Şimdi Ara

D-smart Cam Modülü Alacağım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    D-smart Cam Modülü almayı düşünüyorum elimde Goldmaster 76500 cam modül giriş var ama uyumlu mudur?
    sitesinde peşin fiyat adı altında Cam modül 149 tl + aile paket 199 tl toplam 348 tl ediyor. bu parayı ödedikten sonra aylık veya bir yıl sonra falan tekrar ödeme yapmıyoruz demi artık istediğimiz uydudan takıp izliyoruz ?

• Hocam ben kiralama yöntemi ile yıllık 69 tl'ye aldım Cam Modül'ü. 1 yıl Smart Paket hediye oluyor zaten. Smart Paket'te şu kanallar var:

Yeşilçam Smart, Pembe Smart, Movie Smart

Sports Tv

Fashion TV, Dream , Dream Turk, Max Smart, CNN Int.

Discovery Channel, Animal Planet

D-Çocuk

daha sonra ek paket olarak 1 yıllık belgesel "ek" paketini aldım. O da yıllık 89tl. Şu kanallar var:

Discovery World,
    Discovery Science,
    Discovery Travel and Living,
    Da Vinci Learning,
    Investigation Discovery

ben digiturk kullanıcısıyım. sadece belgeselleri için kendi alıcımda izlerim diye aldım fakat Sunny 9070 CI alıcımda sorun yaşadım. Ucuza bir tane CVS marka alıcı aldım gayet sorunsuz izleyebiliyorum.. 1 yıl sonunda tekrar uzatabiliyorsun. Fakat istemezsen iade ediyorsun bi bayiye..

bu siteden inceleyebilirsin..http://cam.dsmart.com.tr/default.aspx

sinema kanallarında altyazı desteği sunmaya başlarsa belki o zaman sinema paketi de alırım ama şimdilik pek cazip gelmiyor onlar..

sen yine de kartı olan bi eş dost tanıdıktan ödünç al kartı bi kendi cihazında dene. benim hatama düşme..
  • elimde dsmart modül var arkadaşlar 6 ay boyunca
    smart paket vede sinema paketi açıktır ayrıca kanald HD, discovery hd,startvhd,kanald hd açıktır. 30 mart 2011 e kadar isteyen olursa 120 tldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siriusblack2051

elimde dsmart modül var arkadaşlar 6 ay boyunca
    smart paket vede sinema paketi açıktır ayrıca kanald HD, discovery hd,startvhd,kanald hd açıktır. 30 mart 2011 e kadar isteyen olursa 120 tldir.

Seneligi 150 arkadaşım çok demişin fiyatı futbolsmart olmadıktan sonra bu modülü almanın anlamı yok
  • Şuan 150 liraya modüllü alırsanız. 12 ay aile paketi +8 hd kalan hediye.
  • bu modül lcd tv'lerdeki modül girişleriyle uyumlu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

bu modül lcd tv'lerdeki modül girişleriyle uyumlu mu?

Lcd den lcd ye değişir dahili uydu alıcısı olan tvler var mesela ona olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

benim tv'de dvb-t ve dvb-c modül uyumlu giriş var imiş, uyar mı acep?
  • geçen hafta 150liraya 1yıllık aile+hd li modül aldım.ama uydu alıcısında discovery channellı bulamıyorum. eklenmiyorda .diğer discoverylerin hepsi çıkıyo.normal discovery yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

benim tv'de dvb-t ve dvb-c modül uyumlu giriş var imiş, uyar mı acep?

Uymaz dvb-s veya s2 olması lazım ,ama dvb-c tunerle teledünya modülünü kullanabilirsin.
  • Merhaba arkadaşlar,

Elimde Samsung LE32C630 LCD televizyon var. Bu televizyonun üzerinde CI kart yuvası bulunmakta.
    Bugün d-smart bayisine gittim. Cam modülünü peşin olarak 199 liraya içinde 12 aylık aile paketi ile birlikte verebileceklerini söylediler.

D-SMART' ın CAM Modülünün televizyonum ile uyumlu olup olmadığından emin değilim. Şu an standart bir receiver ile ulusal yayınları ilemekteyim. Evin konumundan ötürü sadece TURKSAT uydusuna bakabiliyorum.

Ne dersiniz?
  • Selamlar,

Samsung TV'lerde genellikle karasal ve kablolu yayinlar icin tuner bulunur. Sizinkini de kontrol ettim, o da oyle. Yani DSmart modulunu TV'nize taksaniz bile tv'nin tuneri uydu yayinlari icin uygun degil. Yani kullanamazsiniz. Bu tur tv'lerde sadece Teledunya gibi kablolu yayinlarin CAM modulleri kullanilabiliyor.

Elinizde CI girisi olan bir uydu aliciniz varsa (ki ben bu sekilde kullaniyorum), DSmart modulu ona takip kullanabilirsiniz.
  • Bende modül almayı düşünüyorum bugün bayiye sordum modül+smart paket 199 tl. dedi. Ama ben en az aile paketi almak istiyorun belgeselleri izlemek için. En uygun nerden alabilirim yoksa fiyatlar standartmı. Ayrıca modül girişli cihaz almam lazım bendekilerin hepsi fta. sorunsuz ve uygun hangi cihaz olabilir.
  • internette 160-170 tl lere 1 yıllık paket hediyeli satış yapan siteler var, hatta alıcıları olmayanlar için, uydu alıcı ile beraber kampanyalı satışta yapıyorlar, aratırsanız bulacaksınız....
  • Samsung c653 tv m var
    CI Mödülü var ve teledünya ya da uyumlu
    dvb c
    dvb -t uyumlu olduğunu biliyorum

dsmart cam modulu çalışırmı ?

teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.