Şimdi Ara

Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
69.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x-rayted

quote:

Orijinalden alıntı: Janissary.

Az önce temsayı aradım araç daha Türkiye'ye gelmemiş. Kendi sahibi olduğumuz forumda iki arkadaş aracı satın aldık şeklinde başlık açında bende burdan araç bilgilerini paylaşayım dedim. Yanlış bilgilendirdiğim için özür dilerim.

medeni davranışınız için sizi tebrik ederim ve genel olarak ithamkar konuştuğum için özür dilerim. Sizinki muhtemelen marka bağlılığı olsa gerek.

benim uzun aramalarım sonucu bir bayi şu an şovrumumuzda var gelin görün dedi. bir ara bakacağım. Muhtemelen o forumdakiler de orada görmüşlerdir veya görmeseler bile geldiğini öğrenince gördük hatta satın aldık diye başlık açmış olabilirler..

Bu arada linkini kaybettim ama 1 haftadır yeni sportage ve bu araba hakıında bilgi topluyorum. Her ikisinde de beklenenin üstünde talep geldiğini okudum bir yerde (tabii ki ASXin 1.8 dizeline)

Bana genel hatları biraz Q5 andırıyor. AE 2.0 tdi yeti 2.0 dci qashqai ve 1.8 ASX karşılaştırmasında yetiyi birinci ASXi sonuncu seçti..

Arabanin içi outlanderdan aynen alınmış.

Outlanderın azaltılmış doktor numunesi gibi bişey bu

kendi yaptığım test benim için daha önemlidir.bu fiyatlara daha iyi bir alternatifi yok bence bu aracın.

• quote:

quote:

Az önce temsayı aradım araç daha Türkiye'ye gelmemiş. Kendi sahibi olduğumuz forumda iki arkadaş aracı satın aldık şeklinde başlık açında bende burdan araç bilgilerini paylaşayım dedim. Yanlış bilgilendirdiğim için özür dilerim.

medeni davranışınız için sizi tebrik ederim ve genel olarak ithamkar konuştuğum için özür dilerim. Sizinki muhtemelen marka bağlılığı olsa gerek.

benim uzun aramalarım sonucu bir bayi şu an şovrumumuzda var gelin görün dedi. bir ara bakacağım. Muhtemelen o forumdakiler de orada görmüşlerdir veya görmeseler bile geldiğini öğrenince gördük hatta satın aldık diye başlık açmış olabilirler..

Bu arada linkini kaybettim ama 1 haftadır yeni sportage ve bu araba hakıında bilgi topluyorum. Her ikisinde de beklenenin üstünde talep geldiğini okudum bir yerde (tabii ki ASXin 1.8 dizeline)

Bana genel hatları biraz Q5 andırıyor. AE 2.0 tdi yeti 2.0 dci qashqai ve 1.8 ASX karşılaştırmasında yetiyi birinci ASXi sonuncu seçti..

Arabanin içi outlanderdan aynen alınmış.

Outlanderın azaltılmış doktor numunesi gibi bişey bu

evet az önce Aydın arkadaşım aradı Askale de araç varmış. Temsayı da anlamak mümkün değil birbirlerinden haberleri yok. Getiren temsa aracı nasıl yok gelmedi vs diyebilir anlamış değilim.

• aynen fakat bakınız ben geçen yeti inceledim yavv bu aaba çok küçük roomsterin yükseği gibi. Boyutlara bakınca ASX de küçük kalacak hafif yükseltilmiş bir kompakt HB sonuçta.
    4 modelin boyut ve dingil mesafesini vereyim. en son da da Q5inkini.

Yepisyeni sportage
    4440X1855X1635
    2640

ASX
    4295X1770X1615
    2670

Yeti:
    4223X1793X1691
    2578

qashqai:
    4330X1783X1615
    2630

ve karşılaştırma için
    Q5
    4629X1880X1659
    2802

ASXin içi diğerlerine göre daha ferah olacak ama dıştan ?

