Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.551
Cevap
28
Favori
456.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sipariş verildi. Fazladan verdim ki ihtiyacı olan arkadaslarada veririz. Ayın 10 veya 11inde elimde olur buyuk ıhtımalle...

Mirror Screen Protector for iPhone 4 x 1 (US $1.60) = US $1.60
    Stylish Silicone Case Cover for iPhone 4 (Black) x 4 (US $2.90) = US $11.60
    iPhone 4 Screen Protector (Front and Back) x 1 (US $2.10) = US $2.10
    Frosted Anti Glare Screen Protector for iPhone 4 (Front and Back) x 1 (US $2.50) = US $2.50
    Rugged Hard Plastic Case for iPhone 4 (Black) x 1 (US $4.70) = US $4.70
    Carbon Fiber Flip Leather Hard Case Cover for iPhone 4 (Black) x 1 (US $5.30) = US $5.30
    Special Duo Hard Plastic And Silicone Assembly Case Cover for iPhone 4 (Black) x 3 (US $3.60) = US $10.80
    Textured Fishbone & Perforated Plastic Hard Back Case for iPhone 4 (Black) x 1 (US $2.90) = US $2.90
    Aluminium Metal Hard Case Cover With Soft Side Design for iPhone 4 (Black) x 1 (US $3.60) = US $3.60
    Carbon Fiber Stick Skin Hard Case With Transparent Side Design for iPhone 4 (Red) x 1 (US $3.20) = US $3.20
    Plastic Fishbone Silicone Case for iPhone 4 (Full Red) x 1 (US $3.20) = US $3.20
    Carbon Fiber Skin Sticker Cover Protector for iPhone 4 (Black) x 5 (US $2.00) = US $10.00
    Smoke Circle Soft Silicone Case Cover for iPhone 4 (Black) x 1 (US $2.30) = US $2.30
    Nonslip Grid Silicone Case Skin for iPhone 4 (Black) x 3 (US $1.90) = US $5.70
    Stylish Hard Plastic Case Cover with Soft Side Design for iPhone 4 (White) x 3 (US $2.90) = US $8.70

• Ben iphone a kılıf takılmasına karşıyım özellikle 4. jenerasyon için

4'ün güzelliği kılıfsız çıkıyor

Sadece yanları-önü-arkası invisible shield ile kaplayıp

deri kılıf kullanmak daha hoşuma gidiyor.

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

• burdaki ürünlerin hepsi muhteşem ya.. ama çok pahalı.. abd de çok güzel ürünleri bulmak mümkün.

quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

http://www.sgpstore.com/product_info.php/cPath/21_28_89/products_id/1609
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ω Omega

Ben iphone a kılıf takılmasına karşıyım özellikle 4. jenerasyon için

Kesinlikle bende öyle düşünüyorum dostum.Fakat adam gibi düzgün deri çekmeli kılıf bulamadım.Resimerini verdiğin kılıfı bende çok beğendim siyah olanını,fakat hem baya pahalı (70 TL) hemde kullananlar memnun değilmiş.Alan bir kaç kişiye sordum. . .

• quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

quote:

Kesinlikle bende öyle düşünüyorum dostum.Fakat adam gibi düzgün deri çekmeli kılıf bulamadım.Resimerini verdiğin kılıfı bende çok beğendim siyah olanını,fakat hem baya pahalı (70 TL) hemde kullananlar memnun değilmiş.Alan bir kaç kişiye sordum. . .

Nesi kötüymüş ?

Ben çok kılıf baktım ama kesinlikle bunun dışında beğenemedim :(
    Wrapsol Ultra Drop + Scratch Protection film düşünüyorum (yorumlara göre en iyisi buymuş)

• Orijinalden alıntı: Ω Omega

Nesi kötüymüş ?

Wrapsol Ultra Drop + Scratch Protection film düşünüyorum (yorumlara göre en iyisi buymuş)

Kullanan kişiler,kılıfın üstündeki süet gibi maddenin bir süre sonra deforme olması ve telefonun içinden zor çıktığını söylemişti ne kadar doğru bilmiyorum.Benimde bunun düz siyahı hoşuma gitmişti ama böyle duyunca tereddütte kaldım biraz...

