Şimdi Ara

LC WAIKIKI'DE ÇALIŞMAK ! ? ! ? ! ? ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
9
Favori
174.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BayernM

quote:

Orijinalden alıntı: Paytak.koala

quote:

ayrıca adam part time alıyoruz sadece onların da normal ücreti asgarinin yarısı dedi ama bizde part lar bile 60 saatten az çalışmaz dedi yani nasıl oluyor bu?

Bende part timelar haftada 30 saat çalışıyor diye biliyordum :) 60 sa. part time için çok fazla bana göre :S Bu arada hayırlı olsun daha sonra memnun olup olmadığını paylaşırsın :)

dostum hhenüz alınmadım ama olcak gibi yani torpille gittiğim için şimdiden teşekkürler ayrıca normali 30 saatmiş part time ın ama onlarda 60 saat çalışıyomuş en az yani mesai sayarlar heralde

Alınınca yazarsın o zaman bende bir mağaza işine başlayacaktım bir sürü masraf yaptım temiz kağıdı,kan grubu vs. 2 hafta çalışıp çıktım yol mesafesi çoktu.Lcwdende çok şey istemezler umarım :D İnşallah olur ve mutlu olursun.

• müdürler 3.500 tlden aşağı almaz r.yöneticileride 2000 tl felan alır,lcw de satış danışmanı olarak çalışılmaz sakın girmeyin resmen kanınızı emerler ve yaptıgınız hiçbir işi beğenmezler gidin amelelik yapın daha az yorulur daha çok kazanırsınız ,millette uğraşması çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: quneshlee

beyler bugun aradılar şirinevler şubesinden yarın mülakat var direk mağazaya gidicem değil mi sormadım da heyecandan mülakat nerede diye ilk mağaza tecrübem olacak

Benide bugün aradılar LCW şirinevler şubesinden yarın görüşme için çağırdılar.Sen görüşmeye gittin mi peki ?Gittiysen görüşme nasıldı ?Çalışma saatleri ücret falan .Yardımcı olursan çok sevinirim.Başka biyerden telefon bekliyorum çünkü bana uygun değilse hiç görüşmeye bile gitmem belki .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

quote:

beyler bugun aradılar şirinevler şubesinden yarın mülakat var direk mağazaya gidicem değil mi sormadım da heyecandan mülakat nerede diye ilk mağaza tecrübem olacak

Benide bugün aradılar LCW şirinevler şubesinden yarın görüşme için çağırdılar.Sen görüşmeye gittin mi peki ?Gittiysen görüşme nasıldı ?Çalışma saatleri ücret falan .Yardımcı olursan çok sevinirim.Başka biyerden telefon bekliyorum çünkü bana uygun değilse hiç görüşmeye bile gitmem belki .

dostum asıl sen ne yaptın gittin mi ne sordular ne yaptınız işe girdin mi?

• Demin aradılar beyler mağazaya çağırdılar 15.30 da gelin diye
  • quote:

quote:

quote:

Gittim ben.Direk personel odasında görüşmeye aldılar.Mülakat bazında bazı sorular sordular.Neden mağazacılığı seçtin?Mesleki hayatındaki hedefin nedir gibi sorular sordular. şartları sundular ücret 400 küsür part time olduğu için + 8.25 günlük yemek ücreti sigortanı yatırıolar.Tm dedim 2.bi görüşme için(Genel müdürle) bidaha arıcaz dediler tabide hepsi öyle dio zaten :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gittim ben.Direk personel odasında görüşmeye aldılar.Mülakat bazında bazı sorular sordular.Neden mağazacılığı seçtin?Mesleki hayatındaki hedefin nedir gibi sorular sordular. şartları sundular ücret 400 küsür part time olduğu için + 8.25 günlük yemek ücreti sigortanı yatırıolar.Tm dedim 2.bi görüşme için(Genel müdürle) bidaha arıcaz dediler tabide hepsi öyle dio zaten :)

ben gittim dostum merhaba dedim girdim işte napıyosun su anda dedi sınava girdim sonucunu bekliyorum dedim e nolcak peki dedi,adana yazıp kalıcam burda dedim e zor olcak ama dedi olsun alışırım dedim çok zor bir iş bu dedi bende zoru severim dedim tamam dedi kagıt cıkarttı bunları yarın 4 den önce bana getirmelisin dedi hayırlı olsun dedi eyvallah dedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben gittim dostum merhaba dedim girdim işte napıyosun su anda dedi sınava girdim sonucunu bekliyorum dedim e nolcak peki dedi,adana yazıp kalıcam burda dedim e zor olcak ama dedi olsun alışırım dedim çok zor bir iş bu dedi bende zoru severim dedim tamam dedi kagıt cıkarttı bunları yarın 4 den önce bana getirmelisin dedi hayırlı olsun dedi eyvallah dedim

tmmdır dostm olmuş senin iş .Anlaşmışsınız İst.da çok fazla başvuru oluo o yüzden almıyolar hemen.Hayırlı uğurlu olsn

