Şimdi Ara

FUTBOL ICIN HANGI KRAMPON DH UYELERI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
17.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşım 15 bu sene lise 2 ye geçtim 7 senedir futbol oynuyorum klüp bazında.2 yıl futbol okulu 5 yıl lisanslı futbolcuydum.Sağ açık oynuyorum klubümde 5 yıldır ve ilk kez bu sene antremanların hiç birini kaçırmadım daha önceki seneler lay lay lomdu e haliyle bende genelde yedek çıkıyordum bazen as oynuyorum.Sadete gelelim sizce bana uygun krampon hangisidir

CTR 360:

ADIDAS F50:

Bu ayakkabılar bulunduğum ilçede yarı prof olarak bulunmakta sanırım.Bu konuda bilgili olan arkadaşların cevabını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuckyDown -- 18 Eylül 2010; 22:22:40 >

• bence F50 alma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazze

bence F50 alma.

Ayakkabı hafif diyorlar da.Neden peki
  • bunlar benim gözümde krampon değil krampon dediğin budur

http://www.spormarketim.com/urun-3655-world-cup-krampon.html

ayrıca boş beleş konusmuyorum daha onceleri göztepe altyapısında oynamışlıgım vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solenzara

quote:

Orijinalden alıntı: West 

bunlar benim gözümde krampon değil krampon dediğin budur

http://www.spormarketim.com/urun-3655-world-cup-krampon.html

ayrıca boş beleş konusmuyorum daha onceleri göztepe altyapısında oynamışlıgım vardır

Aynen ya onlar ne öyle görüntüleri bile iğrenç bence.

avatarının linkini versene bayildım

• world cp üretimi durduruldu. krampon mevkiye göre alınır. ben profesyonal klüplere krampon satışı yapıyordum. adidas düşünüyorsan adipure al. world cup ve copa mondial zaten hakem ayakkabısı.
  • F50 hafif hızlı koşarsın ..
  • Dediğim gibi işte sağ açık oynuyorum.Yaşadığım şehirde ilçe olduğu için çok çok çeşit yok.Mağazada bu iki krampon gözde.Ondan dolayı resimlerini koydum.Mercuriel kramponları var fakat mercuriel istemiyorum.
  • Sağ açık eşittir sürat sürat eşittir mercurial...
  • 6 Senedir futbol oynuyorum. CTR360 kadar rahat bir ayakkabı yok. Total90 serisi gibi. Çok rahat.
  • .

• quote:

Orijinalden alıntı: arbuzik

world cp üretimi durduruldu. krampon mevkiye göre alınır. ben profesyonal klüplere krampon satışı yapıyordum. adidas düşünüyorsan adipure al. world cup ve copa mondial zaten hakem ayakkabısı.

benim bildiğim krampon değil altındaki çiviler mevki için daha önemli ayrıca ben sağ bek oynardım ve world cup tan baya bir memnundum
  • Mevkinde oynayan oyunculara bakmalısın bence. Ayrıca madem profesyonel olacaksın. Kendi eksiklerini kapatacak ya da yeteneklerini gösterecek bir şey almalısın.

CTR 360 sürat ayakkabısı değildir. Pas, orta için gayet iyi bir ayakkabıdır. Bende sağ bek oynuyorum. Pas yönüm çok kötüyken. Bunları giydiğimde isabet oranımı çok artırdım. Ama hız konusunda çok iyi değiller.

F50'yi bilmiyorum ama hafif ve hız için gayet iyidir. Şut ve pas gibi teknik konularda problemin yoksa alman idealdir.
  • quote:

quote:

world cp üretimi durduruldu. krampon mevkiye göre alınır. ben profesyonal klüplere krampon satışı yapıyordum. adidas düşünüyorsan adipure al. world cup ve copa mondial zaten hakem ayakkabısı.

benim bildiğim krampon değil altındaki çiviler mevki için daha önemli ayrıca ben sağ bek oynardım ve world cup tan baya bir memnundum

hayır krampon mevki için çok önemli mesela total90la istediğin kadar çalım atmaya çalış beceremezsin. mercurial daha kıvrak bir ayakkabı. total90ı genellşkle bek oyuncları ve kaleciler kullanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: GSeroglu

Sağ açık eşittir sürat sürat eşittir mercurial...

Eminmisin adidas f50 adirezo 130 gram çok hafif diyorlar.

anastashia ctr 360 iyi olabilir aslında ama diğerininde hafifliği beni etkiliyor bu arada 20 dk %70 performansla oynasam tıkanıyorum sahada nefes alıp verirken nasıl önüne geçicem bu sorunun
  • F50 hafif bir ayakkabı olduğundan hızın konusunda sorun yaratmaz ama ctr360 kadar pas isabetini arttırmaz ctr 360 daha çok bekler içindir daha sağlam basarlar yere.Ayrıca World Cup efsane bir krampondur
  • quote:

quote:

quote:

hayır krampon mevki için çok önemli mesela total90la istediğin kadar çalım atmaya çalış beceremezsin. mercurial daha kıvrak bir ayakkabı. total90ı genellşkle bek oyuncları ve kaleciler kullanır.

gerçi ben 2000 yılında oynuyordum sanırım biraz yaşlanmışım futbol endüstrisi gelişmiş haliyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`
    6 Senedir futbol oynuyorum. CTR360 kadar rahat bir ayakkabı yok. Total90 serisi gibi. Çok rahat.

Nereden aldın hocam. pm alabilirmiyim.
  • Kardesm bende 5 senedir futbolcuyum . Mor renk mercurial var bende ama sana tavsiyem Adidas ın yeni F serisinden F30 alman olur yani yarıprof.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonobopanzer

F50 hafif bir ayakkabı olduğundan hızın konusunda sorun yaratmaz ama ctr360 kadar pas isabetini arttırmaz ctr 360 daha çok bekler içindir daha sağlam basarlar yere.Ayrıca World Cup efsane bir krampondur

Aslında pas isabet ve şut oranım yükselse hiç de fena olmaz.Ama bir yandan hız da var Ama bir yandan benim tıkanma problemim var kondisyondan dolayı karar veremicem galiba

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.