Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (763. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ntv spor da spor gevesi progtami var emek ege irmak kazuk sunuyo orada twitter gunlugu var arkada calan sarkinin adini bilen var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @effect68 O müziğin ismi yok çünkü o müzik belgesel için bestelenmiş. Müziğe Buradanulaşabilirsiniz. 17. saniyede başlıyor.

@luckylukegs o videoda çalan şarkı büyük ihtimalle reklam firmalarına yaptırılmış gibi duruyor. Bulmak oldukça zor gibi.
  • KatranKatırı kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. human planet serisinin müziklerini dinleyip bakmak lazım. belki sadece bu fragman içinde yapılmış olabilir
  • "Mastercard Dünyanın Her Yerinde, İhtiyacınız Olan Her Zaman" bu reklamda arka fonda çalan müziği bilen varmı.

• ariel reklamındaki bi müzik vardı adamların adı night lı bişeydi bulan olursa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PARS

ariel reklamındaki bi müzik vardı adamların adı night lı bişeydi bulan olursa iyi olur

m83 - midnight city
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4oneday

quote:

Orijinalden alıntı: -PARS

ariel reklamındaki bi müzik vardı adamların adı night lı bişeydi bulan olursa iyi olur

m83 - midnight city

Adamsin saolasin

• Rocco reklam muzigini bile n var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Magnumun yeni reklaminda 1 erkek 1 bayan karsilikli lokanta tarzi yerde masada bulunan buz kovasindan magnum alip yerkenki reklamda arka planda calan sarki ne acaba tam sevdigim tarzda bi sarki bulan yada dikkat eden varmidir emin degilim ama

aynısını arıyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clexa

quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Magnumun yeni reklaminda 1 erkek 1 bayan karsilikli lokanta tarzi yerde masada bulunan buz kovasindan magnum alip yerkenki reklamda arka planda calan sarki ne acaba tam sevdigim tarzda bi sarki bulan yada dikkat eden varmidir emin degilim ama

aynısını arıyoz

AMA SANIRIM BULAMICAZ
  • a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzzbbe -- 19 Nisan 2016; 15:32:56 >
  • Veet reklam müziği: pretty woman
    Ben hep will a woman algıyordum nasıl oluyorsa

• Şu özdileğin reklamındaki müzik çok tanıdık geliyor ismini bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoiciyiz -- 21 Ocak 2016; 20:04:35 >
  • TRT Belgesel Zaman Makinası Fragman müziğinin ismini arıyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

• TRT Belgesel Çulha'nın Çilesi fragman müziğinin ismini arıyorum.

• 34.11'de başlayıp 35.01'de biten müziği lütfen bulun yorumlarda tek tek aradım soran 1 kişi bile olmamış lütfen bir tekniğiniz falan varsa çok mutlu olurum.
  • TRT Belgesel'de kanalın genel tanıtımını yapan bir reklamda böyle sağlam bir elektro gitar riffi içeren gaz bir parça çalıyordu. Shazam'dan arattım böyle anormal idiyot bişey çıktı hiçbir yerde bulunmuyor. Omar fadel yazınca da Soad vokalisti serj tankian ile beraber yaptıkları bir çalışmaya ait birşeyler çıkıyor(Böyle udlu, gitarlı, anadolu ezgileri içeren gene ermeni milliyetçiliği içeren bir parça sanırım.). Bulabilecek var mı büyük ihtimal daha önce araştıran olmuştur buralarda bu parçayı. Aldığım ss altta.

• Bu reklamdaki müziğin ismini öğrenebilir miyim?

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi effect68 -- 25 Ocak 2016; 16:05:37 >
  • 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.