Şimdi Ara

Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
69.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok yok bu sefer telefon edip te gidelim en iyisi :)

Finallerin biter bitmez test sürüşü seferine çıkalım o zaman.

Hatta 5-6 araç gözüme kestirdim.

Hepsini aradan çıkartırız bir günde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk 23 -- 24 Mayıs 2011; 14:46:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Yok yok bu sefer telefon edip te gidelim en iyisi :)

Finallerin biter bitmez test sürüşü seferine çıkalım o zaman.

Hatta 5-6 araç gözüme kestirdim.

Hepsini aradan çıkartırız bir günde.

Hay çok yaşa, eğlenceli bir gün bizi bekliyor desene...Sincan'dan Pursaklar'a kadar her bayiiye gidip bakalım desen gıkımı çıkarmam...

Biter bitmez haber vereceğim abi...Bensiz gitme ama
  • Ne zaman bitiyor finaller?

Ona göre ayarlayayım ben de.
  • 1 Haziran'da buluşabiliriz...6 Haziran hariç 1'inden sonra boşum.

quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Ne zaman bitiyor finaller?

Ona göre ayarlayayım ben de.

• quote:

1 Haziran'da buluşabiliriz...6 Haziran hariç 1'inden sonra boşum.

1 Haziran Çarşamba günü tamamdır o zaman.
    Neyse, konuyu da kirlettik baya :)

Kusura bakmasın arkadaşlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Selamlar arkadaşım,

Ben biraz teknik konulara girmek istiyorum. Arka frenler öndekiler gibi disk değil sanırım. Gerçi ben görmedim ama sitesindewww.simdiasxzamani.com kampana içi disk yazıyor. Bu ne demek acaba? Ayrıca kavrama için tork konvertörlü demiş. 5 ileri manüel şanzımanda tork konvertörü ne gezer? Aracın altında karter muhafaza sacı bulunuyor mu?

LPG'yi şu anda hemen değil, ama 1 yıl sonra düşünebilirim. Şu anda aracı evin önüne çekip biraz "sıfır araba kokusu" keyfi yapmak istiyorum. Cumartesi günkü kazanın manevi izi halen hissediliyor ve arabasız da olmuyor, bu nedenle araca hemen kavuşmak istiyorum. Eşimle test sürüşü ve deneme seyahati dahi yapamadık ama yolda gördüğüm Büyük Beyaz (Great White) bende o yeterli intibayı bıraktı.

Kauçuk paspas bulunur mu bu MITSUBISHI ASX için, başka merak ettiğim yok. Zatebn yarış yapma ve hızlı gitme gibi bir fikrimiz yok. LPG için açık kapı bırakılması da artı bir özellik. Yedek lastiği de sanırım geçici ince lastik (80 km/h - 50 km). Direksiyon da Bakire Ceylan Derisi ise herşey yerinde demektir.

Selam ve sevgiler,

Taner Göde

quote:

Orijinalden alıntı: unforthepage

Taner bey hayırlı olsun, ilk ASX sahiplerinden biri benim, her türlü sorunuza cevap verebilirim.

01 ASK ** plaka bulamadım... 01...99 hepsi dolu hem de 1/3'ü mobilet

Hayırlı uğurlu olsun Taner Abi . Bende 01 ANL 01 den 99 a kadar baktım 1 tane bile kalmamış yine senin dediğin gibi yarısı mobiletlerde . şeytan diyor mobiletlerin birini al plakayı arabaya geçir
  • Konuyu videolarla destekleyelim...

• Plakayı sadece ayırtmıştım, ama 100 TL ödemeden gerçek anlamda adına ayrılmıyormuş. Hemen Trafik Şubesine gittim, Şoförler Cemiyetinde XXX'in selamını söyleyip BAĞIŞ MAKBUZU aldım, onu da plaka listesini elinde tutan polis memuruna verdim, birisi gelmiş ve aynı seriden 10 tane almış, 1000 TL ödemiş, benim ayırttığım plakanın karşısında da başkasının adı yazıyordu. Tabi adrenalin dozu yükseldi, hava sıcak, klima yetersiz, neyse bilgisayardan (ekrandan) sorgulattı da boş çıktı, hemen adımı ve plakayı makbuza yazdı ve komisere verdi, plakayı kurtardık.
  • Fotoğraflar ve incelemeler bekliyoruz sizden:))
  • taner bey hayırlı olsun. Evet kesinlikle fotoğraf ve detaylı inceleme bekliyoruz.
  • Taner abi plakanın harfleri nedir?
    Bu arada eşinin adına özel çıkartsaydın keşke 01EŞY01
  • Taner abi hayırlı olsun. Arada sitemizede bekleriz.http://www.mitsubishiclubturkey.com forum donanım kızsada mitsubishicilerin tamamı orda artık :)
  • Değerli ASX Arkadaşlarım,

Aracı ve Plakayı forumlarda paylaşıp paylaşmama arasında tam bir karar veremedim. Sakınan göze çöp batar, sakındığım PASSAT'ım gözüne geçen Cumartesi fena bir kazaya karışacak kadar büyük bir çöp battı.

