Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (535. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ntvspor un reklamlarında puma nın football reklamı çıkıyor o sırada gnarls barkley – going on parçası çalıyor daha sonra o hafta liglerdeki gollerden ve pozisyonlardan kesitler geliyor ve başka bi şarkı çalıyor
    o şarkı hangi şarkı bilen varsa bi söylese çok mutlu olcam:)
    yardımcı olur musunuz
  • arkadaşlar geçenlerde bi şarkı dinledim bi türlü ismini bulamıyorum içinde nassi filissa nassi fili gibi bir kısım var yardımcı olabilcek var mı???
  • arkadasım nassi filassiyle sana yardım edecek birini zaten bulamazsın bi yerden videosunu felan dinlediysen onu söle ya da unut gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

Yeni cocacola reklamındaki müzik nedir bilen var mı? Hani goldan sonra dansların nasıl başladğını anlatıyor.

Eureka!
    http://www.youtube.com/watch?v=iC8V8S_REhk

Official FIFA 2010 world cup anthem
    http://www.youtube.com/watch?v=utl-uOdX12w&NR=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcCopat -- 9 Mayıs 2010; 22:27:20 >

• Roller Sis - Se Thelo
    aradığın şarkı %99.9 bu
    quote:

Orijinalden alıntı: herhan00000

arkadaşlar geçenlerde bi şarkı dinledim bi türlü ismini bulamıyorum içinde nassi filissa nassi fili gibi bir kısım var yardımcı olabilcek var mı???
  • arkadaşlar bu aralar tv'de nestea reklamı var böyle havaya artı, eşittir işareti falan çiziyolar
    müziği de baya popülerdi bi ara ismini hatırlayan kesin vardır, ben hatırlayamadım şimdi
    şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Ya yeni bir Peugeot 207 reklamı dönmeye başladı TV'lerde. Böyle beyaz bi pegueot 207 var etrafından bilgisayar animasyonunda yapılmış renkli renkli tür tür şeyler çıkıkıyor cıvıl cıvıl.. O reklamdaki müziği bilen ?

• arkadaslar bu sarkiyi ariyorum. yardimci olursaniz sevinirim. bahaneyle video da guzel he ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiphipnono -- 10 Mayıs 2010; 1:00:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Roller Sis - Se Thelo
    aradığın şarkı %99.9 bu
    quote:

arkadaşlar geçenlerde bi şarkı dinledim bi türlü ismini bulamıyorum içinde nassi filissa nassi fili gibi bir kısım var yardımcı olabilcek var mı???

supersiniz ;)
  • reklamı hiç izlemedim.
    az önce internette biraz aradım ama dediğin reklam sanırım henüz düşmemiş nete.
    izlesem yardımcı olurdum
    quote:

quote:

Ya yeni bir Peugeot 207 reklamı dönmeye başladı TV'lerde. Böyle beyaz bi pegueot 207 var etrafından bilgisayar animasyonunda yapılmış renkli renkli tür tür şeyler çıkıkıyor cıvıl cıvıl.. O reklamdaki müziği bilen ?

• rica ederim
    quote:

Orijinalden alıntı: hiphipnono

quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Roller Sis - Se Thelo
    aradığın şarkı %99.9 bu
    quote:

supersiniz ;)
  • ntvspor un reklamlarında puma nın football reklamı çıkıyor o sırada gnarls barkley – going on parçası çalıyor daha sonra o hafta liglerdeki gollerden ve pozisyonlardan kesitler geliyor ve başka bi şarkı çalıyor
    yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_g_s_r_m

ntvspor un reklamlarında puma nın football reklamı çıkıyor o sırada gnarls barkley �going on parçası çalıyor daha sonra o hafta liglerdeki gollerden ve pozisyonlardan kesitler geliyor ve başka bi şarkı çalıyor
    yardımcı olur musunuz

green day - holiday
  • quote:

Orijinalden alıntı: huk

quote:

Orijinalden alıntı: s_g_s_r_m

ntvspor un reklamlarında puma nın football reklamı çıkıyor o sırada gnarls barkley �going on parçası çalıyor daha sonra o hafta liglerdeki gollerden ve pozisyonlardan kesitler geliyor ve başka bi şarkı çalıyor
    yardımcı olur musunuz

green day - holiday

çok çok çok çok teşekkür ederim süpersin
  • arkadaşlar the gotfather 1 filminde filmin hemen başlarında bahçede yapılan düğünde yaşlı bir adam sahneye çıkıp bir şarkı söylüyor muhtemelen italyanca.. Bu şarkının ismini bilen var mı acaba...
  • http://www.youtube.com/watch?v=asUE18puU2E

Türkiye Survivor'ın kopyaladığım linkte, 2.50'de çalmaya başlayan şarkının adını bilen varsa çok makbule geçer?!?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben_gibi

arkadaşlar the gotfather 1 filminde filmin hemen başlarında bahçede yapılan düğünde yaşlı bir adam sahneye çıkıp bir şarkı söylüyor muhtemelen italyanca.. Bu şarkının ismini bilen var mı acaba...

dostum beyaz ceketli kizlarin cigliklari arasinda sahneye cikan adami mi diyorsun. yanlis hatirlamiyorsam ingilizce soyluyordu. filmin soundtracklerinden kolayca bulabilirsin bunu ;)
  • hiphipnono : dostum beyaz ceketli kizlarin cigliklari arasinda sahneye cikan adami mi diyorsun. yanlis hatirlamiyorsam ingilizce soyluyordu. filmin soundtracklerinden kolayca bulabilirsin bunu ;)

Yok arkadaşım ya , o şarkıyı demiyorum.. onun hemen öncesinde, önce vito carleonenin eşi söylüyor sahnede sonra yaşlı bir adamı çıkarıyolar, söyletiyolar hareketli ve de komik. içinde mamma mia geçiyor şarkı italyanca muhtemelen.... ismini bulamadım birtürlü ... :))) tşkler ilgin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben_gibi

arkadaşlar the gotfather 1 filminde filmin hemen başlarında bahçede yapılan düğünde yaşlı bir adam sahneye çıkıp bir şarkı söylüyor muhtemelen italyanca.. Bu şarkının ismini bilen var mı acaba...

luna mezze mare =)
  • arkadaşlar reklamla ilgisi yok ama müzik indirilebilen site biliyormusunuz yada video lütfen söleyin . Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.