Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.604.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jagler hakkında bi gelişme yok dimi
  • hani araba reklamı vardıya araba kalkıp dansediyodu o müzik ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadirartun

quote:

Orjinalden alıntı: hayattakiler

Tasvir ediş tarzımı bağışlayın ama soracağım. Hani bir araba var reklamda voltran gibi robota dönüşüyor dans ediyor falan. Reklama da roboto da müziğe de hastayım. Nedir çalan müzik?

Citroen C4 Danseden Robot Araba Les Rythmes Digitales - Jaques Your Body
  • jagler ve n90 ve singalde bir gelişme yok mail attım cevap gelmedi henüz
  • Nestle chokella reklamının müziğini buLan yokmu yaw
  • geçen sene sanırım coca-cola reklam müziğini arıyorum
    şarkı"sordum sarı çiçeğe"isimli sanırım ilahi
    ney ile drbuklar falan vardı
    değişik bir düzenleme
    epey zamandır arıyorum elinde olan varsa yardımcı olabilir mi.
  • Benim merak ettiğim şu an Lipton'un en son reklamı olan Green Teann reklam müziği.Uzak Doğu esintileri taşıyan müzik.Eğer o tarz müzik söyleyen ismler biliyosanız paylaşırsanız sevinirim...
  • arkadşlar ya yardımşı olun ya FORD penguenlı yenı reklam ındakı muzık şarkı kım sogluyor bılen lerın ınsanlık nabına ban bılgılen dırımı lutfen delırecem bulamadım yaaaaaaa
  • bide şu BRAUN CRUZER traş makinasının reklam müziğini yazarsan çok sevinirim kolay gelsin
  • arkadaşlar volkswagen golf un reklam müziğini arıyorum (slow bi parça ) bana bilgi verirseniz çoook sevinicem
  • arkadaşlar ben de dalin reklam müziğini arıyorum, adı ne parçanın bilmiyorum.. bir iki aradım ama istediğim gibi bulamadım.. hani şöyle bir şey vardı.. bornozları giyeriz, tek sıraya girereiz, çünkü tek isteğimiz dalin isteriz.. diye devam ediyordu.. civcivler küvete dalıyordu falan.. hatırlayan; bilen var mı acaba??
  • arkadaşlar şimdi sprite müziği basket sahasında olan şarkı kimin bilen yok mu?mp3 bende var ama kimin sölediğini bilmiom
    bide bi araba reklamında bi müzik vardı böle eleman eski arkadaşını görüyo hatırladın mı beni diye soruyor oda eski günleri hatırlıo sonra çekip gidio soruyu soran kızıl saçlı çilli bi eleman hatırlayan varsa lütfen markayı ve şarkıyı yazsın
    saygılar...
  • şarkıyı bilmiyorumda reklam volkswogen passat reklamı BRAUN CRUZER reklamında bi gelişme yok galiba
  • selam arkadaşlar.benim derdim levi's ın yeni reklamında bi karavanda elemanın gitarla çaldığı şarkı.lütfen bilen varsa söylesin.kafayı yicem
  • HEEY BEN O DEDİİN ŞARKIYI BİLİORUM BANG BANG CI BANGCIK WIY WIY DI WIY GİBİ BİŞEYLER DİYO DİMİ O SİGNALİN REKLAMI AMA NE YAZIKKİ SARKININ ADINI BİLMİYORUM BULURSAN BANA MAİL ATARMISIN TEŞEKKÜRLER.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ®os©oe -- 3 Nisan 2007; 2:06:54 >
  • NASIL BİŞEY AKLINDA KALDII GİBİ BİŞEYLER YAZIVER BELKİ YARDIMCI OLABİLİRİM SANA!
  • O ARADIĞIN MÜZİK BNDE WAR ADINI BAKIYIM SÖLERİM OLMAZSADA BASKA YOLLARDAN SANA ULASTIRMAYA CALISIRIM MERAK ETME
  • biri jagler mi dedi... buyrunus

http://rapidshare.de/files/6389543/Jagler.mp3.html
  • volkswagen jettanın reklam muzigini arıyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.