Şimdi Ara

beko 2518c camasir makinesi programlari hakkinda yardim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
202.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bende beko 2518c camasir makinesi var. ama elimde kullanim klavuzu vs yok. suan ne denersem deneyeyim yaklasik 2 saat yikama yapiyor. kisa programlarini falan bulamadim. acaba bunun programlarindaki harflerin ne anlama geldigi hakkinda yardim eder misiniz?

• Merhabalar;
    X ve G programları hızlı yıkamadır.Yanlış hatırlamıyorsam X pamuklular için G ise sentetikler içindi.Sizdeki makinenin değişik bir modelini anneannem kullanıyor, program harflerinin anlamları yükleme kapağının içindeki etikette yazıyor.Sizin makinenizde etiket yok sanırım.
  • Pamuklular için;
    A: Ön yıkmalı pamuklu Beyazlar için uzun program.
    B:Ön yıkamasız beyazlar için uzun program
    X:Renkliler için uygun kısa program
    M:(eğer varsa)Hafif kirliler için kısa program
    C:Uzun sıkma programı

Sentetikler için;
    D:Ön yıkamalı karışık kumaşlar yatak örtüsü naylon tül gibi kirliler için.
    F: Ön yıkamasız karışık kumaşlar
    G:Kısa program karışık kumaşlar
    J:Yünlü programı çok hafif kirliler için kısa programdır.40 45 dakika sürer.
    H:Sentetikler için düşük devir sıkma programı.
    P:Tahliye

İyi günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ber11 -- 5 Eylül 2010; 15:34:05 >
  • tesekkurler
  • teşekkürler:)))
  • konuyu hortlatayım. :D
    arkadaşlar bu harfler 2618 b içinde geçerlimidir? yada onun kısa programı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prometyum

konuyu hortlatayım. :D
    arkadaşlar bu harfler 2618 b içinde geçerlimidir? yada onun kısa programı nedir?

bir tanede 2618 bende var sanırım programlar aynı ben hep B'de yıkıyorum Temiz çıkarıyor ama uzun sürüyor :/
  • teşekkürler
  • Konu cok eski ama bu makinede yikama yaparken yumusatici nasil aldiriyoruz. 50 kere camasir yikadim yumusatici hala orada duruyor. Model 2317 b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakrali -- 8 Eylül 2014; 14:26:43 >
  • beko 2518 cx çamaşır makine beyni gerekli
  • googleda arayınca buarası çıktı bir de kullanım kılavuzu. ben de ordan alıp tablo oluşturdurm
     beko 2518c camasir makinesi programlari hakkinda yardim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.