DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
BİO-DER TÜY DÖKÜCÜ KREM KULLANANLAR
26
Cevap
0
Favori
59.456
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> BİO-DER TÜY DÖKÜCÜ KREM KULLANANLAR
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      24 Ağustos 2010 18:15:58
      Bio der tüy dökücü krem etkili mi kullananlar var mı? Kremin kutusu bitene kadar kullanılırsa vücuttaki kıllarda büyük oranda azalma ve incelme oluyor mu?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Ağustos 2010 14:12:57

quote:

Orijinalden alıntı: the others

Bio der tüy dökücü krem etkili mi kullananlar var mı? Kremin kutusu bitene kadar kullanılırsa vücuttaki kıllarda büyük oranda azalma ve incelme oluyor mu?

+1

• Yüzbaşı
      936 Mesaj
      25 Ağustos 2010 14:22:26

quote:

Orijinalden alıntı: the others

Alıntıları Göster

+1

+2 bende cok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      375 Mesaj
      25 Ağustos 2010 14:34:25
      Şuan lazer epilasyon işlemi bana daha mantıklı geliyor. Normalde bayanlar sıkça yaptırır bu işlemi ama erkeklerde yavaş yavaş ilgi gösteriyor. Bi ara benimde niyetim vardı öyle çok kıllı değilim ama biraz titizim sevmiyorum iki günde bir genital bölge temizliğini ve koltuk altı kıllarını... Bu işle uğraşan bi doktorun kliniğine gitmiştim, tümden yok etme şansları yokmuş ama normalde 2-3 günde uzayan kılların süresini uzatıyoruz diyor ve kılı tüy haline getiriyormuş. Normalde temizlik işlemini 3 günde bir yapıyorsanız lazer epilasyon işlemini gördükten sonra 1, 1,5 ayda bir tekrarlarsınız diyor. Bio-derin ücreti nedir bilmiyorum ama sürekli kullanımı olduğunu DUYMUŞTUM. Lazer ise 600 ile 1000 lira arası.

Erkeklerde Sırt bölgesi, omuz, göğüs, bacak, kol, koltuk altı, ense, boyun, sakal üstü ve kulak bölgelerinde lazer epilasyon uygulanabilmektedir.

• Binbaşı
      1376 Mesaj
      25 Ağustos 2010 19:04:33
      Annemin yüzünde biraz tüy ve 9-10 kadar kalın halde kıl vardı.Yaklaşık 8 ay boyunca krem ve 2 sefer serum kullandı ama hiçbir faydasını göremedi.Bu tür ürünlere pek ilgi göstermeyin.Ama gel gelelim 10 seans'da kıl kalmadı yüzünde.

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Binbaşı
      1376 Mesaj
      25 Ağustos 2010 19:06:35
      Lazer+iğneli epilasyon bu arada.

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Onbaşı
      35 Mesaj
      25 Ağustos 2010 22:08:12
      Boğaz kılları ve omuz kılları bende sorun olmaya başladı.

Carrefour içerenköy'den Veet tüy dökücü sprey satın aldım.(genelde basketçiler ve futbolcular bacakları için kullanıyor bunu)

Evden hiç eksik olmaması gereken bir ürün.

Allah korusun 2 kaşınız birleşir falan...

• Binbaşı
      1864 Mesaj
      25 Ağustos 2010 22:13:13
      Kuyruk sokumu için kullansak nasıl olur ? Kıl dönmesini engellemek için

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      26 Ağustos 2010 08:50:17

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Kuyruk sokumu için kullansak nasıl olur ? Kıl dönmesini engellemek için

Fayda edeceğini sanmıyorum. Genelde kıçının üstünde fazla oturan ve kıvırcıklar da olur derdi bi arkadaşım. Ne derece doğru bilemeyiz.

• Binbaşı
      1552 Mesaj
      26 Ağustos 2010 09:14:50

quote:

Orijinalden alıntı: Farez

Alıntıları Göster

Fayda edeceğini sanmıyorum. Genelde kıçının üstünde fazla oturan ve kıvırcıklar da olur derdi bi arkadaşım. Ne derece doğru bilemeyiz.

oarsı muamma yav amcam hastanede acil bölümünde çalışıyor sabahtan akşama kadar ayakta nerdeyse onda bile oldu

• Yüzbaşı
      321 Mesaj
      26 Ağustos 2010 11:03:56
      Arkadaşlar 45 yaşına kadar tüylenmeniz kıllanmanız devam edecek bunun sebebi vücudunuzun salgıladığı testeron erkeklil hormunudur.Eğer vücudunuz kıllı ise bu hormonun iyi çalıştığına işarettir tabiki genetiğe bağlıdır.Kimi insanlarda hiç tüy olmaz bazılarıdan kazak gibi olur lazer epilasyon vs ise size 5 yada 6 yıllık bir süre rahatlama verir tekrar hormonlarınız salgılandığında bunlar uzayacaktır.O yüzden tıpın çare bulamadığı tek sağlık sorunlarından biridir pürüzsüz vücut

