Şimdi Ara

GODİVA Çikolata [Tadım Notum ve Fotoğraflar] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
3
Favori
23.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alkollü çikolata izmirde varmıdır?yada online alıncak site?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

alkollü çikolata izmirde varmıdır?yada online alıncak site?

mutlaka vardır ama nette reklam vermek yasakya alkollü ürünlere o açıdan ulaşmak biraz zor olabilir.
  • bimde varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Aynen dostum,

ülker sadece satın aldı, üretim ve kadro aynı şekilde devam ediyor belçika'da.

Ülker ile Godiva'yı kıyaslamak yanlış olur çünkü ikisinin kulvarları farklı.

Ülker günlük çikolata, Godiva özel günlerin çikolatası.

Nokta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyber__Warrior

bimde varmıdır

Ürünlerini sadece kendi satış noktalarında satıyor.
  • bunlar hakiki çikolata ise,bizim yediklerimiz ne oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

Guylian deniz kabuğu şeklinde olanı efsanedir zaten. O tadı asla unutamam.

Aynen dün 20'lik aldım tık tık gidiyor valla öyle güzel yapıyorlar.

GODİVA Çikolata [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

• Gidip dolaptaki nutellayı kaşıklim

NAH MONEY FOR NOTHİNG
  • ithal ürün boşverin 230 gramı 20-28euro ortalama haberiniz olsunnn heasplayın hesaplıysa alınnn bir günlük asgari ücreti ne alınıyor birlikte hesaplayalımm burasıı türkiyeeee adaletsiz dünyaaaaaaaaaa
  • Vay Guylian aşmış, insan o çikolatayı yemeye kıyamaz Adamlar bildiğin deniz kabuğu yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 28 Aralık 2010; 5:43:22 >
  • Belçikada çok ucuzdu godiva, burdaki fiyatları nedense aşmış yuh diyorum. Free shoplardan getirilip kar edilinebilir aslında
  • Bir ara ugrayp bakarm ama bir çikolataya bu kadar para verecegimi sanmıyorum ayrıca 12 liraya limonatamı olur çoğu lüks mekanda bu kadar değil

@ogameci

çikolata hayranıına benziyorsun sanırım denemişsindir ama kahve dünyasınında çikolatalarına bak derim bazı çeşitleri çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donda -- 28 Aralık 2010; 5:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

bunlar hakiki çikolata ise,bizim yediklerimiz ne oluyor

Sütle karıştırılmış kakao tozu başka birşey değil, bitterler ise kakaosu fazla sütü az olanı Bu arada aklıma geldi küçükken godivanın alkollü çikolatasından yemiştim bayağı, bir süre sonra çarptı sarhoş olmuştum
  • fakire bak ucuz çikolata yiyor
  • sen bunlardan alıp bize kargoyla yollayabilir misin peki

Not: Tabiki parası karşılığında
  • Çok çeşitli çikolatalar tatma fırsatım oldu yurtdışında akrabalarım olduğu için. Godiva yediğimi hatırlamıyorum ama yediklerim içinde Lindt diyorum. Başka bir şey o ya
  • Lindt aldım arkadaşlar ama malesef godiva'nın yanına dahi yaklaşamıyor tat olarak.

• Guylian çikolata aldım arkadaşlar, tadı godiva kadar olmasada iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

bunlar hakiki çikolata ise,bizim yediklerimiz ne oluyor

Sütle karıştırılmış kakao tozu başka birşey değil, bitterler ise kakaosu fazla sütü az olanı Bu arada aklıma geldi küçükken godivanın alkollü çikolatasından yemiştim bayağı, bir süre sonra çarptı sarhoş olmuştum

Hiç unutmam bir poşet çikolata yemiştim halam eve getirmişti hepsini bitirmiştim bir baş ağrısı yaptı anlatamam o gün bugündür çikolata yerken aşırıya kaçmam :D

(Alkollüde olabilird )

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.