Şimdi Ara

18 Yaşından Küçükler için Banka Hesabı Nasıl Açılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18 Yaşından Küçükler için Banka Hesabı Nasıl Açılır?

• velinin imzasını taklit edebiliyorsan iş bankasına gidip açabilirsin

not:imza taklit etmek suçtur sorumluluk kabul etmem öylesine dedim

veli imzası almadan yapılabiliyorsa bende alacam benim velim şehirdışında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WsYin -- 14 Eylül 2010; 18:05:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WsYin

velinin imzasını taklit edebiliyorsan iş bankasına gidip açabilirsin

Ücret falan alırlar mı?
  • 1999 yılında yaşım tutmamasına rağmen iş bankasında hesap açmıştım ama iş bankasında tanıdığım vardı zaten bir bankada tanıdığın olursa hesap açman kolay ama şimdi terorle mücadele yasasına el attılar ve bankalarda eklendi şimdi açabilirmisin bilmem.

Açtırabilirsen vakıfbank tan açtır atm den para yatırmaya para almıyorlar bu durumda havale ücreti ödemiyor sana para gönderen, 5 tl pul parası alıyorlar şimdi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 14 Eylül 2010; 18:10:01 >
  • ben açtırdım dostum annem köydeydi . bankadan bankaya göre değişiyor öncelikle . iş bankasına gitmiş peder hem anne hem baba olması lazım demiş . en sonunda denizbank'dan açtırdık akraba sayesinde . ben çalışıyordum o yüzden açtırmıştım iş yerinden bi kağıt verdiler ve babamla gittim öyle açtırdım .
  • merak ettiğim şu hesap açmak için velinin imza atması gereken kağıdı eve götürsem evde imza atsalar olurmu?
  • Bende 15 Yaşındayım.Öyle Cs de sw m var.Ordan bedava havale yaptırabilmek için gerekiyor...
  • BANA YARDIMCI OLABİLECEK BANKADA ÇALIŞAN BİRİSİ VARSA PM ATSın

PLEASE
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsin1221

quote:

Ücret falan alırlar mı?

genelde ücret alınmaz ama bankadan bankaya ve hesabı açtığın zamana göre değişiklik gösterebilir.bbir zamanlar para alınmıyordu yani şimdiyi bilemiyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tahsin1221

quote:

Ücret falan alırlar mı?

genelde ücret alınmaz ama bankadan bankaya ve hesabı açtığın zamana göre değişiklik gösterebilir.bbir zamanlar para alınmıyordu yani şimdiyi bilemiyorum

Geçen sene kışın benden 50 lira aldılar ama para hesabınıza ekleniyor yani banka cebine indirmiyor.

• Hangi Bankalardan Para Almıyorlar bilen var mı
  • Yapı Kredi Bankasının Play TL Kartı var. Ve ona bağlı vadesiz hesabın oluyor.18 yaşından küçükler için ve 26 yaşına kadar bir ücret ödemiyorsun ve 18 yaşına gelince hesabına yapılan havalelerden ücret alınmıyor...
  • ben 97 liyim. annemle gittim. annem 1-2 imza attı. ben baya bi imza attim. ücret almadılar. iş bankasından açtırdım.
  • Bankalarda hesap açılışı konusunda faydalı güncel bir yazı.

http://www.kucukpara.com/banka-hesaplari/vadesiz-hesaplar/bankalarda-hesap-nasil-acabilir-siniz/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.