Şimdi Ara

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de ! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
1
Favori
25.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metalok

Mersin'deyim 2012 şubata kadar Turkcell Vınn sözleşmem var. Superonline da Turkcell bünyesinde olduğundan Vınn'dan cayma bedelini karşılarlar mı ki? Vınn'ı iptal ettirsem 200 gayme istiyorlar.

Aynı durum benim için de geçerli,mh ile görüştüm ,cayma bedelini karşılamıyorlar ,cayma bedeli sadece,adsl geçişlerinde geçerliymiş...
  • Neden bu kadar yavaşlarrrrrrr
  • Arkadaşlar ben doğalgaz çalışanıyım. AKSAGAZ kendi doğalgaz borusu ile birlikte ileriye dönük polietilen boru döşemişti. Ne varki süperonline bu boruların kullanımı konusunda anlaşma sağlanamadı zannedersem. O yüzden o sarı polietilen boruları süperonline kullanmayıp, kendi borularını döşüyor. Bu bilgiyi size aktararak bilgi kirliliğini ortadan kaldırmış olduğuma inanıyorum. Bu arada şunuda sormak istiyorum TOROSLAR bölgesi Tozkoparan mh. Sağlık ocağı ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü civarı süperonline yatırım projesinde var mı? Var ise hangi dönemde çalışma yapılacak. Geçen hafta rogar kapaklarında ve kaldırım kenarlarında kırmızı boya ile işaretleme yapılmış olduğunu gördüm. Süperonline işaretleme yapmış olabilirmi acaba?
  • konyada varmi superonline

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekin3333

Arkadaşlar ben doğalgaz çalışanıyım. AKSAGAZ kendi doğalgaz borusu ile birlikte ileriye dönük polietilen boru döşemişti. Ne varki süperonline bu boruların kullanımı konusunda anlaşma sağlanamadı zannedersem. O yüzden o sarı polietilen boruları süperonline kullanmayıp, kendi borularını döşüyor. Bu bilgiyi size aktararak bilgi kirliliğini ortadan kaldırmış olduğuma inanıyorum. Bu arada şunuda sormak istiyorum TOROSLAR bölgesi Tozkoparan mh. Sağlık ocağı ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü civarı süperonline yatırım projesinde var mı? Var ise hangi dönemde çalışma yapılacak. Geçen hafta rogar kapaklarında ve kaldırım kenarlarında kırmızı boya ile işaretleme yapılmış olduğunu gördüm. Süperonline işaretleme yapmış olabilirmi acaba?

Tekin şuan oralara vermezler kanimca
    Tamamen duygusal

• quote:

Orijinalden alıntı: ballı omlet

konyada varmi superonline

En yakın tcel bayisıne sorabilırsn ama yoktrdur
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Sımdı anlamadıgım 50 gb dolduktan sonra sadece hız dusuyor degıl mı ? yanı ek para odemeyecegız ? bir de 20 mbps den ne kadara kadar dusuyor ?

Ve son olarak şoray 1 e geldımı acaba ?

edit: telefona gerek var mı ? her ay 20 tl telefon ucretı oduyorum kullanmadıgım halde ? gerek varsa onun aylık sabıt ucretı ne kadar

50 gb dolduktan sonra -maalesef- hız düşüyor. Yahu Allahsızlar, düşürün düşürün de, 3 mbps'ye düşürün... 1 nedir yahu?!?! Şoray 1'e gelip gelmediğini bilmiyorum ama, Davultepe'de var. Yanlış hatırlamıyorsam da Şoray 1 Davultepe'de. Web sitesinden sorgu yapabiliyorsun; site site kaydetmişler.

İşin en iyi yanı da bu, telefona gerek yok. onun için de bir promosyon teklif ettiler, ama cep telefonlarımız işimizi fazlasıyla gördüğü için almadık.

Bu arada, Ben üzerinden bayağı zaman geçmiş olmasına rağmen (60 gün sınır koymuşlardı) Smile'dan cayma bedelimi faturalardan düşürtmeye başlayacağım önümüzdeki dönem. 133 TL idi, Superonline ödüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

Sımdı anlamadıgım 50 gb dolduktan sonra sadece hız dusuyor degıl mı ? yanı ek para odemeyecegız ? bir de 20 mbps den ne kadara kadar dusuyor ?

Ve son olarak şoray 1 e geldımı acaba ?

edit: telefona gerek var mı ? her ay 20 tl telefon ucretı oduyorum kullanmadıgım halde ? gerek varsa onun aylık sabıt ucretı ne kadar

50 gb dolduktan sonra -maalesef- hız düşüyor. Yahu Allahsızlar, düşürün düşürün de, 3 mbps'ye düşürün... 1 nedir yahu?!?! Şoray 1'e gelip gelmediğini bilmiyorum ama, Davultepe'de var. Yanlış hatırlamıyorsam da Şoray 1 Davultepe'de. Web sitesinden sorgu yapabiliyorsun; site site kaydetmişler.

İşin en iyi yanı da bu, telefona gerek yok. onun için de bir promosyon teklif ettiler, ama cep telefonlarımız işimizi fazlasıyla gördüğü için almadık.

Bu arada, Ben üzerinden bayağı zaman geçmiş olmasına rağmen (60 gün sınır koymuşlardı) Smile'dan cayma bedelimi faturalardan düşürtmeye başlayacağım önümüzdeki dönem. 133 TL idi, Superonline ödüyor...