Bu arabayı almayı düşünen herkesin sportage'ı beklemesi lazım bence.
  • quote:

aynen fakat bakınız ben geçen yeti inceledim yavv bu aaba çok küçük roomsterin yükseği gibi. Boyutlara bakınca ASX de küçük kalacak hafif yükseltilmiş bir kompakt HB sonuçta.
    4 modelin boyut ve dingil mesafesini vereyim. en son da da Q5inkini.

Yepisyeni sportage
    4440X1855X1635
    2640

ASX
    4295X1770X1615
    2670

Yeti:
    4223X1793X1691
    2578

qashqai:
    4330X1783X1615
    2630

ve karşılaştırma için
    Q5
    4629X1880X1659
    2802

ASXin içi diğerlerine göre daha ferah olacak ama dıştan ?

Bu arabayı almayı düşünen herkesin sportage'ı beklemesi lazım bence.

Sportage ile bu araç arasında fiyat farkı nasıl olacak acaba?
    2.0 cc dizel otm. sportage için 42.500 € fiyat etiketi var çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monomu -- 25 Ağustos 2010; 16:33:20 >

• Mitsubishinin sitesindeki resmi fiyat

ASX
    ASX 1.6 MT INVITE 47.500 TL 47.500 TL

http://www.mitsubishi-motors.com.tr/mitsubishi/index.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janissary. -- 25 Ağustos 2010; 17:16:51 >
  • @bacey: yukarıda netleştirdik bazı bayiilerde var bzılarında (çoğunda yok).Ben de olana gidecem birazdan.
    @ksk307: sportage 1.6 140 bg yeni nesil GDi benzinli makine (turbo falan değil) 49 bin TL diye Çelik motor genel müdürü Bora Koçak açıklama yaptı geçen hafta. Eylül ikinci haftası 1.6 benzinliler şovruumda olacak dedi topkapıdaki KIA bayii..Sırf aradaki görünüm farkı için ne 1500ü 5000 fark verilir sportage'a.

ASXe 47500 veren pişman olur ileride çünkü yıl sonu mitsubishi kampanya yapmak zorunda kalır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

tiguan a rakip ise 47 uygun

ama 1.6 dizel olmadan satması zor

2011 Ocakta 1.8 dizel gelecek.

avrupada 1.8 dizeli tercih edilir tabiki de

burda 1.8 deyince dağılın komutu vermişsin gibi millet kaçıyor.

gerçi 20 lira yükselir 67,5 a otomatik olursa satılabilir yani

67 e 3-5 adet satar.69 a captiva 72e kuga var ve donnaımları bu araçtan fazla. kugada power shift captivadada 7 kişilk veya geniş bagaj opsiyonu var.bunun bi artısını
    göremedim ben tüketimden başka oda genelde 2lt yüksek çıkıyor verilen bilgilerden.ARTI 4X4 DEĞİL BU ARAÇ.

1.8 DİZEL de 60e falan gelir ve 4x4 olursa satılır .

67.000 TL ye gelirse zaten bi kaç Fun dışında kimse almaz.... 69 a captiva varken 67 e ıııııhhhh be mitsuuu ustaaa...

• Akşam gittim gördüm hemen almalıyım dedirten bir araba değil. ancak bayii diğer forumda bahsedilen şeyleri söyledi. yani yılbaşına kadar 300 araba gelecekmiş çoğu satılmış. Yılbaşı duruma göre 2500 TL zam gelecekmiş. Ellerinde sadece siyah varmış. Ben kırmızı isterim deyince sorarız dedi. kullanabilir miyim deyince hemen alma kararı verecekseniz kullandıralım dediler. Yok dedim sportage ı görmeden bu kararı vermem (adam oruçlu ben değilim ama ben dürüstüm o dürüst mü bilmem?) . Laciverti çok çirkin siyahı için söylenecek tek şey "Luke , Im your father" olmuş.

