Şimdi Ara

LOGITECH M705 Kullanıcı İncelemesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
4
Favori
44.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mouse un kutusundan CD çıkmıyor arkadaşlar, sayfasından indiriyorsunuz. Öte yandan;

* Tekerleği fast yapmaz iseniz veya uzun sayfalar haricinde kullanmazsanız sorun yok. Tekerleğin boşta olma sebebi sayfaları sağa sola hareket ettirebilme özelliğinden dolayı.
    * Hassasiyeti ise güzel, fazlası ile yeterli. Ben mouse pad kullanmıyorum, ahşap yüzey üzerinde sorunsuz kullanıyorum.
    * Pil ömrü süper. Ve nekadar kaldığını program pencerisinden görebiliryosunuz.
    * Bu mouse mobil değil, masaüstü uygulamalarda çok kullanışlı.
    * Bu mouse oyun mouse değil, tamamen, multimedia mouse u (mühendislik uygulamalarında için iyi).
    * Mouse üzerinde tüm tuşları ayarlabilirsiniz.
    * Ele oturan bir yapısı var, rahatsız etmiyor, kullanışlı.

Ben çok memnunum, tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Gonzo -- 30 Ocak 2012; 12:18:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kubilay baykal

Mouse un kutusundan CD çıkmıyor arkadaşlar, sayfasından indiriyorsunuz. Öte yandan;

* Tekerleği fast yapmaz iseniz veya uzun sayfalar haricinde kullanmazsanız sorun yok. Tekerleğin boşta olma sebebi sayfaları sağa sola hareket ettirebilme özelliğinden dolayı.
    * Hassasiyeti ise güzel, fazlası ile yeterli. Ben mouse pad kullanmıyorum, ahşap yüzey üzerinde sorunsuz kullanıyorum.
    * Pil ömrü süper. Ve nekadar kaldığını program pencerisinden görebiliryosunuz.
    * Bu mouse mobil değil, masaüstü uygulamalarda çok kullanışlı.
    * Bu mouse oyun mouse değil, tamamen, multimedia mouse u (mühendislik uygulamalarında için iyi).
    * Mouse üzerinde tüm tuşları ayarlabilirsiniz.
    * Ele oturan bir yapısı var, rahatsız etmiyor, kullanışlı.

Ben çok memnunum, tavsiye ederim

merhaba

bende bu ürünü aldım bugün, tekerliği fast olarak kullanırsak ne gibi sorunlar olur acaba ?
    misal sayfayı acıyorum tekerleği döndürüyorum sayfanın sonuna gelene kadar cok güzel oluyor
    bir sorun olur mu
    birde lazer değil mi bu mouse camda calısmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 5 Şubat 2012; 20:53:10 >

• @hakan.

sadece camda çalışmaz. ben alırken konuşmuştum adamla. cam hariç her yüzeyde çalışacağını söyledi. yanlış hatırlamıyorsam performance mx diye bir mouse vardı. biraz daha büyük. o camda da çalışıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.

@hakan.

sadece camda çalışmaz. ben alırken konuşmuştum adamla. cam hariç her yüzeyde çalışacağını söyledi. yanlış hatırlamıyorsam performance mx diye bir mouse vardı. biraz daha büyük. o camda da çalışıyormuş.