Adana'da 3 harfli dönem 2 yıl önce başladı, A ile başlayan seri bitti, B serisine geçti. Rakamlar da eşimin doğum yılı. 01 ASK ** bulamadım, yoksa 01 ASK ** olacaktı.

Kauçuk paspas aldım TEMSA'dan, 174 TL'ye orjinal. Fiyatı önemli değil, bulunması önemliydi benim için. Kaskosu yapıldı, 1024 TL'ydi (+/- 25 TL), Türk Nippon Sigorta'dan ve AXESS'e 10 taksit. Plaka da hazır, tescil yarın bitecek. Akşam da aracı alıp eve getireceğiz.

Üst donanımlı modelin SUNROOF'u yokmuş, sadece PANORAMİK CAM TAVANI varmış, aslında almadığım için ilk başta üzülmüştüm ama cam tavan sadece cam tavan olduğundan ve açılmadığından aradaki fiyat farkının aracı hesaplı almak için yeterli olduğunu düşünmeme sebep oldu. MITSUBISHI TEKBAŞ'a teşekkür ederim. Herşey maşallah tereyağdan kıl çeker gibi hızlı gitti.

Yarın inşallah akşam saatlerinde mesaiden sonra plaka takılmış bir şekilde ASX'imizi teslim alacağız. LPG'yi de açık bir opsiyon olarak bırakacağız. VIALLE'nin LPi sistemini 3.000 TL'ye taktırırsam garanti dışı kalmıyor ama 2 yıl bekleyip BRC takarsam kimsenin taktığı yok. Zaten 1.500 TL'lik benzini ancak 2 yılda alırım diye düşünüyorum. Tam hesap yapmadım ama duygusal tahminim bu yönde.

Selam ve sevgiler,

Taner Göde
  • Hayırlı Uğurlu olsun Taner Bey, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin inşallah...
  • Hayırlı olsun aracınız ve tekrardan geçmiş olsun.
    ASX hakkında birşey sormak istiyorum.Sitesinde 7 hava yastığı göseriyor. Galiba arka yolcular için hava yastığı yok.
    Bu konuda bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aResCanQ

Hayırlı olsun aracınız ve tekrardan geçmiş olsun.
    ASX hakkında birşey sormak istiyorum.Sitesinde 7 hava yastığı göseriyor. Galiba arka yolcular için hava yastığı yok.
    Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Var hocam orada donanımda özellikle yazıyor "İlk sıra ve İkinci sıra için perde hava yastıkları" diye.....

Sorun şurdan kaynaklanıyor...2010 Lancer 9 hava yastıklı lanse ediliyordu...2011'ler ise 7.Aynı uyumsuzluk Lancer için de geçerli . Aradaki fark A sütünü ile ilk sıra perde hava yastıklarının birleştirilmesi
  •  Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı]

Anladım hocam.Sitedeki bilgilere bakarken bu resimde arkası için yan hava yastığı görünüyor ve açıklaması kafamı karıştırdı.
  • Doğrudur hocam..Bu donanım zamazingosunu kim yazıyorsa zaten bir problem var....Lancer Sportback için de "Ön 2 koltuk standart yazıyordu" Meğerse Isıtmalı koltukla karıştırmışlar, ortalık bir karışmıtşı.
  • Valla haklısınız en iyisi yerinde gidip görmek.
    Ben babam için inceliyorum aracı,yurtdışında olduğum için burdan model gönderiyorum.
    Ne yalan söyleyeyim beni en çok etkileyen Led Aydınlatmalı Cam Tavan oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aResCanQ

Valla haklısınız en iyisi yerinde gidip görmek.
    Ben babam için inceliyorum aracı,yurtdışında olduğum için burdan model gönderiyorum.
    Ne yalan söyleyeyim beni en çok etkileyen Led Aydınlatmalı Cam Tavan oldu.

İnşallah en hayırlısını bulursunuz...Ben görevimi yapayım size bakılması gereken ve belki daha da etkilenebileceğiniz noktaları söyleyeyim...
    Yol tutuşu, AS&G, fren performansı, ASTC performansı....Kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.