Şimdi Ara

2011 YENİ OPEL ASTRA SPORT DİZEL SİYAH ALINMIŞTIR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM .. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
57.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yorumu senin yapman lazım,hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _leylandi_
    quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus
    Siz 14.7 sn de 100 e çıkmaya performans diyorsanız bana kapak olsun.

herkes sizin gibi drag yarışlarına katılmıyor

quote:

Orijinalden alıntı: Rud3boY
    quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus
    Siz 14.7 sn de 100 e çıkmaya performans diyorsanız bana kapak olsun.

bu ulkedekii trafikk vakalarına zaten sızın gıbıler neden oluyorr getir kardeşim arabanıı senın arabana gore bende bı araba getırım bakımm ozamann 100 km kım abuk ıkıyor kım kımı ezıyorr herkezın ayagının altında gaz pedali var unutma bunu

Fındık motorlu aracımla millete kapak takma derdine düşen ben değilim dikkatinizi çekerim.

• Hayırlı olsun hocam kazasız belasız kullanırsın inşallah darısı bize
  • yaran varki üstüne alındın hemen hemde bizdede 1.3 astra var motoruna bakıp laf ediyorsunuz bi kullanın sonra laf yapın.....
  • yalnız akhilleus doğru söylüyor.1.3 fındık motorla kapak yapıcam diyen sizsiniz burda haklı.kalkmaz denicek kadar kötü değildir tabi ama performanssız olduğunu herkes biliyor.istediğiniz kadar motor aın 14.7 sn nin altına inemiyceksiniz nasıl olsa.bu gün yerden yere vurduğunuz şahin bile 12.5 sn de çıkıyor 100 e
  • Arkadaşlar abuk subuk konusmayalım 1.3 astra siyah inci cosmo + navi yeni aldım...bile bile aldım.Deli gibi gezmek için aldım.bu arabayla yakıtı hiç düşünmeden dilediğim gibi gezebilirim.senin benzin istasyonun varsa git v12 al...ben her ay araca kredi ödeyip de bide garaj da mı yatırıcam arabayı..... ayrıca merak ettim hangi şahin 0-100 12.5 orjinali...

Az yakan bir araç olması benim için önemli bir kriter...biz de isteriz altımızda şahlanan araçlara binmeyi. 1.6 180 hp var 12-13 litre benzin yakıyor. alan arkadaşların hepsi gram hesabı yapıyor.uzun yolda hız sabitleyicilerin derdine düşmüşler.

1.3 95 hp bize yeterlidir...Ülkenin her yerinden petrol fışkırır litresi 1 liraya düşerse o zaman farklı.....
  • güzel araba hayırlı olsun
  • hocam hayırlı olsun kaça ve nereden aldınız...?
  • hayırlı olsun hocam bende gümüşünü isterdim ama bütçem uygun değil. Allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin. süper torklu bir arabadır kendisi konforda cabası.. varsın hızlı kalkmasın.. saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dost2003

Arkadaşlar abuk subuk konusmayalım 1.3 astra siyah inci cosmo + navi yeni aldım...bile bile aldım.Deli gibi gezmek için aldım.bu arabayla yakıtı hiç düşünmeden dilediğim gibi gezebilirim.senin benzin istasyonun varsa git v12 al...ben her ay araca kredi ödeyip de bide garaj da mı yatırıcam arabayı..... ayrıca merak ettim hangi şahin 0-100 12.5 orjinali...

Az yakan bir araç olması benim için önemli bir kriter...biz de isteriz altımızda şahlanan araçlara binmeyi. 1.6 180 hp var 12-13 litre benzin yakıyor. alan arkadaşların hepsi gram hesabı yapıyor.uzun yolda hız sabitleyicilerin derdine düşmüşler.

