Şimdi Ara

Mafia 2 %100 Türkçe Yama Çıktı (Oyunceviri ve BSC Ortak Yapımı) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.309
Cevap
3
Favori
226.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende çevirmelere yardımcı olabilirim ingilizcem iyidir. eğer size de uyarsa mesajlaşalım.
  • Mafia-2 çeviri grubuna 2 yeni arkadaş eklenmiştir

Mami403
    Ahamada (arkadaşımızı gta eflc çevirisinden tanıyanlar vardır)

Mafia-2 için çevirmene ihtiyacımız kalmadı teşekkürederiz
    oyunun %60'lık kısmı çevrildi diyebiliriz.

Oyun çevirilerinde yer almak isteyenler sitemizdeki diğer projelere göz atabilirler
    www.oyunceviri.com
  • Bu kadar kısa sürede %60lık kısmı çevirdiyseniz, kısa bir süre sonra yayınlanır yama. Öyle değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Bu kadar kısa sürede %60lık kısmı çevirdiyseniz, kısa bir süre sonra yayınlanır yama. Öyle değil mi?

Yamanın test süresi biraz uzun olucak gibi çünkü size en az hatasız şekilde sunmak istiyoruz.

Bu arada herkezin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun
  • abi yapmayın hem çevirmenlik yapıyorsunuz hem de basit bir herkese herkez diyorsunuz
  • @gyusufg

Anladım. Peki, bizde bekletiriz Mafia II'yi.

Bu arada ben ilk oyununuda oynamadım. Gördüğüm kadarıyla %100 Türkçe yamasıda var. Sizce bu 2002 yapımı oyunu oynasam beni tatmin eder mi? Hani o eski grafikler, buglar rahatsız eder mi insanı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

abi yapmayın hem çevirmenlik yapıyorsunuz hem de basit bir herkese herkez diyorsunuz

Ağabey yapma hem Türkçe yorum yazıyorsun, hem de cümleye büyük harfle başlamıyorsun.
  • quote:

@gyusufg

Bu arada ben ilk oyununuda oynamadım. Gördüğüm kadarıyla %100 Türkçe yamasıda var. Sizce bu 2002 yapımı oyunu oynasam beni tatmin eder mi? Hani o eski grafikler, buglar rahatsız eder mi insanı?

Denemeye değer bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

abi yapmayın hem çevirmenlik yapıyorsunuz hem de basit bir herkese herkez diyorsunuz

Bir harfi yanlış yazdım diye bu çıkan 2. yorum.(hem z ve s harife klavyede bir birine çok yakınlar bakmadanda yazınca olabilir:) )
    Benim çevirmenlik yaptığımıda nerden çıkardın?
  • quote:

@gyusufg

Bence bi oynamayı deneyin.Ben bu yaz bitirdim ve çok zevk aldım.Birinci oyun ikincisine göre çok zor bunu da belirteyim.
  • quote:

@gyusufg

Bu güne kadar oynamadığın hata olmuş. Kesinlikle oyna ilk oyunun tadı bambaşka çünki. Grafikleri de bence halâ tatmin edici.
  • Bence türkçe yama yapılması gereken oyunlar şunlardır ;

1-Kane and Lynch 2 Dog Days
    2-Tom Clancy's-Conviction
    3-Metro 2033
    4-Ring Roll
    5-The Settlers 7
    6-15 Days
    7-Black Mirror 2 (venomtr demo olarak çıkardı türkçe yama ama birçok kişi %100 bi çalışma bekliyor)

Gerçekten bunlar güncel ve süper oyunlardır eski oyunların yerine bu oyunlar daha önde tutulsa daha iyi olur diye tahmin ediyorum saygılar herkeze.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Helal :) kolay gelsin arkadaşlar. Birde bu oyundaki yazılar biraz küçük gibi, fontu biraz büyütme imkanınız varsa çok iyi olur.