Davultepeye geldıyse şoray 1 e de gelmıs olması gerekıyor , gercı bır bolgeye gelmıs olması her sıteye apartmana gelcek olması anlamına gelmıyor sanırım. Benım adsl bu ay son kontratım bıtıyor gıdıp kapattırıp gecmeyı dusunuyorum eger altyapı varsa , sıtesıne sımdı baktım sorgulama yapabılcegım yerı bulamadım yalnız ?

edıt : buldum işin ılgınc tarafı şoray 2 sıtesınde var ama şoray 1 de yok , şoray 1 , 2 ye gore daha merkezı ve cok daha buyuk bır sıte nasıl 2 de olup 1 de olmaz kafayı yicem hersey bana ters gıbı bır de yarın telefonla arayıp sorcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 20 Aralık 2011; 8:41:37 >

• Sagımızda kı sıtede var solumuzda kı sıtede var , bızım site ıkısınden de buyuk bizde yok ciddi komik bir durum
  • quote:

Sagımızda kı sıtede var solumuzda kı sıtede var , bızım site ıkısınden de buyuk bizde yok ciddi komik bir durum

Belki yönetiminiz izin vermemiş olabilir
    Yöneticinizle konuşup talepte bulunun,
    Gerekirse ekibin numaraları var bende
    Size veririm
    Ama once yoneticiyle gorusun
    Sizi muhattap kabul etmezler tek başınıza

• Geçen gün kapıya geldiler tanıtmak için, dedim 16 Mbps kullanıyorum 14 Mbps alıyorum, memnunum. Hemen başladı ben bilirim edalarına. Yok "16 Mbps mi, 16 Mbps'e kadar mı?" "Aslında öyle değil, böyle..." Dedim 14 Mbps alıyorsam benim için hız 14 Mbps'dir. Kadarı beni ilgilendirmez. Bizde şu kadar, telefon yok, caymayı karşılıyoruz falan. Notebook kampanyasından yararlandığım için almadım ki yararlanmasam yine almazdım. O an aklıma gelmedi sizin adil kullanım kotası ne durumda diye sorup pis bir gülücük atacaktımda.
    Tekrar gelirlerse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

quote:

Sagımızda kı sıtede var solumuzda kı sıtede var , bızım site ıkısınden de buyuk bizde yok ciddi komik bir durum

Size veririm

Sen soyleyınce mantıklı geldı bızım yönetım kıldır kesın ızın vermemıslerdır bugun gidip konuşiyim.
  • quote:

quote:

Size veririm

Az once yonetimle gorustum acikcasi bana dedikleri mantikli gelmedi , turkcel siteye gelmis altyapi icin 20 milyar para istemis siteden , bizim sitede yonetim kurulu toplantisi vs istemis sonra turkcel vazgecmis , boyle sacma is mi olur ? Turkcel diyelim bir apartmana hizmet vercek altyapi dosiycek bunun masraflarini apartman mi karsiliyor ? Bunun asli nedir bilen varsa bilgilendirsin beni.

• quote:

quote:

quote:

Size veririm

Az once yonetimle gorustum acikcasi bana dedikleri mantikli gelmedi , turkcel siteye gelmis altyapi icin 20 milyar para istemis siteden , bizim sitede yonetim kurulu toplantisi vs istemis sonra turkcel vazgecmis , boyle sacma is mi olur ? Turkcel diyelim bir apartmana hizmet vercek altyapi dosiycek bunun masraflarini apartman mi karsiliyor ? Bunun asli nedir bilen varsa bilgilendirsin beni.

Bizim 10 katlı, 30 daireli apartmana hat çektiler ve hiçbir bedel alınmadı. Hem Türk Telekom hem Superonline fiber kutuları var aşağıda. Kablolarda kutuya çekildi. Taşeron firma ile görüşmüştüm asla ücret alınmıyor demişlerdi.
    Sitelerde prosedür farklımıdır bilmiyorum. Örümcek ağı gibi her yere kutu, kablo vs. gerekiyor.

• quote:

quote:

quote:

Size veririm

Kurulum için kesinlikle ücret talep edemezler.

• Bu yonetim bana neden yalan konustu o zaman , hepsi birbirinden kil zaten , turkcele , yonetimin bana dediklerini birebir iletcem.
  • quote:

quote:

quote:

Size veririm

Bürolarına git sor
    Veya telefon aç... Ama çok saçma değil mi
    sadece 7 katlı ve tek apartmana bile ucret istemeden kurdular ki
    Bu işten para kazanacaklar niye sizden para istesinler.
    Siz bence bi takip edin.
    Daha sonra gercekten paralı hale gelecek diye duydum

• Telefon actim da acan olmadi , bugun foruma gitcem zaten subesi tam olarak nerdeydi acaba ? 2 3 defa gormustum forum yakinlarindaydi sanirim , ugricam bugun subeye.

• quote:

Telefon actim da acan olmadi , bugun foruma gitcem zaten subesi tam olarak nerdeydi acaba ? 2 3 defa gormustum forum yakinlarindaydi sanirim , ugricam bugun subeye.

Pm attm
  • Biraz önce başka bir arkadaş yine Superonline'dan geldi. Bu sefer kampanya değişmiş.
    Cayma bedeli + Turkcell T20 + 150 TL nakit ücret vaadediyorlar.

Notebook kampanyasından yararlanıyorum dedim. O zaman olmaz dedi.
    Kısa bir sohbet açıldı; TTNet'ten kaç Mbps alıyorsun gibi sorular.
    Cevabım 14 Mbps oldu tabi ki. İmkansız desede 1 sn. bekler misin diyerek içeriden notebook'u kaptım ve hız testini açtım.
    Görüntü bu :

Peki sizde birde adil kullanım kotası varmış, o ne alemde dedim ?
    TTNet'te de var dedi. Yine 1 sn. bekleyin diyerek şu görüntüyü gösterdim :

ve ardından "Ama işlemiyor" diyerek noktaladım.

Oh be dünya varmış.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.