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      26 Ağustos 2010 11:10:12
      quote:

Orijinalden alıntı: FREE-4

Arkadaşlar 45 yaşına kadar tüylenmeniz kıllanmanız devam edecek bunun sebebi vücudunuzun salgıladığı testeron erkeklil hormunudur.Eğer vücudunuz kıllı ise bu hormonun iyi çalıştığına işarettir tabiki genetiğe bağlıdır.Kimi insanlarda hiç tüy olmaz bazılarıdan kazak gibi olur lazer epilasyon vs ise size 5 yada 6 yıllık bir süre rahatlama verir tekrar hormonlarınız salgılandığında bunlar uzayacaktır.O yüzden tıpın çare bulamadığı tek sağlık sorunlarından biridir pürüzsüz vücut

Aga peki bu gaylerin vücudu nasıl oluyor da pürüzsüz kalıyor ? O hormonun çalışmasına engel ilaç vs. bir şeyler mi kullanıyorlar acaba ?

Edit: yazım hatası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farez -- 26 Ağustos 2010; 11:10:43 >

• Binbaşı
      1864 Mesaj
      26 Ağustos 2010 14:36:27

quote:

Alıntıları Göster

Arkadaş zor bir ameliyat dediler korktuk Allah korusun şu kıl dönmesine karşı :)

Başka ne yolla engellenir bu hastalık

• Binbaşı
      1864 Mesaj
      26 Ağustos 2010 14:41:29

quote:

Alıntıları Göster

Aga peki bu gaylerin vücudu nasıl oluyor da pürüzsüz kalıyor ? O hormonun çalışmasına engel ilaç vs. bir şeyler mi kullanıyorlar acaba ?

Sürekli alıyorlar işte kardeş , futbolcular ve çoğu sporcuda göremeyiz mesela kıl

• Yüzbaşı
      321 Mesaj
      26 Ağustos 2010 14:56:55

quote:

Alıntıları Göster

aynen öyle az miktarda östorojen ve genetik yapılarıda kıllanmamaya müsait biz ırk olarak soğuk iklimlerden göçebe yaşamlardan farklı yerlerde bir araya geldiğimiz için vücudumuzdaki kıllanma normal sıcak ülkelerde bu biraz daha azalıyor benim tavsiyem sir ağda ve düzenli şekilde spor yapmanız kaslanan bölgede yağlanma daha az olacağından bu uzun sürede avataj sağlar sir ağda 2 ay gibi hem azalma hemde rahatlatma sağlar kıllı bölgelerde

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      26 Ağustos 2010 22:13:07

quote:

Orijinalden alıntı: FREE-4

Alıntıları Göster

aynen öyle az miktarda östorojen ve genetik yapılarıda kıllanmamaya müsait biz ırk olarak soğuk iklimlerden göçebe yaşamlardan farklı yerlerde bir araya geldiğimiz için vücudumuzdaki kıllanma normal sıcak ülkelerde bu biraz daha azalıyor benim tavsiyem sir ağda ve düzenli şekilde spor yapmanız kaslanan bölgede yağlanma daha az olacağından bu uzun sürede avataj sağlar sir ağda 2 ay gibi hem azalma hemde rahatlatma sağlar kıllı bölgelerde

Bilgiler için çok teşekkürler dostum. Denemekte fayda varda insanın canı kendine kıymetlidir ağdayı çektirmek için birini bulacağız artık

• Yarbay
      4742 Mesaj
      26 Ağustos 2010 22:38:14
      kıl dönmesi o bölgedeki kıl yüzünden olmuyor saç ense ve sırttan dökülen kıllar orada sıkışıyor yürürken ve kaykılarak oturuken bölgeye matkab etkisi yapıp giriyor deri altına ama o bölgedeki kıllar yukarıdan düşen kılları tutucu özellik göstererek dolaylı yönden kıl dönmesi yapıyorlar .

iOS || Android || WP game developer.
      Unity 3D engine expert and tool developer.
      Electronic Engineer.
    • Binbaşı
      1864 Mesaj
      27 Ağustos 2010 20:28:01
      Usta sen engelleme yollarını yaz =)

Bu kıl ilk girdiğinde belli olmuyormu hemen müdahele edilsede büyük ameliyatlara gerek kalmasa , 1 ay evde yatmak nedir yahu

Allah korusun..

• Yarbay
      2326 Mesaj
      27 Ağustos 2010 20:45:14
      evet bayan için,gördükleriniz doğru..ama ben yıllardır kullanıyorum..üstüne tanımam...

http://www.eczadeposu.o...li_-_Sinirli_Sayida.html

ki benim kullandığımın kapağı PEMBE..

gilette satin care diye google'da aratın beyler..

müthiş bence..kökünden alıyor...

• Yarbay
      3640 Mesaj
      27 Ağustos 2010 21:45:20

quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

evet bayan için,gördükleriniz doğru..ama ben yıllardır kullanıyorum..üstüne tanımam...

