİ SİMKARTIMDAKİ TELEFON REHBERİNİ MİCRO SİME AKTARAMIYORUM. ADAPTÖRDEN BAHSETTİLER, ESKİ TELEFONUMDAN ADAPTÖRLÜ MİCRO SİME REHBERİ AKTARABİLİRİM SANIIRM . ANCAK ADAPTÖR NERDE SATILIYOR ? YADA BU İŞİN BAŞK A YOLU YOKMU?

hocam dikkatli yerleştiriseniz mikro sim kartınız eski telinizde çalışır, bence adaptörle uğraşmayın sadece dikkatli yerleştirmeye çalışın
  • ya evet benimde eski sim kartta kaldı rehber bunu yeni microsim e aktarmak mümkünmüdür ?
  • genpa'da turkcell'de adaptör var ben dün micro sim alırken yanında hediye verdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™

ya evet benimde eski sim kartta kaldı rehber bunu yeni microsim e aktarmak mümkünmüdür ?
  • aynı sorun bendede var nasıl aktaracağız buna yav.....
  • Tim'e gidin yaparlar bence..
  • avea kullanıcısıyım rehberı yenı alacağım mıcro sıme nasıl aktarırırm acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxyfox
    avea kullanıcısıyım rehberı yenı alacağım mıcro sıme nasıl aktarırırm acaba

Yazdik ya arkadaslar, microsimi eski telinize takin, dikkatli yerlestirmelisiniz, rehberi sime kopyalayin, sonra microsimi iphone4 e yerlestitin ve ayarlardan simdeki kisileri aktar islemini yapin bu kadar
  • TİM de yaparlar yada telefonuna microsim i çok güzel birşekilde yerleştir sonra da kopyala olur
  • Benimki öneri: henüz yapmadım :)
    Microsimleri normal sim kartı boyutuna getiren adaptörler var, SD vb kartlardaki gibi. Adaptör sağla.
    Önce eski simdeki numaraları eski telefonuna kopyala, çıkar, sonra adaptör takılmış microsim'i aynı telefona tak, telefondan ona kopyala. İşe yaraması lazım.
    Ben her durumda adaptör alacağım, acil durumlarda microsim'li telefon peşinde koşmak istemem.
  • eğer iphone kullanıyorsanız Idrive diye bir program var.ben de aynı sorunu daha önce yaşarken bu programı forumdan öğrenmiştim. mükemmel bir uygulama. iphone'a indirin. tüm isimlerin yedeğini alın, sonra da iphone 4'ü kullanmaya başladığınızda yine aynı uygulamayı indirin, kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açtığınızda isimlerinizi geri yükleyebilirsiniz..

en azından iphone kullananlar için kolay bir çözüm bu..diğer üyeler için malesef bir fikrim yok :(
  • beyler asıl hesabım cezalı oldugu için sadece size yardım etmek amacıyla hesap açtım.

bende dün vodafonedan 75 liralık paketle 32 gb aldım.eski iphone'umdan bilgileri vodafonenun 360 programı ile attım.

eger eski iphone'nunuz duruyorsa appstore dan 360 people porgramını indirin.sonra kayıt olup simdeki kişileri yedekleyin.

daha sonra i4 nüze de aynı programı yükleyin.kullanıcı adınız ve şifrenizle girip hesabınızdaki sim kayıtlarını direk telefona aktarabilirsiniz.

yada eski telefonunuzdaki bilgileri outlook ile atabilirsiniz.ama ilk dedigim yöntem en kolayı.ve sürekli sistemde kayıtlı duruyor.istediginiz an girip alabiliyorsunuz
  • cevap veren arkadaşlara teşekkürler..
    eski sim kartı başka bir vodafoneshopta 5 tl karşılığında cihazla micro hale getirttim. rehberi telefona kopyaladım. ancak şimdi başka bir sorunum var, iphonedaki rehberi micro sime nasıl kopyalayacağım. :)
  • buadaptor nasıl bişey resım varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyagi007

cevap veren arkadaşlara teşekkürler..
    eski sim kartı başka bir vodafoneshopta 5 tl karşılığında cihazla micro hale getirttim. rehberi telefona kopyaladım. ancak şimdi başka bir sorunum var, iphonedaki rehberi micro sime nasıl kopyalayacağım. :)

micro simi eski telefonun sim kart yuvasına dikkatlice bantlayıp birazda bastırınca oluyorr.. telefondan micro sime rehberi kaydettim. yardımlarınız için teşekkürlerrh
  • turkcell yedekleme denilen bir şey var. Ordan aktarın. Daha sonra geri aktarım yapabilirsiniz. Yada bilgisayarda sync edilmiş oluyor rehber. Ordan aktarım yapın olur
  • Rehberin sim de ne işi var? Ben yıllardır sim rehberi kullanmam direk telefon hafızası orsam da bilgisayara yedeklerim transfer olayı daha rahat oluyor. Konuya donelim eski sim i kesin çok kolay bir işlem
  • quote:

Orijinalden alıntı: One-Turk

Rehberin sim de ne işi var? Ben yıllardır sim rehberi kullanmam direk telefon hafızası orsam da bilgisayara yedeklerim transfer olayı daha rahat oluyor. Konuya donelim eski sim i kesin çok kolay bir işlem

bilgisayara yedeklemeyi nasıl yapıyorsun? özel bir program gereklimi?
  • cok yontem var nokia da once rehberi yedekle diyosun sonra outlook dan vea windows 7 kişilerden iceriye aktariyosun windeows 7 de kişler klasorune gelnce dosyayi guvenli biryere kopyala cunku bazen yanlislikla iphoneu bilgisayara senkronize edince siline biliyor. şuan mac kullandigim icin ince detaylari hatirlamiyorum fakat zr bir islem degil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.