Şimdi Ara

Çözüm Bulalım: iPhone4 Turkcell'denmi, Vodafone'danmı yada Kontratsızmı alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
0
Favori
10.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VIVA -- 24 Eylül 2010; 19:11:27 >

• vodafone un 65x24=1560 peketi çok iyi ama bunun dışında bişey varmı bilmiyorum ön ödeme bedeli gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbelo -- 23 Eylül 2010; 20:56:45 >
  • vodefone da kontratsız alındığında kredi kartı taksit ile alma şansımız yok galiba sadece nakit olarakmı alıyoruz :S
  • İkisindende alamıyoruz biri en az 6 ay diğeri 12 ay fauralı hat kullanma gereği istediğinden ikisinide alamıyoruz
    En iyi canlıyla alıcaz
  • http://forum.donanimhaber.com/m_43286587/tm.htm

bu nu da dikkate alın gençler almaya niyetlendiğinizde

16gb model için sabit tarife 149 lira x 18 lira cihaz ücretsiz

Ben yine de vodafone tercih edeceğim 16gb'lık model için

Vodafone 18 Ay x 149 lira : 2682 lira (cihazı 1650 lira saysak - 1032 lira / 18 ay : 57 lira)

750 dk yurt dışı dahil her yöne
    500 her yöne sms/mms
    1gb 3g internet sonrasız 96k sınırsız (turkcell gibi bilgisayardan kullanıma açık)
    red ayrıcalığı + yurt dışı 30 mb internet paketi

Turkcell 24 Ay x 155 lira : 3720 lira (cihazı 1700 lira saysak - 2020 lira / 24 ay : 84 lira

500 dk her yöne
    500 sms
    4gb internet

---------------------

Aradaki fark her ay 27 lira... Sen hesap et artık :)

• Vodafone kontratsız 1590 TL 6 veya 10 ay taksitle Axess le alınabiliyor.
  • vodafone un 65x24=1560 peketi çok iyi ama bunun dışında bişey varmı bilmiyorum ön ödeme bedeli gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: realcem

İkisindende alamıyoruz biri en az 6 ay diğeri 12 ay fauralı hat kullanma gereği istediğinden ikisinide alamıyoruz
    En iyi canlıyla alıcaz

arkadaş alamıyoruz demiş :S anlamadım şimdi alabiliyormuyuz alamıyormuyuz :S ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Vodafone kontratsız 1590 TL 6 veya 10 ay taksitle Axess le alınabiliyor.

ben demin sordum 1800 kontratsiz fiyatı dedi :S ümraniye/sancaktepe/sarıgazi
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbelo

vodafone un 65x24=1560 peketi çok iyi ama bunun dışında bişey varmı bilmiyorum ön ödeme bedeli gibi

CepAvantaj ve İş Ortağım tarifelerini seçenler için büyük fırsat!

diye yazıyor... bu tarifelerdeysen alabiliyorsun ekstradan o fiyatı verip
  • Kontratsız almak mantıklı kontrat resmen kazıklanmak 18 ay boyunca aleti satamıyorsun bozulsa garanti kapsamı dışında s.çtın .. kontratı bitirmek için peşin tamamını ödemen lazım ve kontrat tarifeleri berbat garantisi var orada yazan aylık faturadan daha fazla fatura getireceksin..

kredi kartına taksitle almak çok daha mantıklı hep vodafone hem turkcell bayisine göre değişiyor fiyatları ama gözlemlerime göre vodafone biraz daha ucuza satıyo satan büyük marketlerde kalmadı gibi duruyo ..

yani farketmez ha turkcell ha vodafone ben electro world den aldırdım cihaz yarın elimde olucak umarım sim lock olayı yoktur
  • turkcelle sordum 16 gb 1.700 vodafone 1.800
  • Kontratli aldigimizda, ucretler fatura olarak mi geliyor yoksa kredi karti mi gerekli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyMeS

turkcelle sordum 16 gb 1.700 vodafone 1.800

vodafoneda o fiyata 32gb satan bayi vardı arkadaşım turkcell caddeden 2000tl ye aldı 32gb ı pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyMeS

turkcelle sordum 16 gb 1.700 vodafone 1.800

1.700 mü 1597 TL mi Karar Verin Yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakin

quote:

İkisindende alamıyoruz biri en az 6 ay diğeri 12 ay fauralı hat kullanma gereği istediğinden ikisinide alamıyoruz
    En iyi canlıyla alıcaz

??

• quote:

quote:

quote:

En iyi canlıyla alıcaz

??

kredi kartı varsa kredi kartına bağlayabiliyorsun 6 ay boyunca kredi kartı sonra faturaya yansıyor turkcelldede 12 ay

• Valla yaklaşık yarım saattir başlıkları geziyorum, her arkadaş kendine göre bir hesaplama yapmış, kafam kazan gibi oldu...

Arkadaşlar sorum basit olacak, yardımcı olursanız sevinirim;

Turkcell Kamu tarifesindeyim,

Sizce Vodafone'dan mı Turkcell'den mi ve kontratlı mı yoksa kontratsız mı ip4 almalıyım, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Vodafone kontratsız 1590 TL 6 veya 10 ay taksitle Axess le alınabiliyor.

• ALIRSAM turkcell den alırım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.