• evet beyler dün ilk günümdü lcw de gittim bana birkaç kağıt daha imzalattılar ve işe başlamış bulunduk bayan reyonuna verdiler beni 2 tane çalışan kızla tanıştırdılar ve onlar sana işleri anlatır dediler ve onlar işte anlattı zaten yaptıgın pek bişey yok millet dağıtıyo sen katlayıp yerlerine koyuyosun işte sistemden stok durumuna bakmayı falan ögrettiler tadilat fişi kesmeyi ögrettiler çok kolay işler zaten bişeyi yapamazsan hemen yardımcı oluyolar ve senin sorumlu oldugun birisi var o bölümde o sana diyoki sen ön tarafı düzenle ön taraftakini arkaya gönder bunları yerlerine yerleştir diğer 2 kişi gelsin sen yemeğe çık gibisinden bu arada 1 saat yemek molan var 15 er dakikadan 2 seferde çay molan var ama bu değişebiliyo ben mesela dün hepsine çıktım tek seferde 5 de çıktım 6:30 da geldim rahat yani iş güzel sevdim sorusu olanları yanıtlarım
  • Kaç saat çalışıyorsunuz ayda? Ve maaş nedir?
  • benide bugün aradılar yarın görüşmeye gitcem,sadece depo işaretlediğimi hatırlıyom, bi arkadaş depo en rahatı demişti,sakal olayında ne gibi istekleri var, kirli sakal olabiliyomu veya sakal olmıcak,top sakal filan mı serbest.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamJam

Kaç saat çalışıyorsunuz ayda? Ve maaş nedir?

quote:

burak1709
    beyler haftada 30 ayda 120 saat çalışıyosun ben genelde 4:30 da gidip 23 de çıkıyorum daha önceleri 9.30 da kapanıyodu mağaza o zamanlarda 15:30 dan 21:30 a kadar çalışıyodum yani haftada 30 saati tamamlıyodum şimdi iş yeri geçicilerle doldu bizim için daha rahat oldu herşeyi onlara yaptırıyorum kafam rahat valla ayrıca maaş ise tamamı 350 artı olarak 140 yemek ayrıca 60 agi birde aylık 200 e yakın prim ama hepsini birlikte alamıyosun malesef parça parça alınıyo

birde saça sakala karışmıyorlar çok aşırı bir model yoksa ki öyle birşeyde zaten işe almıyolar yani hacı sakalıda bıraktırmazlar,punk cı gibide gezemezsin ama normal sakala bir dedikleri yok saçta öyle tabi

ayrıca en önemli konuya geleyim;
    şimdi bundan önce sanayidede çalıştım pazardada çalıştım şimdi ise lcw deyim.Burası daha önceki işlerime göre daha rahat hemde çok.Ama kendini bişey zaanneden insan sayısı çok.Bu bahsettiklerim çalışanlar değil sadece full time lardan bazıları ve reyon yöneticisiyle,mağaza müdürü gibi üst düzey çalışanlar.onların egolarından banane ben katımı yapar ürünümü dağıtır çıkarım diyosan çok rahat gelir iş sana ama yoksa kesin birilerini döver öyle atılırsın merak ettikleriniz olursa alıntı yapın cevaplıyayım

• quote:

Orijinalden alıntı: burak1709

benide bugün aradılar yarın görüşmeye gitcem,sadece depo işaretlediğimi hatırlıyom, bi arkadaş depo en rahatı demişti,sakal olayında ne gibi istekleri var, kirli sakal olabiliyomu veya sakal olmıcak,top sakal filan mı serbest.

İlk sayfada ben de demiştim. O arkadaş ben oluyorum sanırım.
  • Sakalı resimdeki gibi düşünürsek, saçlarda sakalla aynı boyda olunca bi sıkıntı oluyomu,bıyıklar uzun sakallardan,

LC WAIKIKI'DE ÇALIŞMAK ! ? ! ? ! ? !
  • quote:

Sakalı resimdeki gibi düşünürsek, saçlarda sakalla aynı boyda olunca bi sıkıntı oluyomu,bıyıklar uzun sakallardan,

LC WAIKIKI'DE ÇALIŞMAK ! ? ! ? ! ? !

genel olarak mağaza müdürü çok saplantılı birisi değilse bişey demez
  • bugün başladım sakalı telefonda sordum sakal istemiyoruz dedi, görseydi önceden belki izin verirdi,görmeden sorunda belki uzun sanmıştır,bayram döneminde iş yorucuymuş :D
  • quote:

bugün başladım sakalı telefonda sordum sakal istemiyoruz dedi, görseydi önceden belki izin verirdi,görmeden sorunda belki uzun sanmıştır,bayram döneminde iş yorucuymuş :D

ben part time çalışıyorum reyonda 6 tane geçici var ne kat yapıyorum ne ürün dağıtıyorum ben sadece gelen müşteriye yardımcı oluyorum molaları falan ayarlıorum yani geçici olmak baya zor
  • sağolsun çalışanlar iyi denk geldi, desteklerde öyleydi, herkes masasındaydı, çalışanlarda kabinde veya depoda duruyodu ürün çıkarma filan, güzel bi anı olarak kalcak 1 hafta :)
  • quote:

sağolsun çalışanlar iyi denk geldi, desteklerde öyleydi, herkes masasındaydı, çalışanlarda kabinde veya depoda duruyodu ürün çıkarma filan, güzel bi anı olarak kalcak 1 hafta :)

hayırlı olsun dostum bugün en zor günü geçirdik ayrıca kendi grubumuzda birinci olduk ama o yorgunluk bitirdi bizi eve demin geldim ancak saat 6 da gitmiştim :) ve birinci oldugumuz için 200 lira lcw hediye çeki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Çok sıkıcı bir ortamı var bana göre Lc waikiki'nin ne zaman girsem bir an önce çıkmak için ne bakıcaksam hemen çıkıyorum. Bu arada pazartesi bizde anketörlüğe başlıyoruz arkadaşla anket başı 4 tl

Bir sayfa anket için mi 4tl. Eğer öyleyse çok iyi. 10kişiye doldurtsan 40tl
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.