Şimdi Ara

Kullandığımız Android programlarını yazalım... (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.482
Cevap
72
Favori
148.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sanli90

AndroidLost programını kullanıyorum bayaga bi güzel markette var tavsiye ederim...

http://www.androidlost.com/

Ne ise yariyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1weather uygulamasını reklamsız olaran bulma şansım var mı?
  • tapatalk ne işe yarıyor beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

tapatalk ne işe yarıyor beyler?

Bazı forumlar Tapatalk uyumlu oluyorlar. Böyle forumları Tapatalk sayesinde telefondan takip etmek daha kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @2101

quote:

AndroidLost programını kullanıyorum bayaga bi güzel markette var tavsiye ederim...

Ne ise yariyor

Telefonuna internetten ulaşıp komutlar vermeye falan yarıyor biraz kurcalayın güzel bir program Çetin hocam önerirmisin bu programı?

• mx video player - arayüzü ve kullanımı oldukça güzel, hem tabletimde hem telefonumda sorunsuz çalışıyor.

File manager - dosya kontrolü için sade ve kullanışlı bir arayüze sahip bir uygulama

ColorNote- ufak not widgetları işe yarayabiliyor :)

İbb-trafik : trafik durumu için pek alternatifimiz yok

İstanbul ulaşım: istanbul için en başarılı toplu taşıma uygulaması, son kıullanılanlar, favoriler ve duraklardan geçen otobüsleri bulma gibi özellikleri var. Otobüslerin canlı lokasyonlarınıda gösterebiliyor

Dropbox : hakkında çok konuşmaya gerek yok sanırım

Teamviewer: bilgisayara bağlanıp kontrol etmek için oldukça kullanışlı bir uygulama

2X Client RDP/Remote Desktop: kaliteli bi rdp uygulaması

Opera Mobile: Sürekli kullanmasamda bazı web siteleri için gerekebiliyor
  • takipteyim, kullandığım programları yazacam bi ara.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @2101

quote:

Ne ise yariyor

Telefonuna internetten ulaşıp komutlar vermeye falan yarıyor biraz kurcalayın güzel bir program Çetin hocam önerirmisin bu programı?

Bu biraz güven meselesi. Bunun yerine ücretsiz olarak Avira'yı, yada ücretli olan Symantec'i de (Norton) önerebilirim.

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: B00MER

mx video player - arayüzü ve kullanımı oldukça güzel, hem tabletimde hem telefonumda sorunsuz çalışıyor.

File manager - dosya kontrolü için sade ve kullanışlı bir arayüze sahip bir uygulama

ColorNote- ufak not widgetları işe yarayabiliyor :)

İbb-trafik : trafik durumu için pek alternatifimiz yok

İstanbul ulaşım: istanbul için en başarılı toplu taşıma uygulaması, son kıullanılanlar, favoriler ve duraklardan geçen otobüsleri bulma gibi özellikleri var. Otobüslerin canlı lokasyonlarınıda gösterebiliyor

Dropbox : hakkında çok konuşmaya gerek yok sanırım

Teamviewer: bilgisayara bağlanıp kontrol etmek için oldukça kullanışlı bir uygulama

2X Client RDP/Remote Desktop: kaliteli bi rdp uygulaması

Opera Mobile: Sürekli kullanmasamda bazı web siteleri için gerekebiliyor

trafik takibi için YANDEX MAPS 10 numara program, tavsiye ederim fazlasıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1984 -- 18 Mart 2012; 12:28:36 >

• Arkadaşlar merhaba.Bana az sorun cıkaran veya hiç çıkarmayan Tv uygulaması lazım.Acaba siz hangi uygulamayı kullanıyorsunuz.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Güzel sözlük programı var mi bildiğiniz yada kullandığınız o özellikle İngilizce Türkçe
  • tureng sözlük internet sitesi gibi kraldır... üstüne tanımıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihalptekin

tureng sözlük internet sitesi gibi kraldır... üstüne tanımıyorum..

teşekkürler bakayım bir
  • Beyler bildiginiz bir iddaa programi var mi?
    Canli maclari, iddaa oranlarini, lig fiksturlerini, takimlarin oynadiklari maclari vs. gosteren bir program ariyorum. Mackolic'in programini kullaniyordum ama suan acilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Beyler bildiginiz bir iddaa programi var mi?
    Canli maclari, iddaa oranlarini, lig fiksturlerini, takimlarin oynadiklari maclari vs. gosteren bir program ariyorum. Mackolic'in programini kullaniyordum ama suan acilmiyor.

Sen söyleyince denedim bende de açılmıyor. Bakım vardır belki ondandır, kullandığım başka bi uygulama da yok, maçkolik düzelse iyi olur bayağı sağlam bi uygulama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

quote:

Sen söyleyince denedim bende de açılmıyor. Bakım vardır belki ondandır, kullandığım başka bi uygulama da yok, maçkolik düzelse iyi olur bayağı sağlam bi uygulama.

Bilgisayar varsa bakabilirmisin? Sanirsam site tamamen kapanmis, tarayicidan da acilmiyor site. :S

• quote:

quote:

quote:

Bilgisayar varsa bakabilirmisin? Sanirsam site tamamen kapanmis, tarayicidan da acilmiyor site. :S

Bilgisayarda açılıyor sıkıntı yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgisayarda açılıyor sıkıntı yok

Eyvallah saolasin. Demek ki programda bir sorun var. Insallah en kisa zamanda duzeltirler. Cunku yerine baska program bulamadim.

• mackolik mahkeme kararı ile kapalı uygulama onun için açılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.