Şimdi Ara

Kesin Lades Yaptırma Yöntemi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
52.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lades oyununda kesin olarak bildiklerinizi ve anılarınızı bizle paylaşın lütfen

• telefonla konuşuyormuş gibi yapar x seni istiyor der ve lades derim işe yarıyor
  • fenalaşmış gibi yaparsın su getırır suyu gerı verırken takarsın ladesı oturur ağlar tabı idda sonrası hemen yapma numarayı unutsun bıraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: qribal

telefonla konuşuyormuş gibi yapar x seni istiyor der ve lades derim işe yarıyor

bu tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

fenalaşmış gibi yaparsın su getırır suyu gerı verırken takarsın ladesı oturur ağlar tabı idda sonrası hemen yapma numarayı unutsun bıraz

suyu nası alcan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radres 

quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

fenalaşmış gibi yaparsın su getırır suyu gerı verırken takarsın ladesı oturur ağlar tabı idda sonrası hemen yapma numarayı unutsun bıraz

suyu nası alcan?

Ölüm anında ladesı dusunucek kadar cin mıdır karşıdakı

• Eğer birlikte geziyorsanız ve elinde birşeyle varsa ona uzat ve de ki:

"Beş dakka tutar mısın??Ayakkabımın bağı çözülmüş, onu bağlıcam"

Veee.....Dalgınlıklarına geliyo ve lades..

NOT:Arkadaşınız çok çakal birisye tutmayabilir..Ben 5-6 kere denedim hep tuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -rockk-

Eğer birlikte geziyorsanız ve elinde birşeyle varsa ona uzat ve de ki:

"Beş dakka tutar mısın??Ayakkabımın bağı çözülmüş, onu bağlıcam"

Veee.....Dalgınlıklarına geliyo ve lades..

NOT:Arkadaşınız çok çakal birisye tutmayabilir..Ben 5-6 kere denedim hep tuttu.

imzanı 1 saattir okuyorum ve bi dışkı anlamadım
  • evde yemek yiyecekseniz,yemeği sen hazırla.falancayı ısıtıp geliyorum de.
    tencereyi tutup getirirken panik ile tut, tut, tut, elim yandı, yetiş!!! gibi yakarışlarda bulun
  • güzel güzel devam beyler
  • Kızlar için %100 erkekler için + %50 ihtimal olur.
    Resmini çekiyormuş gibi yap telden eğer kızsa direk koşup nasıl çıktığına bakmak için elinden almaya çalışır vermiyorum falan de sonra zorla veriyormuş gibi yap(Denendi.Yemeyen kız yok şimdiye kadar)
  • Kolunuzu çıkartın protez kol takın elini uzatana lades
  • daha kemik kırılır kırılmaz, benim kemik daha uzun(kısa) istersen ölç dersin. alır ölçer direk lades

eğer ki ladese girilen şey büyük birşeyse, misal 10 20 tl lik bir şey, o zaman kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez dersin ve dışarıdaysanız bir şeyler ısmarlarsın. bedava baldan tatlıdır ne de olsa. misal hadi bakalım dondurmalar benden dersin verirsin direk
  • Benim kendime has DOK kuralım vardır ladesde ve şu ana kadar sınırlı sayıda kişi lades yapmıştır beni. Nedir DOK? Doğaçla, oyna, kazan. Etrafındaki cisimlere amaçları dışında görev yükle, basit numaralara kaçmadan kesin sonuç.
  • Lades Sayesinde Kız Tavlamıştım Hatırladım şimdi

Hayatımda Hiç Yenilmedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.