Şimdi Ara

CEP TELEFONU İADE ETME KOŞULLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
7.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BU KONU HAKKINDA BİLGİYE SAHİP OLANLAR BENİ VE BENİM DURUMUMDA OLAN ARKADAŞLARI AYDINLATIRLARSA SEVİNİRİM.

28-08-2010 TARİHİNDE TELPA GARANTİLİ 975 TL TUTARINDA SAMSUNG WAVE MARKA TELEFON ALDIM.ANCAK TELAFON İYİ HOŞ GÜZELDE.
    AŞIRI DERECEDE ISINMA MEYDANA GELİYOR BU DURUM BENİ PİSKOLOJİK OLARAK RAHATSIZ EDİYOR.BEN TELEFONU GARANTİYE GÖNDERMEK İSTİYORUM AMA ISINMA DURUMU YAZILIMSAL DEĞİL.TÜM WAVE KULLANICILARINDA VAR.

ŞİMDİ BU ISINMA PROBLEMİ 15 20 DK LIK Bİ KULLANIMSONRASINDA GERCEKTEN ABARTILI BİR DURUM OLUYOR BENİM İÇİN.
    BAZILARI İÇİNSE SORUN DEĞİL AMA BEN KENDİMİ TELEFON ISININCA RAHATSIZ HİSSDİYORUM TELEFONU ELİME ALAMIYORUM AÇIKCASI SOĞUMASINI BEKLİYORUM.YANİ TELEFON BEKLENTİLERİMİ KARSILAMIYOR ÇÜNKÜ ISININCA KULLANAMIYORUM. BU NEDENLE TELEFONU KALDIRDIM KUTUSUNA KOYDUM.

ŞİMDİ DİYECEKSİNİZKİ YOK 1 GHZ İŞLEMCİSİ VAR YOK ÇOK HIZLI FELAN FİLAN TAMAM AMENNA TELEFON ÇOK GÜZEL AMA.BEN PİSKOLOJİMİ BOZUYOR TELEFONU ISINDIĞI İÇİN KULLANAMIYORUM.

İADE ETME HAKKIM VARMI.
    VARSA İADE İÇİN TELPAYAMI
    ALDIĞIMYEREMİ YADA NEREYE BASVURMALIYIM BU KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

YA ŞAKA Bİ TARAFA OKADAR PARA VERDİM TELEFON ALDIM AMA KULLANAMIYORUM ISINMASINDAN DOLAYI

AYRICA BU İADE İŞLEMLERİ HANGİ KOŞULLARDA GERCEKLEŞTİRİLİR BU KONUDA TÜM BİLGİLERİ VERİRSEK HERKES İÇİN FAYDALI BİR KONU AÇILMIŞ OLACAĞI KANAATİNDEYİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_gg -- 8 Eylül 2010; 6:28:06 >

• bildiğim kadarıyla, keyfi sayılabilecek bir iade (içime sinmedi, ısınıyor vs...) sadece internet üzerinden alınan ürünlerde var, o da 7 gün içinde iade etmek kaydıyla. Tshh bile servis raporu istiyor işleme almak için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

bildiğim kadarıyla, keyfi sayılabilecek bir iade (içime sinmedi, ısınıyor vs...) sadece internet üzerinden alınan ürünlerde var, o da 7 gün içinde iade etmek kaydıyla. Tshh bile servis raporu istiyor işleme almak için...

PEKİ DEĞİŞTİRME HAKKIM VARMI FARKLI BİR ÜRÜNLE FİRMANIN
  • garanti belgesindeki maddeleri bir incele istersen ama sanmıyorum. (buarada ben de wave kullandım oldukça keyifli bir telefondu ama ısınma sorunu bende de vardı, ben hemen satarak az zararla durumu kurtardım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 8 Eylül 2010; 7:22:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.