Camda çalıstırmıyorum zaten sorun olmazda mouse arastırırken lazer al camda da calısır vs demişlerdi, neyse artık.
    normal kullanım için aldım,almısken iyisi olsun dedik su fast scroll olayı cok hosuma gitti,bazen sinir edebiliyor sayfaları assagıya indir dur
    şimdi tek harekette hop assagıda,bilmiyorum iyi mi ettim kötü mü
    göreceğiz
  • Cam için Logitech in ayrı bir mouse u vardı ama onun fiyatıda 120 den aşağı değildi diye biliyorum. Fast scroll olayı güzel, yerinde kullanıldığı zaman filan çok iyi, misal; 150 sayfalık bi PDF okuyorsun, 50 sayfa aşağı kayman gerekiyor, fast scroll ile 3 - 4 harekette aşağı iniyorsun. Bu özelliği kullanmana bak, bi sıkıntı olmaz. Sadece Autocad, CorelDraw de filan pek hoş olmuyor, o zaman da normal e geçirmen daha iyi. Hayırlı olsun, güle güle kullan. İyi bir mouse aldın.
  • Alta dıgru Fast scroll yapınca durdurup elimi cekıyorum ama bir tık daha sayfa iniyor assagıya cok mu hassas su fast scroll acaba ?
  • eyvallah inceleme için
  • Vx Nano kullanıyordum bozuldu, bu fareden aldım satürnden indirimle, ama aşırı derecede yüzey seçiyor ve hiç memnun kalmadım ben laptopta kullanıyorum ufaklığı çok problem değil benim için çantam büyük ama yüzey seçmesi çok üzdü beni mousepad aldım evde kullanım için ama sürekli pad taşımak işkence gibi. Keşke bir tane daha VX nano alsaydım diyorum şu anda mükemmel bir fare idi benim kullanımım için. Gerçi avrupa müşteri servisi ile iletişime geçtim bu sanıyorum yenisini gönderecekler. gönderirlerse bu fareyi aldığım fiyat çerçevesinde satabilirim daha 2 hafta olmadı alalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

Alta dıgru Fast scroll yapınca durdurup elimi cekıyorum ama bir tık daha sayfa iniyor assagıya cok mu hassas su fast scroll acaba ?

önceki sayfalarda çözümünü yazmıştım orada bulabilirsin
  • sagol ama işe yaramadı neyse alıstım artık ya bide beyler kapa ac yapınca tepede ısık yanıyor ya sonra sönüyor, amac ne ordaki acaba ?
    acık unutmusum sabah geldim ısık yanıyordu sımdı sönmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 25 Şubat 2012; 11:36:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdorado

Vx Nano kullanıyordum bozuldu, bu fareden aldım satürnden indirimle, ama aşırı derecede yüzey seçiyor ve hiç memnun kalmadım ben laptopta kullanıyorum ufaklığı çok problem değil benim için çantam büyük ama yüzey seçmesi çok üzdü beni mousepad aldım evde kullanım için ama sürekli pad taşımak işkence gibi. Keşke bir tane daha VX nano alsaydım diyorum şu anda mükemmel bir fare idi benim kullanımım için. Gerçi avrupa müşteri servisi ile iletişime geçtim bu sanıyorum yenisini gönderecekler. gönderirlerse bu fareyi aldığım fiyat çerçevesinde satabilirim daha 2 hafta olmadı alalı.

Yüzey seçmesi tozlanmasındandır. Mausun lazerini temizlerseniz heryerde çalışır zaten önceki sayfalarda bu konuda anlatılan bi çözüm var. İngilizceden çeviri yapılmış. Ona alternatif olarak blower ile mausun altına lazer tutabilirsiniz. Mis gibi çalışır. Benim gibi çarşaf, battaniye, koltuk gibi mausu tozlandırabilecek ortamlarda kullanıyorsanız çabuk tozlanıp ayda bir temizlik istiyor.
    Kullandığım en iyi mauslardan birisi.
    Fast scroll konusunda hemen hemen hiç sorun yaşamadım hatta mausu başka şehirde yaşayan arkadaşımda unutunca ucuz bii maus aldım ve fast scroll olmaması baya eksiklik yarattı bende. Ki zaten bu mausu sırf bu özelliği için almıştım
    Sadece tozlandığı zaman insanı krize sokup abuk sabuk çalışıyor.Ama temizleyince süper çalışmasına devam ediyor.
    Bir yıldır aldığıma hiç pişmanlık duymadan kullanıyorum.

