Şimdi Ara

Mafia 2 %100 Türkçe Yama Çıktı (Oyunceviri ve BSC Ortak Yapımı) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.309
Cevap
3
Favori
226.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: olcibjk

Süper,font büyüklüğü müthiş,NPC'lerin konuşmalarınında koyulması çok iyi olmuş.

Ulan oyuna okadar para saydım,okadar para veripte beklemek koyuyor.
    Oyuna Türkçe dil seçeneği koymayan firmaya selam olsun...

Dil seçeneği koysalar bile Türkçe koymuyorlar ki (:
  • Çok hızlısınız tebrik ederim.İşin zorluğunu gta eflc'de görmüştüm.Orada da 26 görev vardı.Saolsun paxal, 100kb'i geçik dosya çevirdi de hızla çevriliyor şu an.Sizin hızınız mükemmel, yalnız bayramda felan oynayabilseydik 2. ye başlıcam türkçe olarak, güzel olurdu.Test süreci en fazla 2 gün olur heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ally_snare

Çok hızlısınız tebrik ederim.İşin zorluğunu gta eflc'de görmüştüm.Orada da 26 görev vardı.Saolsun paxal, 100kb'i geçik dosya çevirdi de hızla çevriliyor şu an.Sizin hızınız mükemmel, yalnız bayramda felan oynayabilseydik 2. ye başlıcam türkçe olarak, güzel olurdu.Test süreci en fazla 2 gün olur heralde.

İnanın elimizden geleni yapıyoruz ama fazla acele etmekte yamanın kalitesini bozabilir. Keşke oyun daha erken gelseydi o zaman bayrama yetişebilirdi. Batman yamasını ilk çıkardığımda da bayrama yetiştirmek için çok uğraş vermiştim...

Gta çevirisini dört gözle bekliyorum

• Nasıl insanlarsınız yahu, ben 2. chaptera geldim bir daha oynamadım
  • kör olmuştum eski fontları takip edicem diye zaten oyun akıyor hızlı bide takip etmek işgenceydi bence bi boy büyüğü bile olabilir.Elinize sağlık az daha hızlanın (=
  • venomtrk "Gta çevirisini dört gözle bekliyorum" derken açıklarmısın biraz yoksa gta eflc için tryamaflnmı çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Nasıl insanlarsınız yahu, ben 2. chaptera geldim bir daha oynamadım

Sebep?
  • Türkçe yama ile bir daha bitirmeyi planlıyorum kolay gelsin..
  • bende 5.bölümde durdum yamanın çıkmasını bekleyeceğim.zaten günde en fazla 1 bölüm oynayabiliyorum.Gpu çok ısınıyor
  • Bu yazı harika olmuş..

Mafia 2 %100 Türkçe Yama Çıktı (Oyunceviri ve BSC Ortak Yapımı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat708 -- 7 Eylül 2010; 9:37:29 >
  • radyodaki haberlerinde altyazısı olsa keşke.2. dünya savaşı haberlerini çok merak ediyorum
  • DLC çıktı.Dlc'yide cevircekmisiniz?
  • Evet,DLC'yide çeviricekmisiniz?Ne güzel olur çevirseniz...
  • Yakın Zamanda Çıkar İnşallah
  • Türkçe yama ne zaman biter acaba, sizin sayenizde şu oyunu tam olarak oynayacağım, oyunu indirmek için sizi bekliyorum.

Herşey için Teşekkürler
  • bence DLC çevrilmeye değer değil. baştan savma free ride modu ile 1-2 ek görev olmuş sıradan.Mafia II nin turkce yama son sürat bekliyoruz :)
  • Evet çevireceğiz.DLC yi bitirdim.çok detay yok.zaten dlc leri çıkaracakları belliydi.bunu dosyalardan anlamıştık.o yüzden çevirdiğimiz bazı yerleri gördükki dlc içinde çevirmişiz .
  • Font konusunda herkesi memnun etmek için yamaya hangi fontu kullanmak isterseniz onu yükleyebileceksiniz.

Oyunun kendi yazı boyutu ya da son yaptığımız büyüklükteki fontu kullanabileceksiniz tercih size kalmış.
  • İki güzel haber daha.
    Bu ekip GTA 4'te yer almalıydı fakat geçti artık...

Kolay gelsin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0y7o07 -- 8 Eylül 2010; 1:07:49 >
  • Bu ekip, şimdiden The Lost and Damned çevirisine başlayabilir, Gay Tony'i biz çevirdik bitmek üzere.Ama bu ekip çok daha hızlı bizden.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.