1.3 95 hp bize yeterlidir...Ülkenin her yerinden petrol fışkırır litresi 1 liraya düşerse o zaman farklı.....

yaa boşversene dostum bunlar ançak bıdı bıdı laf yetiştirirlerr gıdıp alıp bınsınlerdew gorelım varmı o para varsaa alında bının ondan sonraa konusun arkadaşımmm kımswenın ne aldığı kımseyı ılgılendırmezz boş boş konuşupta ınsanların canını sıkmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Rud3boY

quote:

Orijinalden alıntı: dost2003

Arkadaşlar abuk subuk konusmayalım 1.3 astra siyah inci cosmo + navi yeni aldım...bile bile aldım.Deli gibi gezmek için aldım.bu arabayla yakıtı hiç düşünmeden dilediğim gibi gezebilirim.senin benzin istasyonun varsa git v12 al...ben her ay araca kredi ödeyip de bide garaj da mı yatırıcam arabayı..... ayrıca merak ettim hangi şahin 0-100 12.5 orjinali...

yaa boşversene dostum bunlar ançak bıdı bıdı laf yetiştirirlerr gıdıp alıp bınsınlerdew gorelım varmı o para varsaa alında bının ondan sonraa konusun arkadaşımmm kımswenın ne aldığı kımseyı ılgılendırmezz boş boş konuşupta ınsanların canını sıkmayın

hocam video nerde?..... video isterik....

• arkadaşm öncelikle cok iyi bi araba spor güvenli Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.bende aldım romanyadan 2 ay önce falan. 1.7 motoru var turbo dizel 125 beygir ve 280 Nm tork / full değil 33 milyara aldım yeterli bence full falan hiç bakmam öyle şeylere. cok kaliteli bi araba cokta rahatım her türlü gidiyor yani bayılıyorum süper bi araba.kötü konuşanlara bakma sen..cok uygun herşeyiyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayktcmrt -- 6 Kasım 2010; 0:41:10 >
  • hocam 1 ay olmuş video yok.sizde araç gibi hızlısınız.
    bu arada 0-100 hızlanması 14.7 saniye,opel bunu yüzlerce,binlerce testten sonra onaylamış.siz hala neyi ispatlamak istiyorsunuz?
  • arkadaşlar şöyle bir sorum olacak?dizel bravo sport mu dizel opel astra sport mu?yoksaaaaa 1.4 astra sport mu????
  • bende 2011 sport dizel astra aldım ve gayet memnunum...Sana da hayırlı olsun kardeş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayktcmrt

arkadaşm öncelikle cok iyi bi araba spor güvenli Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.bende aldım romanyadan 2 ay önce falan. 1.7 motoru var turbo dizel 125 beygir ve 280 Nm tork / full değil 33 milyara aldım yeterli bence full falan hiç bakmam öyle şeylere. cok kaliteli bi araba cokta rahatım her türlü gidiyor yani bayılıyorum süper bi araba.kötü konuşanlara bakma sen..cok uygun herşeyiyle..

33 e 1.7 dizeli almışsın tabi rahat konuşuyorsun.Bize burda 1.3 dizeli 50 ye satıyorlar.

Bu arada bizi bozacak videoda hala yok ortada

• o araç çok güzel ama çok şehirlerarası yol yapmıyorsanız dizel almanız iyi olmamış bence. benzinliyi tercih ederim fakat onun dışında mükemmel bir araba
  • iyidir niye soğutmaya calışıyosunuz ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mindfreak

Bizdede 1.6 turbo 180 hp var uzun yolda 8 lt falan yakıyo ama şehir içi 11-12 yakıyo. Dizel en mantıklısı bu devirde. iyi yapmışınız ayrıca gitmiş gitmemiş önemli değil biz gidiyoz da noluyo 180 hp araba var şehir içi max 50 şehir dışıda 200 yani olay bu mudur.

12 lt mi usta km de 40 krş. üstüne çıkıyor yani... helal olsun sana her kişi baş edemez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smg05

quote:

Orijinalden alıntı: mindfreak

Bizdede 1.6 turbo 180 hp var uzun yolda 8 lt falan yakıyo ama şehir içi 11-12 yakıyo. Dizel en mantıklısı bu devirde. iyi yapmışınız ayrıca gitmiş gitmemiş önemli değil biz gidiyoz da noluyo 180 hp araba var şehir içi max 50 şehir dışıda 200 yani olay bu mudur.

12 lt mi usta km de 40 krş. üstüne çıkıyor yani... helal olsun sana her kişi baş edemez...

Çok km. yapıyorsa o kadar da sorun olmaz. Ama ben yine de lpg dönüşümünden yanayım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.