Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar atvdeki elif dizisinin 2.bölümünde sanırım

ahmetin kız kardeşi ve elifin erkek kardeşinin aynı anda dinlediği bir rock şarkı var sanırım grup seksendörtün ama şarkıyı bulamıyorum yardımcı olurmusunuz adınıda bilmiyorum şarkının.

lütfen yardımcı olun

• LG KF510 reklam müziği acilen lazım ?
  • BURN REKLAM MÜZİĞİ ?
  • Arkadaşlar geçen gün star da Yeni Nesil Ajan 2 (xXx 2 orjinal adı ) diye bir sinema vardı. Orda. Kemanlarla bi müzik calıyorlardı 3 kız sadece keman cok bilindik bişey ama aklıma gelmedi. şimdiden tşk ederim. yanlış yere yazdıysam affola. Herkese iyi günler.

Not : Bu konuda ve önceki sorularımda emeği geçen tüm arkadaşlara tşk ederim.
  • arkadaşlar eski bir peugeot 207 reklamı var hani adam eski model bir arabadan peugeot yapıyo o reklamda çalan müziği söyler misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: akoNn

arkadaşlar eski bir peugeot 207 reklamı var hani adam eski model bir arabadan peugeot yapıyo o reklamda çalan müziği söyler misiniz?

Bhangra Knights - Husan - Husan
  • D-smart sinema tv reklamında çalan müziği bileniniz varmı?
  • black eyed peas ın sesine çok benzeyen show tv de benim annem dans edemez yarışmasından Görkem Büyükkahraman – Fikriye Büyükkahraman dans etmişti (tarif ediim böle baby baby baby wooo wouch like filan dio)
  • star tv haberlerde çıkıyo bazen kadınlar koro halinde şarkı söylüyon acıklı yabancı sırp veya makendonya diline benziyo bilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spasmex -- 22 Temmuz 2008; 21:12:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: orcun1622

Arkadaşlar geçen gün star da Yeni Nesil Ajan 2 (xXx 2 orjinal adı ) diye bir sinema vardı. Orda. Kemanlarla bi müzik calıyorlardı 3 kız sadece keman cok bilindik bişey ama aklıma gelmedi. şimdiden tşk ederim. yanlış yere yazdıysam affola. Herkese iyi günler.

Not : Bu konuda ve önceki sorularımda emeği geçen tüm arkadaşlara tşk ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: eurovision-turkey

black eyed peas ın sesine çok benzeyen show tv de benim annem dans edemez yarışmasından Görkem Büyükkahraman – Fikriye Büyükkahraman dans etmişti (tarif ediim böle baby baby baby wooo wouch like filan dio)

eeeeeeeeeeeee güya bulacaktınız
  • ark. son redbull reklamında hareketli bi müzik çalıyodu onu bilen var mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sapiruss

merhaba arkadaşlar kaç günden beri aradığım bi müzik var tahminimce bi reklam müziği müziğin sadece melodisini biliyorum.

dı nı nı nı dı nı nınının dı nı nını dını nının melodisi boyle

http://rapid--share.com/files/131131246/Kay__305_t003.amr.html bu da dediğim şarkının 8 saniyelik ses kaydı rapid share arasındaki treleri kaldırıp bakabilirsiniz yardımcı olursanz çok sevinirim..

arkadaşım o dı nı nı nı dı nı nınınını dı nı nını dını nının mı yoksa di ni ni ni di ni nininini dini ninin mi?
  • arkadaşlar , privacy parfumunun reklam müziğini bilen war mı ? şu derinden giren bass ın , sonradan hızlandıgı müzik ?
    bir de , burn ' ün reklam müziği ?? yardımcı olursanız sevinirim :)
  • quote:

black eyed peas ın sesine çok benzeyen show tv de benim annem dans edemez yarışmasından Görkem Büyükkahraman – Fikriye Büyükkahraman dans etmişti (tarif ediim böle baby baby baby wooo wouch like filan dio)

şarkı bulundu mu hadi lütfen bulursanız levi's reklam müziğini sölerim =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: termo6556

quote:

Orjinalden alıntı: sapiruss

merhaba arkadaşlar kaç günden beri aradığım bi müzik var tahminimce bi reklam müziği müziğin sadece melodisini biliyorum.

dı nı nı nı dı nı nınının dı nı nını dını nının melodisi boyle

http://rapid--share.com/files/131131246/Kay__305_t003.amr.html bu da dediğim şarkının 8 saniyelik ses kaydı rapid share arasındaki treleri kaldırıp bakabilirsiniz yardımcı olursanz çok sevinirim..

arkadaşım o dı nı nı nı dı nı nınınını dı nı nını dını nının mı yoksa di ni ni ni di ni nininini dini ninin mi?

kardeş 8 saniyelik ses kaydında çok küçük bi melodisi var işte onun boyle yunan biri soyluyor olması lazım sözleri oyle bi kere dinledim çok güzel bi müzik 8 saniyelik versiyonu dinle bi... bu arada çok teşekkurler bulursanz çok memnun kalacagım....

• quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

trt3 de torino kış olimpiyatlarından görüntüler verirken bi şarkı çalıyo bilenler varsa yazsın lütfen çok deel ama hareketli bi şarkı

GünceL
  • quote:

bende arıyorum :) hatta şuan fergie nin albümünü indiriyorum, onda yoksa black eyed peas'in son albümünüde indircem:) ama bilen varsa çok iyi olur

bide avea'nın son reklamı varya adamın biri kalın sesle indir diyo :) onda çalan şarkıyı arıyorum ..dan sonra değil öbürü. bilenler yardım lütfen ..
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.