Şimdi Ara

Yeni Mobil Öğrenci ile 1000 dk ücretsiz konuş ve üzerine TL Kazan !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
23.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Yeni Mobil Öğrenci ile 1000 dk ücretsiz konuş ve üzerine TL Kazan !!!

Eksi fiyat ne mi demek?

Milyonlarca MobilÖğrencili ile ücretsiz konuşmak, üzerine de konuştuğun her dakika ile 1 kuruş kazanmak demek!

Hadi gel sen de eksi fiyata konus!

Nasıl mı? Mobil Öğrenciliysen, önce KAZAN yaz, 3030'a kısa mesaj gönder. Sonra tek seferde 30 TL yükle. Şimdi, MobilÖğrencililerle bir ay içerisinde 1000 dakika ücretsiz konuşabilirsin. 1000 dakika sonrasında da tarifenden ücretlendirileceksin.

İşte sürpriz... 1000 dakika bedava konuşurken, her dakika için de ekstra 1 kuruş kazanacaksın! Kazandıkların, her 100 dk ücretsiz konuşman dolunca 1 TL olarak hattına yüklenecek.

Kazandığın TL'leri istediğin zaman, istediğin yöne konuşmak, SMS veya internet paketi almak için kullanabilirsin. Süper, değil mi?

MobilÖğrencililerle konuşarak 30 günde en fazla 10 TL kazanabilirsin.

Hem 1000 dakika hakkınla kaç dakika bedava konuştuğunu, hem de kazandığın TL'leri sorgulamak icin BILGI yazıp 3031'e ucretsiz mesaj göndermen yeterli!

Bu arada, efsanevi MobilÖğrenci fiyatı ile her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşmak ve 10 saniyenin altındaki kısa konuşmlarında her yöne sadece 10 kuruş ödemek için yükleme yapmadan önce, KAYIT yazıp 1111'e göndermen gerektiğini unutma!

Hatırlatma: MobilÖğrenci Tarifesi'ne geçmek için öğrenci olmak ya da 25 yaşın altında olmak gerekmiyor!

ESASLAR

* Mobil Öğrenci Tarifesi'ndeki aboneler, KAZAN yazarak 3030'a kısa mesaj göndermeleri sonrasında, her 30 günde bir, tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri yüklemelerde tüm Mobil Öğrencilerle 1000 dakika ücretsiz konuşacak ve konuştukları her dakika için 1 kuruş kazanacaklardır. Ayda 1000 dakikayı aşan kayıtlı aboneler, tarifenin mevcut dakika fiyatlarıyla ücretlendirilecek olup; 1000 dakikayı aşmaları durumunda 1 kuruş kazanma hakkını da yitireceklerdir. Abonelerin MobilÖğrenci Tarifesi'ndekilerle konuştukça kazandığı 1 kuruşlar, her 100 dakikalık konuşmada 1 TL olarak kazanılabilecek ve 100 dakikalık görüşme tamamlandığında abonenin hattına yüklenecektir, 100 dakikaya tamamlanmamış dakikalar için abone TL kazanamayacaktır. Tarifede aylık maksimum kuruş kazanım tutarı toplam 10 TL'dir.
    * MobilÖğrenci -1 Kuruş avantajından faydalanan aboneler, hem 1000 dakika haklarıyla kaç dakika bedava konuştuklarını, hem de kazandıkları TL'leri sorgulamak için BILGI yazıp 3031'e ücretsiz mesaj gönderebilirler.
    * MobilÖğrenci Tarifesi'ndeki aboneler, KAYIT yazarak 1111'e ücretsiz kısa mesaj gönderdikten sonra, tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında, 30 gün boyunca yurt içi her yöne 10 dakikası 50 kuruş olarak ücretlendirilecektir.
    * MobilÖğrenci Tarifesi'ndeki aboneler, hem her yöne 10 dakikası 50 kuruş, hem de -1 Krş kampanyalarına kayıt olmaları durumunda, her iki kampanyadan da faydalanabilirler.
    * MobilÖğrenci Tarifesi'ne numarasını taşıyarak gelen aboneler, geçiş yaptıktan sonraki 30 gün içerisinde 1111'e KAYIT yazarak SMS göndermeleri sonrasında yapacakları ilk altı seferki 20 TL ve üzeri yüklemelerinde yurt içi her yöne 100'er dakika, toplamda 600 dakika, kazanacaklardır.
    * 1111'e kayıt olmuş abonelerin, 10 dakikası 50 kuruş fiyatından yararlanmak istememeleri durumunda, IPTAL yazarak 1111'e göndermeleri gerekmektedir. Bu talep, abonelerin son yaptıkları 20 TL ve üzeri yüklemelerinden 30 gün sonra geçerli olacaktır.
    * Tarifede tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri yüklemelerde yurt içi her yöne 150 SMS hediye edilmektedir. Hediye SMS'ler Avea içi, diğer GSM operatörlerine ve TürkTelekom kullanıcılarına doğru kullanılmaktadır, katma değerli servislerin kullanımında ve uluslararası gönderimlerde geçerli değildir. Hediye SMS'ler 30 gün geçerlidir ve kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda silinir.
    * MobilÖğrenci Tarifesi'ne yeni hat satın alarak gelen abonelerden, 10 TL tarife geçiş ücreti alınmaktadır. Bu ücret, yapılan ilk yüklemeden sonra düşülmektedir.
    * MobilÖğrenci Tarifesi'ne numarasını taşıyarak gelen abonelerden, herhangi bir tarife geçiş ücreti alınmamaktadır.
    * MobilÖğrenci Tarifesi'nde olmayan faturasız Avea aboneleri, MO yazıp 6363'e kısa mesaj göndererek MobilÖğrenci Tarifesi'ne geçebilirler.
    * MobilÖğrenci Tarifesi'nde olmayan Avealı abonelerden, MobilÖğrenci Tarifesi'ne geçişlerde, abone faturalı hat sahibi ise KDV ve ÖİV dahil 20 TL, faturasız hat sahibi ise 10 TL tarife geçiş ücreti alınmaktadır. Faturalı hatlardan yapılan geçişlerde, 20 TL tutarı son faturaya yansıtılır.

