Şimdi Ara

HERKES İÇİN GOD OF WAR BÖLÜM YARDIMI!!! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
2
Favori
139.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi yardım edin lütfen, god of war 2 oynuyorum, kanat ile lavların üzerinden uçup bir yere girdim, burda bi kitap okudum, sonra kitap kayboldu ilerde bir kol belirdi o kolu çeksemde çekmesemde bişey olmuyor sol tarafdan devam ediyorum işte bu bölümü geçemiyorum, kolu çevirirken zamanı durduramıyorum zamanı durduramıyınça kol çevrilmeden mızraklar çıkıp bizim adamı öldürüyor, kaç saat uğraştıysam ne yaptımsam geçemedim, bilen biri yardım etsin lütfen.
  • acaba bu taşları kırmak ıcın yumruk cıkıyorda yumruk atıyorya acaba onu nasıl aktıf edıyoruz nasıl cıkartıyoruz onu
  • baba2144 B kullanıcısına yanıt
    Sol sag yukari veya asagi tuslarini dene. Onlardan birisi nemean cestus'u cikariyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaptım asa tusuymus sonunu getırdım
  • Efsane oyundu. PS4'te sabırsızlıkla bekliyoruz
  • selam arkadaşlar god of war da bir bölümde takıldım yardımcı olursanız sevinirim...
    bi yere geldim yandan lavlar falan akıyor tahta bir kapı var ama kapının üzerinde kilit var.
    o kilidinde bir işareti var.merdivenlerden yukarı çıkıp ordaki kolu çekiyorum alttan kütük fırlatıyor kapıya ama o kapıdaki işaretli yere denk gelmiyor.
    o kütüğe yön falan verilebiliyor mu?
    çünkü başka türlü o işarete denk gelmiyor.
    çözümü bilen lütfen facemi ekleyip mesaj atsın tşkler...
    facem:Serhat Dinç.
    mailim:serhatgakkos23@hotmail.com.
    mailimi yazınca direk ben çıkarım zaten :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serolee23 -- 17 Temmuz 2014; 23:33:56 >
  • Cok uzun zaman sonra god of war 1i tekrar oynayayim dedim.god modda final e kadar geldim ama hani şu yuzlerce krotosla mucadele ediyoruz ya beni delirtti resmen.ya burayi gecen varmi god modda.heralde yuzlerce kez oynadim ama nafile.imkansiz neredeyse bu bolumu gecmek.illaki krotosun karisini olduruyorlar ve dusman bitmek bilmiyor.ya bu santa monica nasil bi ruh haliyle yapiyorlar oyunu bilmemki.iskence oldu oyun bi tropi alicam diye kafayi yiycem artik.youtube da bi iki video var ama onlar kesinlikle god mod degil.bi yolunu bilen varsa yazsin bizahmet.

• okayal O kullanıcısına yanıt
    10 sene sonra bu mesajin isime yaradi saol :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Quartamin

pandora's temple'dan sonra bi mağaraya geliyorum,yerde üzerine basınca kapıyı açan ama çekilince kapı kapanan bir bölüm var,kömür vagonunu koyuyorum üstüne ama olmuyor.hani tepede kolu çekip halatla aşağıya inilen bir bölüm varya ondan bahsediyorum,adını hatırlayamadım.burada bir kapı var,açmak için 2 tane dalga bulmamız gerekiyor,birini buluyorum ama 2.'sini bulmam için bu döner kapıdan geçmem lazım,yardım lütfeeeeeennn!!!!

arkadaşlar ben bu oyunu 9 ay kadar önce bitirdim ama hala yardım mailleri geliyor :)
    yardım etmeye çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim ama ben ps2'yi satalı 7-8 ay oluyor :)
    bin selam.bu arada ne topic olmuş be yaw

Bu konuyu acali 10 yil olmus. Tamda bu bolumde kaldim :) google amcaya. God of war gecilemeyen yazdim. İlk sirada bu konu cikti karsima bi baktim benim gecemedigjm bolum :) saol valla ilac gibi geldi :)

• vay be!

• merhaba,
    oyuna yeni başladım, Deva tanrı Aresi görüyorum meydanda ama ilerleyemiyorum. Arkadaşlardan bir soldan git dedi ama orada çukur var geçemiyorum. Eksik birsey mi yapıyorum acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSerenity

quote:

