Şimdi Ara

Mafia 2 görev yardımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
23.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dediğim gibi bi görevde takıldım kancı bölüm oldugunu hatırlamıyorum ama sonlara doğru;

joe nin kacırılıp bizimde onu aramamız sırasında bizimde ensemize darbe yememiş şeklinde gelişiyor olaylar. İnşaatın en sonunda adamın biri teslim oluyor ne vurabiliyorum ne de konusabiliyorum napıcam?

Bu arada joe en üst katta kaldı beni takip etmiyor yanına gittim konuşmuyoda ölece bekliyor..

• inşaatta joe ile birlikte baglı oldugnuz yerden kurtuluyosunuz ve joe adamı sessizce indiriyor onun silahını alıyosunuz ve çatışma başlıyor. böyle olması lazım teslim olan adam yok direk indirip hepsini cıkıp gidiyosunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobbdeep -- 31 Ağustos 2010; 14:07:23 >
  • LÜTFEN YARDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAFİA 2 DE BİR BÖLÜM VAR (GO TO DO MERY'S APARTMEN İN OYSTER BAY)oyunun %47 sindeyim evimizi felan yakıyolar ondan sonra oluyor bu görev bir türlü geçemedim lütfen yardım edinn lütfen
  • pencereden dışarı atlamayı denedin mi :)
  • merhabalar ben oyunda yenıyım
    bu 4 chapter olsa gerek orada harıtada 10 yakın benzın ıstasyonu cıkıyor ve ben bunlara gıtmem gerekıyor kasaları soymayaa ama yetısemıyorum bı turlu o zaman dılımınde nasıl gececegım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukumsu

merhabalar ben oyunda yenıyım
    bu 4 chapter olsa gerek orada harıtada 10 yakın benzın ıstasyonu cıkıyor ve ben bunlara gıtmem gerekıyor kasaları soymayaa ama yetısemıyorum bı turlu o zaman dılımınde nasıl gececegım..

benzinliğin önüne gidip kornaya basacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan-159-159

LÜTFEN YARDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAFİA 2 DE BİR BÖLÜM VAR (GO TO DO MERY'S APARTMEN İN OYSTER BAY)oyunun %47 sindeyim evimizi felan yakıyolar ondan sonra oluyor bu görev bir türlü geçemedim lütfen yardım edinn lütfen

Camdan dışarı çık ve caddeye doğru depar at bu arada sana ateş ediyolar hiç bekleme park halinde bir aracı çal gösterilen yere git ;)
  • arkadaslar gorevde takildim bi tane yasli kadini hastaneye goturdum sonra o bana bi yer verdi oraya gidiyoyorum ama araba girillmeyen bi yer adamimi kosturuyorum ara sokak gibi bi yer ama haritada gorevin isaretli oldugu yere gidiyorum ama gorevi yapmiyo anlamadim .sokagin sonundada kapali buyuk kapi var ama adam ne zipliyor nede bisey yapiyor yardim ederseniz sevinirim
  • arkadaşlar ben oyunun %60 ında takıldım ( Rob shops bringh car to brighi ) dio haritadaki B harfine gidiorum bringhiye , o alette arabayı parcalıyorum bitiyo baska bisi yok haritada görevde yok napıcam ? parcaladıkca cıkıyo o yazı anlamadım ne yapmam gerekiyo brighiylede konusuuyorum anlamadım yardımm lütfennn
  • arkadaslar %60 da takıldım. ( rob shops car to brighi ) dio gidiorum B harfine arabyı parcalıyorum alette para veriyor o kadar adamlada konsuyorum bisi yok durmadan o yazı cıkıor araba parcalıyorum görevde yok haritada napıcam kaldım orda yardım lütfennnn
  • bende bi bölümde takıldım yhaa (rob shops car to brighi) haritada B'ye gidiyorum araba parçalıyom olmuyo ne yapmam gerek bilen lütfen cevap yazsın acilllll...
  • arkadaşlar (rob shops car to brighi ) bu görevi yapamayanlar okusun ya dükken soycanız benzinlik giysici filan yada bruskide araba ezdireceksiniz TAB tuşuna basuk orda bi miktar para yazıyo o parayı biriktirene kadar soycaksınız +repp
  • arkadaşlar bende % 60 ama o görev biti bi restoranın önüne geliyo e ye bas diyo basıyorum açılmıyo neden acill...
  • arkadaslar bı catısmadan cıktım sonra kırmızı arabayı derek e lımana goturdum ve eddie den 2000 dolar almamı ıstıyor görev ama kaldım burda napıcam bılemıyorum ..eddie nerde onunda yerı bellı degıll acıl yardıımm !!!!!!!1
  • arkadaslar bı catısmadan cıktım sonra kırmızı arabayı derek e lımana goturdum ve eddie den 2000 dolar almamı ıstıyor görev ama kaldım burda napıcam bılemıyorum ..eddie nerde onunda yerı bellı degıll acıl yardıımm !!!!!!!1
  • Haritada işaretlidir haritayı açıp kontrol et.
  • kardesım baktım yok walla ..harıtayı dolastım nerdeyse yookk kaldım böyle yardım edn ltfnn..
  • chapter 9 da araba tamirhanesine gönderiyor ama benim param yok yaptıramıyorum lütfen yardım edin
  • Oyun cozumleri icin ayri bir bolum vardir.Ordan bakabilirsiniz
  • arkadaşlar oyunun ilk başlarında kırmızı bir arabayı patlatmam gösteriliyor motoruna doğru ateş edip duruyom ama bir türlü patlamıyo ve mermi bitiyo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.