Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rica ederim ne dmk abi deil kardeş dielimm :) cinsiyet uymuo
  • ruffles reklam müziğini tam olarak bulan varmı bi arkadaş buldum filan demişti elinde olan varmı
  • algida carte'dor un reklam müziğinin adı ne?aynı athena nın macera şarkısına benzer olani varya lütfen ismini gönderin.....
  • ya hep aynı muzıklerı ısteyıp duruyonuz bende sunu ıstıorum bılen warsa lutfen solesın nescafe-cafe mate hanı tan sagturk un oldugu bos muzık lutfen bılen warsa ısmını yazsın sımdıden thanks
  • cnbc-e de filmlerden veya dizilerden önce vestelin reklamı giriyo sinema sistemi falan var ordaki müziği bulabilirsek çok sevinirim
  • arkaadşlar nette gexerken bi site buldum belki işinize yarar her türlü reklam adı,müziği felan var bi bakın
    http://www.musiquedepub.tv/
  • bu benim de hoşuma gidiyor cidden, bulabilirsek iyi olur

quote:

Orjinalden alıntı: hayta85

cnbc-e de filmlerden veya dizilerden önce vestelin reklamı giriyo sinema sistemi falan var ordaki müziği bulabilirsek çok sevinirim
  • Truva şarksını buldum saol arkadasım..
    Şimdide şu Son Osmanlı (Yandım Ali) Orda Cansu Dere'nın balkolda plakta çalan muzuk war onu kım soyuyor ?
  • Ruffles ve braun cruzer 3 reklam müziklerini bulan yokmu lütfen yardım edin.
  • nescafe-cafe mate hanı tan sagturk un oldugu bos muzık lutfen bılen warsa ısmını yazsın sımdıden thanks
  • quote:

Orjinalden alıntı: impreze_delisi

bu benim de hoşuma gidiyor cidden, bulabilirsek iyi olur

quote:

Orjinalden alıntı: hayta85

cnbc-e de filmlerden veya dizilerden önce vestelin reklamı giriyo sinema sistemi falan var ordaki müziği bulabilirsek çok sevinirim

• quote:

Orjinalden alıntı: s3rh4n

Crea reklamındaki şarkının adını bilen yazarsa sevinirim..

CREA REKLAM MUZİĞİ technologic

http://rapidshare.com/files/16591837/09-daft_punk-technologic_2_.mp3

;)
  • kadiratun daha gelmedı mı askerden?
  • CREA NIN REKLEM MÜZİĞİ TOUCH IT-------BUSTHA RHYMES
  • Arkadaslar scenic 2007 nin filli reklamindaki müzik kime ait bir türlü bulamadim.Yardiminiza ihtiyacim varrrrrrrrrrrrr
  • ruffles reklam müziği/ double trouble&rabel mc :street stuff. daha oncedende solenmıstı.bır suru versyonu var.eger lime wire dan ındırceksen dogrusunu bı yarım saat ıcınde bulursun.ayrıca bnde braun cruzer 3 reklam muziğini arıyorum ne zmndır.yardımcı olursanız sevınırım

quote:

Orjinalden alıntı: antechriste

Ruffles ve braun cruzer 3 reklam müziklerini bulan yokmu lütfen yardım edin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: conquers_

CREA NIN REKLEM MÜZİĞİ TOUCH IT-------BUSTHA RHYMES

Orjinali ve reklamda kullanlan ``Daft Punk - Technolgic`` dostum...
  • Çok teşekkürler...
  • Arkadaslar scenic 2007 nin filli reklamindaki müzik kime ait bir türlü bulamadim.Yardiminiza ihtiyacim varrrrrrrrrrrrr
  • arkadaşlar c-thru nun müziğini bilen varsa yazabilir mi??? şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.