Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam iktisada giriş ve genel muhasebe ne alaka anlayamadım
  • dış ticaret bitirdim. maliye'ye geçtim ve 5 kitap verdiler. kimliği 14 aralıkta alacakmışız. vizeler 26-27 kasım. bize verdikleri resimli kağıtta 'bu belge ile sınava giremezsiniz' yazıyor :D kafa buluyolar galiba
  • Bu 4 yanlış 1 doğru götürme olayı düzeltme formülüdür. Seçme sınavlarında şans başarısını düşürmek için kullanılır. Açık öğretim sınavları mutlak değerlendirmedir secmez, ölçer. O yüzden bu formülün olması bilimsel ya da teorik anlamda mantıksız ve saçma.Şu ülkede düzgün bir şey göremicekmiyiz ya biz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Okul bize kendi uzatısında mail verdimi ?

Onu biz alıyoruz kendimiz linki vardı unuttum,siteden alıyorsun hocam mail adresini.
  • Dgs ile yerleşenler için KYK başvurusu başlamış 24-28 arası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerleştirmeye esas puan hangisi oluyor?
  • radko kullanıcısına yanıt
    Fark ders almadım. Basvuruda yetkili kişi basvuru kagidinda yazan fark ders başlığını kirmizi kalemle çizdi doğrudan yazdı.
    Benimde kafam karıştı ama durum bu
    BLMYO Lojistik mezunuyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Fark ders almadım. Basvuruda yetkili kişi basvuru kagidinda yazan fark ders başlığını kirmizi kalemle çizdi doğrudan yazdı.
    Benimde kafam karıştı ama durum bu
    BLMYO Lojistik mezunuyum.

Genel muhasbe 1 fark ders o zaman çoğu bölümde görülen ders 1sınıfta

• Dikey geçiş ile muhasebe bölümünden işletme bölümüne geçen varmı. Kayıt sırasında transkript vermiştim fakat arkadaş eşdeğer formu falan dedi kafam karıştı. Ben zaten transkripti verdikten sonra gördüğüm dersleri ve muaf olmak istediklerimi yazdım eşdeğer formuna falan gerek kalmaz değil mi bilgisi olan cevap verebilir mi?

• ben internetten kayıt yaptım büroya gidemedim şimdi nolcak yarın gitsem halledermiyim? veya gerek varmı tekrar kayıt etmeye yoksa kitapları almayamı gidicem
  • OFFFFFFFFF SON GÜNMÜŞ NABICAZ ŞİMDİ NE YAPABİLİRİZ KAÇIRDIMMI
  • İşletme kitapları aldık şimdi napacagiz ders seçecek miyiz yoksa otomatik mi mı yapıyor. Ne adımları inceleyeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: ome r

OFFFFFFFFF SON GÜNMÜŞ NABICAZ ŞİMDİ NE YAPABİLİRİZ KAÇIRDIMMI

Geçti mazeretli kayıtlarında son günüydü bugün,seneye tekrar denersin şansını

• Hocam bu ne saçmalık 3 gün vermişler bana mesaj bilgide gelmedi cumartesi pazar zaten tatil

• ek yerleştirme olmayacak mı beyler kimsenin bilgisi yok mu ? ek yerleştirmeye güvendim aöf yazmadım olmazsa yandık
  • Ek yerleştirme olur. Ama kasım sonundan, hatta yılbaşından önce başlamasını beklememek gerek. Zaten ek yerleştirme ile yerleşecek olanlar vizeleri ıskalayacakları için derslere bahar döneminden itibaren başlayacaklar. O nedenle ÖSYM ek yerleştirme işini ağırdan alacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 25 Ekim 2016; 23:44:34 >
  • ome r kullanıcısına yanıt
    O kadar insan nasıl yaptı kaydını senin problemin artıl kimsenin suçu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Ek yerleştirme olur. Ama kasım sonundan, hatta yılbaşından önce başlamasını beklememek gerek. Zaten ek yerleştirme ile yerleşecek olanlar vizeleri ıskalayacakları için derslere bahar döneminden itibaren başlayacaklar. O nedenle ÖSYM ek yerleştirme işini ağırdan alacaktır.

Arkadaş işkembeden sallamış şubat'da başlar dicek nerdeyse 😂
    en geç cumaya süreç ilgili klavuzu yayınlıcak ösym bugün itibariyle tüm kayıtlaR bitti malum.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Arkadaş işkembeden sallamış şubat'da başlar dicek nerdeyse 😂
    en geç cumaya süreç ilgili klavuzu yayınlıcak ösym bugün itibariyle tüm kayıtlaR bitti malum.
    Ben yalnızca geçmiş yıllara dayanarak bir tahmin yürütmüştüm. Malum, ÖSYM'nin en umursamadığı sınav bu sınav olunca kendilerinden böyle saçma şeyler beklemeyi normal karşılıyorum artık. Ek tercihler haftaya başlayacaksa lütfen güvenilir bir kaynak belirtin de size hak verelim, troll olmadığınızı anlayalım.
  • Bugun tasari kadikoyden 2800 TL fiyat aldim.

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.