Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar modjonun lady şarkısını bi kadın yeniden söylemiş disko tarzı... kadının adı ne nasıl bulabbilrim... yardımmm lütfennnnnnn
  • Ya arkadaşlar sabah bjk tv de pascal noumanın klibini gördüm.Şarkının içinde İtaliano diyodu ve başka sözlerde vardı.Zor ama bulan cıkarmı acaba ? Ayrıca Yosanta me cantareee diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matigol -- 27 Ağustos 2008; 16:49:52 >
  • lıg tv nın muzıgını arıyorum bulabılırmısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Matigol

Ya arkadaşlar sabah bjk tv de pascal noumanın klibini gördüm.Şarkının içinde İtaliano diyodu ve başka sözlerde vardı.Zor ama bulan cıkarmı acaba ? Ayrıca Yosanta me cantareee diyordu.

Cutugno Toto - Lasciate Mi Cantare aradığın şarkının ismi.
  • modjo lady şarkısını söyleyen kadının adı ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sindem09

modjo lady şarkısını söyleyen kadının adı ne?

Söyleyenin adı Modjo,şarkının adı Lady.
  • yok bi kadın tekrar söylemiş... disko tarzı... ama mükemmelll
  • Ford Kuga nın reklam müziğini arayanlar;

Camille - Senza
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunsx

Burn REKLAM MÜZİĞİ BEYLER KİMSEMİ BULAMADI yAv Sinemalarda gösterilen???????

al senin için :P

http://rapid-share.com/files/136545727/burn.rar

- yi sil..

Şifre: tottallity
    teşekkürler fakat bunlar kısa versiyon
  • Arkadaşlar az önce NtvSpor'da Bundesliga Haftanın Golleri'ni izledim.
    Yine o mükemmel müzik çaldı, o harikulade şey..
    Ve yine televizyonun sesini son ses yaptım, çaresizce..
    Tam 5 ay oldu.. 5 ay.
    5 aydır bu müziği arıyoruz.
    Ama 'güya' forumda her şeyi bulan arkadaşlar bu müziğin m'sini bile bulamadı..
    Yok coca cola bırr mış zırr mış onları artık herkes biliyor. En büyük umudum bu forumdu ama büyük bir hüsranla karşılaştım.

Bu dakikadan sonra bu foruma bu parçayı aradığımızı (aradığımızı diyorum çünkü sayımız onlarcayı aştı..) tekrar tekrar yazmayacağım. Bu şarkıyı bulup dinlemek kısmet değilmiş demek ki..
    Sağlık olsun.
    Yine de hepinize teşekkürler arkadaşlar..
  • arkadaşlar son günlerde show tv ana haber de bazı haber lerin arkasında çalan bişarkı var sanki zenci bir adam sesine benzettim ama dikkatederseniz belki ismini çıkartabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: legolas268

arkadaşlar son günlerde show tv ana haber de bazı haber lerin arkasında çalan bişarkı var sanki zenci bir adam sesine benzettim ama dikkatederseniz belki ismini çıkartabilirsiniz.

madcon - beggin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

Arkadaşlar az önce NtvSpor'da Bundesliga Haftanın Golleri'ni izledim.
    Yine o mükemmel müzik çaldı, o harikulade şey..
    Ve yine televizyonun sesini son ses yaptım, çaresizce..
    Tam 5 ay oldu.. 5 ay.
    5 aydır bu müziği arıyoruz.
    Ama 'güya' forumda her şeyi bulan arkadaşlar bu müziğin m'sini bile bulamadı..
    Yok coca cola bırr mış zırr mış onları artık herkes biliyor. En büyük umudum bu forumdu ama büyük bir hüsranla karşılaştım.

Bu dakikadan sonra bu foruma bu parçayı aradığımızı (aradığımızı diyorum çünkü sayımız onlarcayı aştı..) tekrar tekrar yazmayacağım. Bu şarkıyı bulup dinlemek kısmet değilmiş demek ki..
    Sağlık olsun.
    Yine de hepinize teşekkürler arkadaşlar..

arkadaşım sana katılıyorum bende uzun bi süredir aramaktayım fakat hala bulamadım. mail atıyoruz cvp atmıyolar. niye bu şarkının ismini vermiyolar bi türlü anlamış değilim :S

• quote:

Orjinalden alıntı: Dgkn_ngn

quote:

Orjinalden alıntı: Dgkn_ngn

Arkadaşlar Visa Europe'un Bir Reklamı Var Yeni Çıktı Renkli Ufuklar Diye Orda Benim Aylardır Aradığım Çok Tatlı Akordeonlu Bi Müzik Var Bilen Varsa Acil Cevaplasın Lütfen !

http://r a p i d s h a r e . c o m / files/139777985/SM_A0001.amr.html

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  • Punkn Roll arkadaşım ilgin için teşekürler iyi forumlar dh yı seviyorum
  • bana supernatural dizisinin 2.sezon bolumlerini tanıtırken arkada calan sarkıyı soyleyebilirmsiniz
  • Arkadaşlar show tv haber reklamı yapılırken "he is a pirate" şarkısının bir remixi çalıyor arkada. Tiestonun yapmış olduğu bi mix vardı ama bu o değil. Bu remixi nerden bulabilirim.

Bu arada ntvsporun hangi mail adresine mail attınız o müzik için. Ben de 3 aydır bu forumda takip ettim hatta birisi ntv nin binasına kadar gidecekti ama sürüncemede kaldı hehral.
    Ntvsporda belirleyeceğimiz ortak bir maile 1-2 kez aynı zamanda bu maili atarsak dikkatlerini çekmiş oluruz.
  • NTV spor müziğini hala bulamadınız mı yahu?
    nerde kaldi DH efsanesi
    neyse bu aksama ins elinizde olacak
    siz rahat olunuz
    el attim olaya =D
  • quote:

Orjinalden alıntı: sexai

NTV spor müziğini hala bulamadınız mı yahu?
    nerde kaldi DH efsanesi
    neyse bu aksama ins elinizde olacak
    siz rahat olunuz
    el attim olaya =D

güzel haberler bekliyoruz
  • Bende ntv spor müziğini arıyorum.İnş birisi bulur.
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.