Şimdi Ara

Mafia 2 %100 Türkçe Yama Çıktı (Oyunceviri ve BSC Ortak Yapımı) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.309
Cevap
3
Favori
226.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @venomtrk den WHQL onayı varsa hiç korkmamıza gerek yok
  • @venomtrk

Batman Arkham Asalyum Türkçe yamasını daha yeni gördüğüm için inidirip tekrar Türkçe bitirdim yama mükemmeldi İngilizceyken tam anlamadığım konuyu şimdi tam anladım bu yamayıda sabırsızlıkla bekliyorum çünkü oyunda diyalog çok ve diyalog çoklaştıkca konuda uzuyor oyüzden oynamaya ara verdim çalışmanızda başarılar.

Eminimki Arkham Cityide çeviriceksin ve onuda Türkçe olarak büyük bir zevkle oynuyacağız.
  • Güzel gelişmeler yaşanıyor. Yazı tipini büyütmeyi başardım. Hatta yazıların rengini de değiştirebiliyorum ama büyük çoğunluğunuz beyaz kalsın ister

Türkçe fontlarla uğraşıyoruz şu an. Bu konuyu da halledebilirsek teknik detaylar hallolmuş olacak ve çeviriye konsantre olabileceğiz.
  • şuan çeviri yüzde kaç acaba,oyunceviride güncel değilde sadece 2 gün önceki yüzde 65 yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

Güzel gelişmeler yaşanıyor. Yazı tipini büyütmeyi başardım. Hatta yazıların rengini de değiştirebiliyorum ama büyük çoğunluğunuz beyaz kalsın ister

Türkçe fontlarla uğraşıyoruz şu an. Bu konuyu da halledebilirsek teknik detaylar hallolmuş olacak ve çeviriye konsantre olabileceğiz.

Özellikle yazı tipinin büyütülebilmesi çok iyi olmuş, oyundaki biraz küçük gibiydi. Gerçekten güzel gelişmeler

• Emeğinize sağlık.Tüm bu özveri karşısında sadece eleştirmeyi kendine şiar edinen arkadaşlara diyecek birşey bulamıyorum.Her çeviri denemesine negatif yaklaşımda bulunan ve ne olursa olsun beğenmeyecek arkadaşlar çıkacaktır illaki.Sabır ve başarılar dileriim..
  • venomtrk şuan çeviri paylaşılabilecek durumda mı?Öyleyse 5. bölüme geldim ama en baştan başlıyım daha iyi anlamış olurum konuyu.
  • Sıkı küfürler vardı. Onları birebir mi çevindiniz üstat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RespecT

Tüm çeviri ekibine kolay gelsin diyerek bir noktaya değinmek istiyorum belki aynı şey sürekli tekrar edildi diyeceksiniz. Bir çok Türkçe yamada Türkçeyi düzgün kullanmıyorlar bu detay çoğu kişi için önemsiz olarak nitelendirilsede mümkün olduğunca dikkat ettiğim -dikkat edilmesi gereken- noktalardan biri. Örnek olarak "alcam, yapcam, gitcem" gibi kelimeleri verebilirim. Her ne kadar ekibin buna dikkat edeceğine emin olsam da ufak bir hatırlatma yapmak istedim.

Noktasına, virgülüne, üzerindeki şapkasına kadar dikkat ediyoruz.
  • kolay gelsin arkadaşlar umarım fazla zorluk çıkarmadan bıtırırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grafein

@venomtrk

tebrikler

Bize tebrik yokmu :(:(
  • Çevirinin yüzde kaçı bitti arkadaşlar ?
  • @Venomtrk,
    @Venomz ,
    @Dante ,
    @Ahamada,
    @Mami403,

Tebrikler ve kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tollerance

Çevirinin yüzde kaçı bitti arkadaşlar ?

www.oyunceviri.com sitesinde anasayfada çeviri takip ekranından %kaç olduğunu görebilirsin
  • Bir güzel haberde benden olsun arkadaşlar yama Türkçe karakter destekli olucak....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyusufg -- 1 Eylül 2010; 15:36:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erulu

Sıkı küfürler vardı. Onları birebir mi çevindiniz üstat.

evet
  • Türkçe yama, Türkçe karakter destekleyecektir. ( ç,ü,ğ,ş,ö...)
    Oyundaki küfür ve özel terimler, gerçeğine sadık kalınarak çevirilecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

Türkçe yama, Türkçe karakter destekleyecektir. ( ç,ü,ğ,ş,ö...)

Çok iyi haber. Ellerinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

Türkçe yama, Türkçe karakter destekleyecektir. ( ç,ü,ğ,ş,ö...)

Üstat bi oyundan orjinali ve çevirisi ile birlikte bir örnek verir misin?Üstünüze alınmayın ama bazı gruplar saçmalıyorda.
  • sabırsızlıkla bekliyoruz elinize , emeğinize sağlık
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.