Şimdi Ara

SAMSUNG SCX 4623 F MODELİ İÇİN TONERİ DOLDURDUM AMA CHİP RESETLENMEDİĞİNDEN TONER BOŞ GÖSTERİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
32.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, elnde toner reset programı olan veya da başka bir çözümü olan bana yardımcı olursa çok sevinirim yoksa orijinal tonerler 130 lira. yazcımı satmayı bile düşündürdü bana :(

samsung scx 4623 f

• www.ayazshop.com bu sıtedeki mail adreslerini ekleyip program ısteyn ucretsız gonderıyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan87 -- 27 Aralık 2010; 9:58:34 >
  • KARDEŞ ÖNCE ALTTAKİ LİNKTEN YAZILIMI İNDİR. NASIL YAPILACAĞI VİDEODA GÖSTERİYOR. DAHA SONRA TONERİN ÖN TARAFINDA BULUNAN CHIP İ YUVASINDAN ÇIKART VE SORUNSUZCA KULLAN.

http://hotfile.com/dl/78673143/dc6d289/4623f.rar.html

video:

http://www.youtube.com/watch?v=8LAzIpe_Pqo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sistembir -- 27 Ekim 2010; 17:42:08 >
  • muherm sende 4623f in programı war mı bana e mail msn yolu ile werebilir misin yada paylaşabilir misinnn
  • sorunu çözdünmü.
  • proğramı bana yollamnız mümkün mü...*
  • e-mail adresini gönder
  • bana yollayabilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elsympaty -- 29 Aralık 2010; 15:50:25 >
  • MERHABA

DOLUM YAPABİLMEK İÇİN NE YAPMAM LAZIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ
  • aynı firmwarei rica etme şansım varmı.
    oktiiy@gmail.com
  • hocam bu firmware bana da lazım.bir link yollayabilirmisin pm ile
  • Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak Samsung SCX-4623f de v.96 versiyonunda chip resetleme yapabiliyorum ama v.98 versiyonunda bu mmkünolmuyor v.98 için bir yazılım mevcut mu. Eğer mevcut ise gönderme şansınız var mı acaba?
  • bana da bu firmware atabilir misiniz? mail yoluyla suikast_32@hotmail.com rica etsem bir de çalışıyor mudur
  • Arkadaşlar Benimde Mailime Atarsanızz Cok Memnun olurum bekliyorumm şimdiden Teşekkürler
  • Arkadaşlar benim de mail adresime atarsanız çok memnun olurum....skaraaslan16@hotmail.com
  • Yazıcınızın firmware versiyonu nedir acaba eğer v96 ve altı ise yardımcı olabilirim
  • ya versınyonları benımde maıl adresıme atarsanız sevınırım sımdıden tesekkurler. hasretinleyandi_gonlum@yahoo.com
  • Link Verseniz Daha çooook makbule geçer :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnerman74

Yazıcınızın firmware versiyonu nedir acaba eğer v96 ve altı ise yardımcı olabilirim

96 versiyonunu rica etsem yollayabilirmisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan18 -- 24 Mayıs 2011; 12:58:32 >
  • ahmet.yildiz52@hotmail.com

programı banada atrarsanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.