Öyle çok aşırı bir kalite veya albenisi yok hatta tampon ve marşbiyellerdeki siyah kaplama çok itici olmuş. Satıcı diffüzör tarzı aksesuarlar olduğunu söyledi.

Yan camlar altında krom çıta var,cleartec ibaresi var, spoyler var, farlar mercekli ama yıkamasız.

yedek lastik yok, dikiz aynası kararmıyor, güneş gözlük haznesi yok , autostop and go için açma kapama düğmesi var. Elfreni sürücü tarafında ..satıcı japonya üretimi dedi. Ellerindeki tek broşürü aldım. Bu broşürdeki tork ve güç eğrisi beni biraz yaraladı. Güç eğris acaip dik bence bu motor bu araaya yetmez. tork ta uzun bir plato yapmamaış. Denemeden konuşmamak lazım..

Çektiğim iki resim..

Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı]

Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı]

Edit: elfreni sürücü değil yolcu tarafında..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-rayted -- 25 Ağustos 2010; 20:39:37 >

• quote:

Akşam gittim gördüm hemen almalıyım dedirten bir araba değil. ancak bayii diğer forumda bahsedilen şeyleri söyledi. yani yılbaşına kadar 300 araba gelecekmiş çoğu satılmış. Yılbaşı duruma göre 2500 TL zam gelecekmiş. Ellerinde sadece siyah varmış. Ben kırmızı isterim deyince sorarız dedi. kullanabilir miyim deyince hemen alma kararı verecekseniz kullandıralım dediler. Yok dedim sportage ı görmeden bu kararı vermem (adam oruçlu ben değilim ama ben dürüstüm o dürüst mü bilmem?) . Laciverti çok çirkin siyahı için söylenecek tek şey "Luke , Im your father" olmuş.

Öyle çok aşırı bir kalite veya albenisi yok hatta tampon ve marşbiyellerdeki siyah kaplama çok itici olmuş. Satıcı diffüzör tarzı aksesuarlar olduğunu söyledi.

Yan camlar altında krom çıta var,cleartec ibaresi var, spoyler var, farlar mercekli ama yıkamasız.

yedek lastik yok, dikiz aynası kararmıyor, güneş gözlük haznesi yok , autostop and go için açma kapama düğmesi var. Elfreni sürücü tarafında ..satıcı japonya üretimi dedi. Ellerindeki tek broşürü aldım. Bu broşürdeki tork ve güç eğrisi beni biraz yaraladı. Güç eğris acaip dik bence bu motor bu araaya yetmez. tork ta uzun bir plato yapmamaış. Denemeden konuşmamak lazım..

Çektiğim iki resim..

Yok artık.

• evet...lastik tamir kiti ve kompresör var. yedek lastik yok..
  • Bakmaya gitsek kaburga dolması ısmarlarlar mı

Full ünü görmek lazım birde.
  • tek donanım bu..
    fulü falan yok.
  • Yurt dışındanki invite donanımlarda ön tamponda sis farı çevresinde krom aksesuar gözüküyor. İç kısımdaki ızgara çevreleri de aynı şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brujeria -- 25 Ağustos 2010; 21:35:50 >
  • serviste colt için yedek lastik 150 liraydı.ASX içinde olsun 200-250 lira...
  • fiyasko
  • ne fiyat olarak ne de tip olarak qq'dan üstün değil,
    QQ'a karşı yeni sportage çok daha iyi bir rakip olur
  • Fiyat kalite dengesi olarak QQ yı geçemez bence..
  • qq sportage asx çarpışırlar .tasarım olarak en önde sportage gelir.
  • aynı düşüncedeyim...üstelik 50binden satma hayali luruyorlar. E zaten 50-51e benzer donanım QQ tekna veriyorlar..QQ tekna yerine bunu almak için hiç bir neden yok.

Çok satılmas da bişey değil..TRye 300 tane afedersin shit getirsen satar mühüm olan qashqai ve tiguan gibi sürekli çok satmak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.