DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
iphone-itunes müzik vs. yükleme silme
6
Cevap
0
Favori
21.592
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> iphone-itunes müzik vs. yükleme silme
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      69 Mesaj
      02 Eylül 2010 23:24:44
      Ben iphone'u 2. el aldım ve şimdi içindeki şarkıları video'lari silmek/yeni şeyler yüklemek istiyorum, fakat itunes bunlara izin vermiyor. Manual manage seçeneğini işaretliyorum bu sefer iphone başka itune eşleşmeli vs. diyor ve içindeki bütün şeyler silinecek diyor.. Bu sorun nasıl çözülür ??

• Yarbay
      6874 Mesaj
      02 Eylül 2010 23:26:17
      Yükleyeceğim müzikleri iTunese at eşitle cihazla iTUnesi iTunesteki müziklerin hepsi cihaza da geçer.

• Çavuş
      69 Mesaj
      02 Eylül 2010 23:28:50
      itunes içindeki müzikleri seçip silemiyorum ve yeni müzikte ekleyemiyorum.. sadece şarkılar görünüyor,çalınabiliyor fakat başka bir şey yapılamıyor..

• Yarbay
      2269 Mesaj
      02 Eylül 2010 23:33:00
      ilginç.

normalde itunestaki şarkıların hepsi yüklenir.itunes arşivinde olmayan şarkılarda silinir.

iPhone 6 Plus 64 GB
    • Yarbay
      6874 Mesaj
      02 Eylül 2010 23:34:38

quote:

Orijinalden alıntı: v.carter

itunes içindeki müzikleri seçip silemiyorum ve yeni müzikte ekleyemiyorum.. sadece şarkılar görünüyor,çalınabiliyor fakat başka bir şey yapılamıyor..

Telefonu takmadan dene bunu. Sileceklerini seç ve "delete" tuşuna bas.

• Çavuş
      69 Mesaj
      02 Eylül 2010 23:39:14
      neyse manually'i manage'i seçtim sildim butun şarkıları.. düzeldi ..

• Yarbay
      2552 Mesaj
      09 Aralık 2011 20:55:13
      beyler ben itunes üzerinden silme ekleme yapabiliyorum ama eşzamanla deyince eşzamanlama yapıyor sonra ipod da görünmüyor şarkılar.silinenler de silinmemiş oluyor falan.sharepod diye bir uygulamadan açtım ipod touch'um için read only diyor.ne yapmam lazım jb li cihaz ?

"c'est faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui" - remi gaillard
      breaking bad : dexter : friends : the office : parks&recreation : shameless
      better call saul : episodes : mad men : the newsroom
      | itü fizik müh.'12
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> iphone-itunes müzik vs. yükleme silme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.