Elmacık kemiklerinde tüyler için kullanabilr miyiz ?

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      27 Ağustos 2010 21:48:51

quote:

İbocan bu ne işe yarıyor tam olarak ? 11 lira ucuz gibi görünüyor ama etkili mi ?

• Yarbay
      2326 Mesaj
      27 Ağustos 2010 22:10:43
      quote:

Alıntıları Göster

Dostum,etek (kasık)ve kol altına sürüyorsun..2-3 dakika bekliyorsun..sonra da GILETTE Banyo jileti ile o kremi sıyırıyorsun..tüm kullar bir anda yokoluyor..1 aya kadar gene çıkıyor tabi..gene sürüyorsun..temizlik için en ideal krem bence...

quote:

Orijinalden alıntı: DieselTRoniC

quote:

Elmacık kemiklerinde tüyler için kullanabilr miyiz ?

aman,sakın dostum...bu krem sadece etek (kasık) ve kol altı için uygun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 27 Ağustos 2010; 22:15:03 >

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      27 Ağustos 2010 22:23:50
      Sipariş verdim bakalım deneyelim valla 2-3 güne bir genital bölgeleri, koltuk altını temizlemekten usandım. Önceden tüydü anasını satim şimdi kazık gibi kıl oldu. Kuaför arkadaşım ağdayla al ayda bir temizlersin uzun gider ve tüye çevirir dedi ama ağrılı bir yöntem canımız kıymetli İnşaallah bu güzel bir çözüm olur sağ olasın...

• Yarbay
      2326 Mesaj
      27 Ağustos 2010 22:28:55
      quote:

Sipariş verdim bakalım deneyelim valla 2-3 güne bir genital bölgeleri, koltuk altını temizlemekten usandım. Önceden tüydü anasını satim şimdi kazık gibi kıl oldu. Kuaför arkadaşım ağdayla al ayda bir temizlersin uzun gider ve tüye çevirir dedi ama ağrılı bir yöntem canımız kıymetli İnşaallah bu güzel bir çözüm olur sağ olasın...

rica ederim...
      ağdayı hiç düşünme bile dostum..acısız,ağrısız tıpkı krem sürer gibi bir fırsatın var iken ne diye acı çekip ağdanın derdi ile uğraşacaksın..dediğim gibi traş köpüğü gibi düğmesine basıp parmağına birazcık sıkıyorsun sonra hemen kolaltına sürüyorsun..1-2 dakika bekliyorsun..(kolaltındaki kıl yoğunluğuna göre kremin hacminide bekleme süresini de 1-2 dakika artır tabi) ondan sonra da (önerim) GILETTE Banyo adlı jilet ile sıyırıyorsun kremi..zaten krem ile beraber tüm kıllarda yok olmuş olacak..

kolay gelsin...

(ayrıca migros ve carrefour'larda bolca bulunur..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 27 Ağustos 2010; 22:29:50 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      28 Ağustos 2010 04:39:03
      ERKEĞİN KILLISI MAKBÜLDÜR

Yakınlarını ve arkadaşlarını çok sevmelerine karşın, bunu pek belli etmezler. Kendilerini herhangi bir şekilde inciten kişileri zor bağışlarlar ve yapılan hareketi asla unutmazlar. Yengeç'ler müziğe ve dinsel konulara karşı ilgilidirler. Yengeç'ler tartışmalardan kesinlikle hoşlanmazlar. Duygularını sessiz bir şekilde saklarlar. YENGEÇ BURCU
    • Yüzbaşı
      375 Mesaj
      16 Eylül 2010 03:32:32

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Usta sen engelleme yollarını yaz =)

Bu kıl ilk girdiğinde belli olmuyormu hemen müdahele edilsede büyük ameliyatlara gerek kalmasa , 1 ay evde yatmak nedir yahu

Allah korusun..

korumadı lanet olsun.

http://forum.donanimhaber.com/m_43016988/tm.htm

• Yüzbaşı
      910 Mesaj
      16 Eylül 2010 12:59:37

quote:

Alıntıları Göster

rica ederim...
      ağdayı hiç düşünme bile dostum..acısız,ağrısız tıpkı krem sürer gibi bir fırsatın var iken ne diye acı çekip ağdanın derdi ile uğraşacaksın..dediğim gibi traş köpüğü gibi düğmesine basıp parmağına birazcık sıkıyorsun sonra hemen kolaltına sürüyorsun..1-2 dakika bekliyorsun..(kolaltındaki kıl yoğunluğuna göre kremin hacminide bekleme süresini de 1-2 dakika artır tabi) ondan sonra da (önerim) GILETTE Banyo adlı jilet ile sıyırıyorsun kremi..zaten krem ile beraber tüm kıllarda yok olmuş olacak..

kolay gelsin...

(ayrıca migros ve carrefour'larda bolca bulunur..)

Gilette banyo permatik olan di mi?

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> BİO-DER TÜY DÖKÜCÜ KREM KULLANANLAR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.