• bu mouse u 2 gün önce aldım ve aldığıma da çok memnunum, bazı arkadaşların belirttiği o sorunların hiçbiri mevcut değil, 2 liraya satılan kumaş mouse pad üzerinde resmen dans ediyor mouse ve kullanımı çok ama çok kolay, mouse üzerindeki her tuşa görev atayabiliyorsunuz, solt altta 1 tuş daha var çogunun gözünden kaçan, hele o tuşun default görevi süper bişey ve ekranı o anki çalışan uygulamaları göstermek için bölüyor, scroll olayına gelince ben bu konuda pimpirikli insanların başında yer alırım ama inanın elime şuanki piyasada olan her yeni kablosuz mouse geçti, ben 705 i hepsini fark atıyor gördüm gerek hassasiyet gerek pil ömrü gerek imleç duyarlılığı açısından, oyunlarda da mükemmel, ben online oynanan karakter oyunlarından oynuyorum ve bu mouse ile resmen show yapıyorsunuz, kesinlikle tavsiye ederim..
  • Bazen off yapmayi unutuyorum sabah kullaninca bir sure isigi yaniyor,kullanmadikca kndi kndini mi kapatiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar çelişkili yorum yapılan bir ürüne rastlamadım. Kimisi diyor mükemmel, muhteşem bir fare. Kimiside diyor lazer her yerde çekmiyor, oyunlarda takılmalar oluyor vs .. bir sürü şey.

Yabancı sitelerdede durum aynı . 5 Yıldız verende çok, 1 yıldız verende çok

Anlamadım gitti
  • Bu fareyi1 yıldır kullanıyorum. Kablosuz masaüstü faresi olarak oldukça işe yarar bir ürün. Ama oyun oynamak isteyenler için yeterince başarılı değil. zaten logitech oyuncular için farklı bir seri çıkartıyor. Bu fare bilgisayarını kablosuz fare rahatlığı ile kullanmak isteyen orta-üst kullanıcılar için. Bunu bilerek ve düşünerek alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wd10earx

Bu kadar çelişkili yorum yapılan bir ürüne rastlamadım. Kimisi diyor mükemmel, muhteşem bir fare. Kimiside diyor lazer her yerde çekmiyor, oyunlarda takılmalar oluyor vs .. bir sürü şey.

Anlamadım gitti

Biride benim hocam ilk başlarda alışamadım satıp optik alacaktım ama vazgectim, şimdilik sorun yok alıştım.
    oyunlarda denemedim pc kaldırmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

quote:

Orijinalden alıntı: wd10earx

Bu kadar çelişkili yorum yapılan bir ürüne rastlamadım. Kimisi diyor mükemmel, muhteşem bir fare. Kimiside diyor lazer her yerde çekmiyor, oyunlarda takılmalar oluyor vs .. bir sürü şey.

Anlamadım gitti

Biride benim hocam ilk başlarda alışamadım satıp optik alacaktım ama vazgectim, şimdilik sorun yok alıştım.
    oyunlarda denemedim pc kaldırmıyor

Niye alışamadın sorun neydi ?

• arkadaşlar bende logitech g700 serisi mouse var ve ben bunu laptopta kullanırken malum mouse pad kullanmadım ve artık camda normal yüzeyde algılamaz oldu nasıl tamir ettirebilirim ??
  • Bikaç gün önce bende bu mousedan aldım lakin bende çokları gibi memnun değilim :(
    Scrollda sorun yaşamıyorum yalnız imleci istediğim yere götürmekte zorlanıyorum "pointer and scroll settings" altında denemediğim varyasyon kalmadı, hem mousepad hem masa yüzeyi üzerinde kullanmayı denedim ama sonuç hep aynı. Bu konuda fikri olan var mı acaba ?
  • @ _Suat_ Mausu temizle en ufak bi toz parçası bu sorunu yaşatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyungevis -- 28 Mayıs 2012; 15:07:52 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.