Malesef

Keşke büyütebilseydiniz ama neyse sağlık olsun oyuna başlamadım yama çıkınca başlayacağım kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 30 Ağustos 2010; 12:51:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewil_cedric

Bence türkçe yama yapılması gereken oyunlar şunlardır ;

3-Metro 2033
    4-Ring Roll
    5-The Settlers 7
    6-15 Days
    7-Black Mirror 2 (venomtr demo olarak çıkardı türkçe yama ama birçok kişi %100 bi çalışma bekliyor)

Gerçekten bunlar güncel ve süper oyunlardır eski oyunların yerine bu oyunlar daha önde tutulsa daha iyi olur diye tahmin ediyorum saygılar herkeze.

1-Kane and Lynch 2 Dog Days [Emin değilim ama açılmıyor sanırım.]
    2-Tom Clancy's-Conviction [Adminimiz açmıştı bunu.]
    3-Metro 2033 [Açılmıyor.]
    4-Ring Roll [Açılmıyor.]
    5-The Settlers 7
    6-15 Day
    Ve bu son iki oyunu da yeni duydum. Sanmıyorum yama yapalım. Belki Mafia II çevirisinden sonra Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction'a başlayabiliriz.

• Dil dosyalarını açtığımız oyunların bir listesini yapıp bir anket düzenliyeceğiz.

%100 türkçe yama yapılacak oyunu sizler belirliyeceksiniz.
  • Assassins creed 2 ve prince of persia 2008 i de göz ardı etmeyin. prince de bol espirili ve uzun diyaloglar vardı, ayrıca arşiv açılıp editlenip tekrar paketlenebiliyor sanırım. Assassins creed zaten yılın en iyi hikayesine sahip oyunlarından biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

quote:

3-Metro 2033
    4-Ring Roll
    5-The Settlers 7
    6-15 Days

1-Kane and Lynch 2 Dog Days [Emin değilim ama açılmıyor sanırım.]
    2-Tom Clancy's-Conviction [Adminimiz açmıştı bunu.]
    3-Metro 2033 [Açılmıyor.]
    4-Ring Roll [Açılmıyor.]
    5-The Settlers 7
    6-15 Day
    Ve bu son iki oyunu da yeni duydum. Sanmıyorum yama yapalım. Belki Mafia II çevirisinden sonra Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction'a başlayabiliriz.

hocam yapma , settlers'i duymadınmı =O 2010 un en iyi oyunuydu bnce gow3 den bile çok oynadm zaten kaç yıllık seri..bende çok isterim türkçe yamasının çıkmasını..

• quote:

3-Metro 2033
    4-Ring Roll
    5-The Settlers 7
    6-15 Days

Sen Mafia 2'ye eski oyunmu dedin.Mafia 2 bu oyunlardan sonra çıktı.Ayrıca bu oyunların(Kane And Lynch,Conviction ve Metro 2033 Hariç) Mafia Kadar Tanınmışlığı ve takip edilmişliği yok.Hatta parantez içine yazdığım oyunların bile Mafia kadar karizması yok

• quote:

Orijinalden alıntı: skdaj

quote:

3-Metro 2033
    4-Ring Roll
    5-The Settlers 7
    6-15 Days

Sen Mafia 2'ye eski oyunmu dedin.Mafia 2 bu oyunlardan sonra çıktı.Ayrıca bu oyunların(Kane And Lynch,Conviction ve Metro 2033 Hariç) Mafia Kadar Tanınmışlığı ve takip edilmişliği yok.Hatta parantez içine yazdığım oyunların bile Mafia kadar karizması yok

metro2033'ü oynamak cok istedim.internetten indirdim bozuk cıktı.CD aldım CD-rom bozuldu.CD-rom tamir oldugunda türkçe yama cıkar belki inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

Dil dosyalarını açtığımız oyunların bir listesini yapıp bir anket düzenliyeceğiz.

%100 türkçe yama yapılacak oyunu sizler belirliyeceksiniz.

İyi düşünmüşsünüz...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.