• 30 TL yükle, yüklediğin 30 TL'yi 20 TL'ye transfer yöntemiyle sat, 10 TL de kampanyadan gelsin, böylece 1 ay boyunca sevdiceğinle ücretsiz konuş
  • 10 tl hediye mi? yanlış anladım galiba. Baştan okuyayım.
  • TAÇSIZ KRAL AVEA ile konuş doya doya.

30 TL yükle her yöne 10 TL kazan olmuş bir bakıma.... (ne alırsan al hediye tl ile..)
  • ben zaten her ay 5 - 6 hattıma 50 tl yüklüyorum. Telefonları 1000er dakika nasıl konuşturabilirim, onu düşünelim bakalım.
  • 10 TL yi peşin vermiyor, işin cinliği orada ;)

1000 DK konuşabilirsen 10 TL alabilirsin :)
  • bu tarifeyi kime hitap edecek şekilde düzenledi avea acaba.
  • İyi de o 1000 dk yı harcamak için çevremde mobil öğrenci olması gerekior onu nerden bulacam :PPP
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

bu tarifeyi kime hitap edecek şekilde düzenledi avea acaba.

Tarifeyi çözebilmek için matematik profesörü olmak gerekiyor galiba..
  • quote:

Taraftar hatlarına benzemiş sanki biraz. Fena olmamış.
  • 100dk kesintisiz konuşabilecek çıkacakmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Taraftar hatlarına benzemiş sanki biraz. Fena olmamış.

taraftar hatları çok daha avantajlı bana göre.
  • Avea en azından kampanya düzenliyor.. Türkcell de tık yok
  • Çok güzel olmuş vallahi. :) Taraftar hattı kullanmamış olsam direkt alternatifim buydu. Ayrıca her yöne konuşmanın dakikası 10 dksı 50 kuruş. :)
  • 1000 dk olayı gerçekten güzel olmuş + 10 dk 50 kuruş
    faturasız hatlar içinde kullanılabilecek en güzel tarifelerden şu anda
  • yakında operatörler konuştuğumuzun üstüne para verecekler diyoduk.sonunda bu da oldu.gördük
  • taraftar hattından buna geçmeyidüşünüyorum sanırım bu daha iyigibi geldi bana süpper yaa konuştukça kazanıyorsun resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse
    taraftar hattından buna geçmeyidüşünüyorum sanırım bu daha iyigibi geldi bana süpper yaa konuştukça kazanıyorsun resmen

1903 dakika sana fazla mı geliyor hocam.
  • quote:

quote:

taraftar hattından buna geçmeyidüşünüyorum sanırım bu daha iyigibi geldi bana süpper yaa konuştukça kazanıyorsun resmen

fazla gibi hocam, yaklaşık 1000dakika konuşuyorum zaten ama geçsem mi iyi olur acaba geçmesem mi?
  • quote:

quote:

quote:

fazla gibi hocam, yaklaşık 1000dakika konuşuyorum zaten ama geçsem mi iyi olur acaba geçmesem mi?

Hocam geçme bence. Geçersen Artık 20 tl değil 30 tl yüklemen gerekecek. Ayrıca 1000 dakikanın yetmediği zamanlar da gelecektir. Sonra niye değiştim diye çok yanarsın hocam. Kartalcell de zaten dakikası 20 kuruş gayet uygun. Diyelim 50 saniye konuşma yapacaksın. Geçersen 40 ödeyeceksin. 11 saniye de konuşsan 40 gidecek. Ama aveada 20 kuruş gidiyor. En önemlisi de başta dediğim gibi artık 30 tl yüklemek zorunda olacaksın. Yine de bir düşün derim geçmeden önce

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.