Orjinalden alıntı: erhan143

merhaba sevgili arkadaşlarım sizden çok ama çok rica ediyorum.bendede god of war oyunu var.biyerde takıldım geçemiyorum.çok sinir oldum oyunuda bıraktım hatta.oyunun başlarında gemiye çıkıyoruz.ejdarhalar var.aşagıda 2 tane küçük ejdarha var.onları öldürüyorum.ama tırmandıktan sonra büyük bi tane daha ejdarha daha var.onu öldüremiyorum.bana allah rızası için şu ramazan ayının hürmetine yardım edin ne yapmalıyım.cevaplarınız sabırsızlıkla bekliyorum.msn adresim:erhan143@hotmail.com
    erhan143@mynet.com.lütfen cevap yazın.saygı ve sevgilerimle.şimdiden çok teşekkür ederim....byeee

burda seri şekilde ejderhaya vur sonra O tuşuna basıp kombinasyonları yap ejderhanın canı azalınca ortadaki tahta kırılıcak sonra ejder seni ısırmaya çalışırken tahta kafasına giricek

merhaba arkadaşlar ismim murat. geç de olsa god of war oynamaya başladım :) hatırlarsanız 2 küçük 1 de büyük canavarın olduğu bir bölüm var. küçükleri öldürdükten sonra büyüğü bir türlü geçemiyorum. seri bi şekilde vurduktan sonra canavarın boynu düşüyor ve ekranda çıkan O işartine basıyorum.

canavarı çenesinden yakaladıktan sonra;

1. hiç durmadan O tuşuna tık tık tık basıyorum ama canavar olduğu yerde duruyor.
    2. O tuşuna biraz daha yavaş ve uzun süreli basıyorum bu sefer de canavarı direğe biraz çekiyorum ama daha sonra o beni direğe yapışıtıryor.
    3. O tuşuyla birlikte bir çok tuşu da denedim. ama nafile her seferinde direğe çarpılan ben oluyorum.

lütfen yardım edin yoksa bu güzelim oyunu bırakmak zorunda kalacağım. ne yapmam lazım hangi tuşlara ne şekilde basmam lazım.

ylmz.mrt@outlook.com.tr buradan da bana ulaşabilirsiniz. şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ylmz.mrt

quote:

Orijinalden alıntı: DarkSerenity

quote:

Orjinalden alıntı: erhan143

merhaba sevgili arkadaşlarım sizden çok ama çok rica ediyorum.bendede god of war oyunu var.biyerde takıldım geçemiyorum.çok sinir oldum oyunuda bıraktım hatta.oyunun başlarında gemiye çıkıyoruz.ejdarhalar var.aşagıda 2 tane küçük ejdarha var.onları öldürüyorum.ama tırmandıktan sonra büyük bi tane daha ejdarha daha var.onu öldüremiyorum.bana allah rızası için şu ramazan ayının hürmetine yardım edin ne yapmalıyım.cevaplarınız sabırsızlıkla bekliyorum.msn adresim:erhan143@hotmail.com
    erhan143@mynet.com.lütfen cevap yazın.saygı ve sevgilerimle.şimdiden çok teşekkür ederim....byeee

burda seri şekilde ejderhaya vur sonra O tuşuna basıp kombinasyonları yap ejderhanın canı azalınca ortadaki tahta kırılıcak sonra ejder seni ısırmaya çalışırken tahta kafasına giricek

merhaba arkadaşlar ismim murat. geç de olsa god of war oynamaya başladım :) hatırlarsanız 2 küçük 1 de büyük canavarın olduğu bir bölüm var. küçükleri öldürdükten sonra büyüğü bir türlü geçemiyorum. seri bi şekilde vurduktan sonra canavarın boynu düşüyor ve ekranda çıkan O işartine basıyorum.

canavarı çenesinden yakaladıktan sonra;

1. hiç durmadan O tuşuna tık tık tık basıyorum ama canavar olduğu yerde duruyor.
    2. O tuşuna biraz daha yavaş ve uzun süreli basıyorum bu sefer de canavarı direğe biraz çekiyorum ama daha sonra o beni direğe yapışıtıryor.
    3. O tuşuyla birlikte bir çok tuşu da denedim. ama nafile her seferinde direğe çarpılan ben oluyorum.

lütfen yardım edin yoksa bu güzelim oyunu bırakmak zorunda kalacağım. ne yapmam lazım hangi tuşlara ne şekilde basmam lazım.

ylmz.mrt@outlook.com.tr buradan da bana ulaşabilirsiniz. şimdiden teşekkürler

arkadaşım 15 Ekim 2005 tarihinde yazdığım mesajı alıntılayıp soru sormuşsun neredeyse 10 Yıl olmuş :D

• haklısın ama geç de olsa bi yerden başlamak lazım :)

hatırlıyor musun nasıl yapıldığını
  • https://www.youtube.com/watch?v=IWFgh4xgi-Q

buna bak bi buraydı galiba
  • Beyler Hard modunu oynuyorum god of war 1 in acayip zorlanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkeros D kullanıcısına yanıt
    Zeus Fury yi kullanacaksın. Başka yolu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetmeteışıkara -- 14 Eylül 2016; 11:40:55 >
  • Uuuuuuppppppp

• Merhabalar. Ben bu God of War 1 oyununu pc de oynamak istiyorum. Netten indirdim 1-2 yerden 195 ve 300 mb civarında alan kaplayan dosyalar şeklinde. Oyunu açıp oynurorum. Lakin ne müziği var oyunun nede ara videoları izleyebiliyorum. Bunun bir çözümü var mı? Oyunun kısılmış hali sanırım bu indirdiklerim. Yardımcı olabilecek varsa tekrar kurup oynayacağım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.