Şimdi Ara

kia picanto

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
19.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar ben ikinci el picanto almak istiyorum.araç hakında bilgisi olan varsa ütfen yazsın şimdiden yazacak arkadaşlara teşekkürler.

• bende 2.el picanto düşünüyorum dizel.fiyatları nedir?önerir misiniz?
  • Bende 2. el otomatik vistes Picanto düşünüyorum. Satmak isteyen olursa ilgilenirim.

Aslında aklımda sıfırı var ama şöyle bi 20 bin'e verseler, hiç düşünmeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Bende 2. el otomatik vistes Picanto düşünüyorum. Satmak isteyen olursa ilgilenirim.

Aslında aklımda sıfırı var ama şöyle bi 20 bin'e verseler, hiç düşünmeyeceğim.

Sıfır düz viteslisi pazarlıkla 20.000 e alınabilir herhalde, ama otomatik olmaz tabi.Düz vites sorun olmazsa ve 20.000 bütçen varsa ben olsam sıfır düşünürdüm.
  • Kia Picanto liste fiyatı 19.990 olmuş 1.1 benzinli modeli tam öğrenci-bekar-çocuksuz 2 kişilik aile arabası pazalıkla 19000-18500 arası alınır heralde birde lpg 6lt yaksa 12krs daha ne olsun
    Kliması ,mp3 playerlı radyo teyp ,4 disk fren (B sınıfında çoğu araçta yok) çok ideal araç .
  • Evet liste fiyatı 19.990 gerçekten uygun olmuş.Pazarlıkla 19.000 gibi alınabilir herhalde.19 un altına ineceklerini sanmıyorum da 19 civarı olabilir.Tabi bazı bayiler fazla indirim yapmıyor, bir kaç bayiye sormak lazım.
    Bu arada 4 disk fren olduğu bilgisini nereden aldınız, sitesinde arkalar kampana yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: end76

Evet liste fiyatı 19.990 gerçekten uygun olmuş.Pazarlıkla 19.000 gibi alınabilir herhalde.19 un altına ineceklerini sanmıyorum da 19 civarı olabilir.Tabi bazı bayiler fazla indirim yapmıyor, bir kaç bayiye sormak lazım.
    Bu arada 4 disk fren olduğu bilgisini nereden aldınız, sitesinde arkalar kampana yazıyor?

Hocam benzilide yokmuş gerçekten dizelin teknik özelliklerine baktığımda aklımda kalmış.
    Dizelinde 4 disk fren var.
  • merhaba ben 2005 model picanto otomatik vites kullanıyorum.Çok memnunum.Sadece bagaj problemi var.Klima,airbag,otomatik camlar,hidrolik direksiyon v.s. süper. Ayrıca hiç park problemi yaşamıyorum. Alacaksanız hiç düşünmeyin derim.Ben arabamı çokk seviyorum.
  • Bayide baktığımda frenler kampana idi ama araç benzinliydi. Dizelini göremedim. Yalnız bayiye dizel gelmiyordu, stokta az araba olduğu için acele edin fln ara gaz verdiler.
  • Yakıt tüketiminiz nedir? Güle güle kullanın.

quote:

Orijinalden alıntı: mhtbr

merhaba ben 2005 model picanto otomatik vites kullanıyorum.Çok memnunum.Sadece bagaj problemi var.Klima,airbag,otomatik camlar,hidrolik direksiyon v.s. süper. Ayrıca hiç park problemi yaşamıyorum. Alacaksanız hiç düşünmeyin derim.Ben arabamı çokk seviyorum.
  • bende de 2005 otomatik var şehiriçi 32 kuruş, şehir dışında 21 kuruş yaktı şehiriçi biraz yakıyor yani dostum
  • 2011 modelini stafanelli sıralı lpg kitiyle aldık şuana kadar 25 ltlik depoyla 430 km yol yaptım kaba hesap kilometrede 15 kr yaktı motoru açıldığında dahada düşücektir .tek dezavantajı lpg kitinden tahmin ediyorum araç rampalarda kalkış yaparken ara gaz vermeden kalkış yapılırsa stop ediyor.araca ilk başta sıcak bakmamıştık alırken şirketteki 2010 sembol dcı nin yerine aldık iyikide almışız küçük görünüyor ama 1000 kg net ağırlığı var sembolun giremediği virajlarda bile araba yatmıyor.kadıköy gebze arası temde lpgli halde 160 kmyi gördüm(yanlız yol sesini içeri çok alıyor şahsi olarak alcaklar ön kısıma yalıtım yaptırırsa daha ii olur.
  • 1.1 EX Benzinli Manuel aracı 7 aydır kullanıyorum,
    Kendi sınıfına göre şehir içinde gerçekten hayran bırakacak türden.
    Şehir içi tüketimim 100km'de 6.2 LT
    Uzun yolda ise 5.1 LT

Araçda 5 kişi iken çekişte en ufak bir azalma yok,
    bazen düşünüyorum bu motor bu arabaya çok diye.
    Kliması çok güçlü. Çok kısa sürede içeriyi soğutup ısıtabiliyor. Aracın içi çok küçük değil. Opel Corsa büyüklüğünde diyebilirim.
    Park etmesi kolay, masraf çıkarmayan bir araç.
    Ben 2005 modelini 7 ay önce 11,500'e almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TYR -- 9 Aralık 2010; 10:03:52 >
  • Ben şu modelini bekliyorum. Ocak-2011'de tanıtımı yapıldı. Yakında Türkiye'ye gelir umarım. Harika bir tasarımı var.

kia picanto
     kia picanto

kia picanto
     kia picanto
     kia picanto

• 2012 yeni kia picantonun dizel motor seçeneği yokmuş,bilgisi olan var mı acaba?
    Dizeli olsaydı tadından yenmezdi
  • Picanto'nun 1.1L dizel motoru yeni KIA Rio'da kullanılacak (ülkemize gelirmi bilmiyorum).

Picanto ise tamamen yeni 1.0L benzinli motor ile satılacak.
  • Cevap için teşekkürler.Bende sonra araştırdım .
    3 farklı motorla gelecekmiş.1.0L - 1.2L- ve 1.1L lpg+benzin melez motor.
    Umarım Yeni Rionun 1.2 dizelini picantoda da kullanırlar,zira bu aracı çok seviyorum .Eskisinin dizelini alacaktım ama son anda vazgeçtim
  • yeni kia picantolar 1.25 benzinli motorla gelecek. yakıt tüketimi oldukça iyi olacak. resimler felan süper. içide oldukça hoş olmuş. çok yakında kia rio ile birlikte küçük arabalarda ortalığı dağıtacak.
  • dün bu aracı ulukar kia bayisinde gördüm.
    iç dış dizayn harika.bazı insanlara kalite göstergesi olan kapıları kapatırken gelen ses üst sınıf araçlarda bile yok.
    fakat maalesef diesel motor yok.benzinli fiyatlarıda resmen uçmuş.
    http://www.kia.com.tr/index.php?p=fiyatlar

not:ayrıca yeni soul de gelmiş.rio için eylül dediler.
  • OHAAA!

Fiyata bak, A segmenti bir araç neredeyse bütün B segmenti araçlardan daha pahalı...

Clio HB, Punto ve hatta VW Polo bile daha ucuz...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.