• quote:

quote:

quote:

Nesi kötüymüş ?

Kullanan kişiler,kılıfın üstündeki süet gibi maddenin bir süre sonra deforme olması ve telefonun içinden zor çıktığını söylemişti ne kadar doğru bilmiyorum.Benimde bunun düz siyahı hoşuma gitmişti ama böyle duyunca tereddütte kaldım biraz...

hmmm...
    ama o içindeki süet çoğunda yıpranıyor sanırım...
    bi arkadaşda vardı onunkinin içi paramparçaydı.
    tabi süet deforme olunca zor çıkıyor.

ama namussuzun dışı çok güzel bir tarafıda tüylü zebra desen olması ayrı bir hava katıyor.

Dediğin gibi birde çok pahalı :S

Ama bunun gibi insanı cezbeden başka bir tane bulamadım...

stickerlarıda araştırmıssındır sence en iyisi hangisi

Wrapsol Ultra Drop + Scratch Protection'ın durumu nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ω Omega -- 6 Ekim 2010; 0:47:34 >

• Yok hocam ben zaten dışındaki tüylü desenin olduğu yerden bahsetmiştim deforme oluyormuş diye..İçi olsa o kadar sorun olmaz bence.

Koruyucu film olarak ise bende karar veremedim daha,telefonun üstündeki orjinal jeletinleri duruyor :) Zagg,Bodyguardz,Wrapsol derken hangizi alacağız bakalım. :)
  • quote:

Yok hocam ben zaten dışındaki tüylü desenin olduğu yerden bahsetmiştim deforme oluyormuş diye..İçi olsa o kadar sorun olmaz bence.

Koruyucu film olarak ise bende karar veremedim daha,telefonun üstündeki orjinal jeletinleri duruyor :) Zagg,Bodyguardz,Wrapsol derken hangizi alacağız bakalım. :)

süet deyince birde telefon çıkmıyor deyince yanlış anladım...
    Orjinal jelatin işkence yaw :) hele multitouchda falan
    benim wrapsolu beğenmemin sebebi elde dokunma sırasında kötü bir his bırakmıyor diye yorumlar okumamdı.

• Griffin kılıf aldım güzel bir kılıf ayrıca wrapsol almayı düşünüyorum
  • en güzeli ve en sadesi :) beyaz bumper kılıf :)
  • Arkadaşlar Ankarada nerden alabilirim iphone 4 için kılıf.Çeşit bol olan bir yer var mı?
  • Wropsol ultra drop iyi hos ama uygulamasi cok zor, en kucuk zerre tozda hava kabarcigi kaliyor, yan koruyucularin hatirina aldim acikcasi
  • http://www.sgpstore.com/product_info.php/cPath/21_28_89/products_id/1609

Bunlar çok iyi bi arastıralım bakalım ne kadar kargo felan?
  • ben bugün ivyskin reception case i forumdan bir arkadaş sayesinde satın aldım yarın elimde olacak aksilik olmazsa fotoğraflı bir paylaşım yaparım
  • saredsa ben de aynısını düsünüyorum silver olanını aslında cok kisi alsak shipping falan ii olmaz mı ama bu sefer de gümrükte kalır. More-tr arkadasımız gelebilcegini soylemisti daha sonra ama bakalım ne zaman ?

bu ürünü cok dikkatli takmak lazım cünkü cok ince bazı yerlerde okumustum oyle diyodu yani sürekli tak cıkar olayı yapmamak lazım. Bunun onune arkasına bi de koruyucu film aldın mı tamamdır aga :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: saredsa

http://www.sgpstore.com/product_info.php/cPath/21_28_89/products_id/1609

Bunlar çok iyi bi arastıralım bakalım ne kadar kargo felan?

Kargosu 14 $
    Yaklaşık 10 gün içerisinde size ulaşmış oluyor.
  • arkadasım sen aldın mı? Kullanıyorsan yorumlarını alalım :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.