Şimdi Ara

Fifa 2011 Klavye Ayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
292.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Game Settings e giriyoruz.Oradan IN-Game Keybord a tıklıyoruz.

Ayarları aşağıdaki gibi yaparsanız klasik asd düzenine geliyor.

Fifa 2011 Klavye Ayarı

EK : Settingste klavye tuşlarını ayarlamak için bulunan kutular görünmüyor ise @Mbayo54 arkadaşımızın çözümü aşağıda..

Öncelikle program ekle kaldırdan .net frameworkslerin hepsini kaldırıyosunuz.daha sonra .net framework 3.5i buradan indirip kurup yeniden başlattınca kutucuklar görünüyor.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displayLang=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenman -- 18 Eylül 2010; 23:16:05 >

• arkadaşlar bana yardım eder misiniz hala ayarlayamadım bende in game keyboard da yanında öyle değiştirebileceğim bir şey yok yani misal rb nin yanı bembeyaz şöyle oluyor;
     Fifa 2011 Klavye Ayarı

nasıl düzelticem yardım ederseniz sevinirim misal demoyu tekrar yüklesem düzelir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vico -- 18 Eylül 2010; 21:30:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vico

arkadaşlar bana yardım eder misiniz hala ayarlayamadım bende in game keyboard da yanında öyle değiştirebileceğim bir şey yok yani misal rb nin yanı bembeyaz şöyle oluyor;
     Fifa 2011 Klavye Ayarı

nasıl düzelticem yardım ederseniz sevinirim misal demoyu tekrar yüklesem düzelir mi
    valla sizinkide ilginç bir durummuş.

eğer çözüm bulamazsanız dediğiniz gibi demoyu kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenman

tamam şimdi deniyorum
  • quote:

quote:

tamam şimdi deniyorum

Alıntıları Göster
    aynı sorun bende de var.joystick ayarlarında bi sorun yok ama keyboard kısmında kutucuklar gözükmüyo aynı resimdeki gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbayo54

aynı sorun bende de var.joystick ayarlarında bi sorun yok ama keyboard kısmında kutucuklar gözükmüyo aynı resimdeki gibi.

Alıntıları Göster
    demoyu sildim tekrar yükledim yine aynı sorun devam ediyo
    ea download manager'i yükleme demiştim acep ona mı kızdı
    ya bir çözüm yok mu
  • quote:

demoyu sildim tekrar yükledim yine aynı sorun devam ediyo
    ea download manager'i yükleme demiştim acep ona mı kızdı
    ya bir çözüm yok mu

Alıntıları Göster
    arkadaşlar sorunun çözümünü buldum.öncelikle program ekle kaldırdan .net frameworkslerin hepsini kaldırıyosunuz.daha sonra .net framework 3.5i buradan indirip kurup yeniden başlattınca kutucuklar görünüyo

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displayLang=tr
  • quote:

arkadaşlar sorunun çözümünü buldum.öncelikle program ekle kaldırdan .net frameworkslerin hepsini kaldırıyosunuz.daha sonra .net framework 3.5i buradan indirip kurup yeniden başlattınca kutucuklar görünüyo

bende netframework 1.1 ve 2.0 var belki ondandır hemen deniyorum

edit: oldu çok saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vico -- 18 Eylül 2010; 22:42:09 >
  • quote:

çözümü ilk sayfaya ekledim.

Teşekkürler.
  • quote:

quote:

çözümü ilk sayfaya ekledim.

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    ellerine sağlık kendisi çıktı oynamaya başladım gerçekten güzel olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: demonwashere

ellerine sağlık kendisi çıktı oynamaya başladım gerçekten güzel olmuş..

Alıntıları Göster
    teşekkürler işime yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEOMANATOR

teşekkürler işime yaradı

Alıntıları Göster
    ben bişey sorucam arkadaşlar bu oyunu ilk açtığımızda her girdiğimde profil seçimi çıkıyor arkasından birde ea account diye birşey çıkıyor her seferinde skip diyorum ben ea ya kayıtmı olmam gerekiyor sürekli çıkmaması için bir çözümü yokmu birde oyuna tıkladığımda oyun tam ekran olarak açılmıyor küçük bir ekran geliyor play - game setting -exit play e basınca oyun tam ekra olarak açılıyor bu hepinizdemi var diye merak ettim direk oyunu açması gerekmiyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semamca_07

ben bişey sorucam arkadaşlar bu oyunu ilk açtığımızda her girdiğimde profil seçimi çıkıyor arkasından birde ea account diye birşey çıkıyor her seferinde skip diyorum ben ea ya kayıtmı olmam gerekiyor sürekli çıkmaması için bir çözümü yokmu birde oyuna tıkladığımda oyun tam ekran olarak açılmıyor küçük bir ekran geliyor play - game setting -exit play e basınca oyun tam ekra olarak açılıyor bu hepinizdemi var diye merak ettim direk oyunu açması gerekmiyormu ?

Alıntıları Göster
    Hangisi koşma oluyor burada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

e olmasi lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

e olmasi lazim

Alıntıları Göster
    burdan once baska sitede buldum cok isime yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

burdan once baska sitede buldum cok isime yaradı

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende de enteresan bi durum var.Gamepad ayarlarını yaptım oyuna girdim ama menülerde ben hiç bi tuşa basmadığım halde kendi kendine menüde aşağı yukarı dolaşıyo tuş takılı kalmış gibi Diğer gamepad i denedim onda da aynı ? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vıctorya

Arkadaşlar bende de enteresan bi durum var.Gamepad ayarlarını yaptım oyuna girdim ama menülerde ben hiç bi tuşa basmadığım halde kendi kendine menüde aşağı yukarı dolaşıyo tuş takılı kalmış gibi Diğer gamepad i denedim onda da aynı ? Bilgisi olan var mı?

Alıntıları Göster
    Bu klavye ayarlarına göre hareket nasıl yapabileceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: icanfootball2016

Bu klavye ayarlarına göre hareket nasıl yapabileceğiz?

Alıntıları Göster
    Resimdeki gibi klavye ayrları çıkmıyor, Windows7 işletim sisteminde oynuyorum, Yukarıdaki çözüm olmadı NET Framework 3.5 Kurulmuyor.
  • Shift ile koşuyordu bende daha ayar vs yapmadım.

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: spayk07

Shift ile koşuyordu bende daha ayar vs yapmadım.

quote:

Alıntıları Göster
    Joistik ayarı nasıl yapılıyor bir türlü oynayamadım fifa2011 menüsü diğer fifa serilerine göre daha zor yapmışlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.