Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esenkaya20

DRİVİNG FORCE GT Yİ HOT PURSUİT TE KULLANMA

önce logitech profilerden select game deyip oyunun program files taki simgesini programa gösterin. sonra DEVİCE ---- GAME CONTOLLERS-----ÖZELLİKLER---- SETTİNG yolunu takip ederek "enable centering spring in force feedback games" sekmesini işaretleyin (bu force feedbackın oyunda kullanılmasını sağlayacak değeri istediğiniz gibi girersiniz. ben 50 yaptım direksiyon sert oldu diyenler değeri düşürsün) sonra gene logitech profiler dan OPTİONS--GLOBAL DEVİCE SETTİNG sekmesine gelip "report combined pedals" ı aktif hale getirin. sonra oyuna girin control ayarlarından driving force gt usb yi seçin altta bütün tuşları sırasıyla ayarlayın.ayarlama yaparkende ayarlamak istediğiniz fonsiyonun üstüne gelip önce klavyeden "enter" tuşuna basmalı sonra direksiyondaki tuşa basmalısınız. bir tuşa birden fazla fonksiyon eklenebiliyor arkadaşlar onun için dikkatli olun çakışma yapmasın

Anlatım güzel, "combined pedals" olayını ben üstte yazmıştım zaten. Ama centering springi de işaretleyin demişsin buna gerek yok. O özellik oyunda kendinden direksiyonu toplama özelliği yoksa işaretlenir. Bu oyunda direksiyonu toplama özelliği mevcut. Benim hot pursuit ayarlarım aşağıdaki gibi ;
     .::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::.

• quote:

Orijinalden alıntı: arador88

Dün bir tane de ben aldım vatandan. eve geldim sabaha kadar tdu oynadım
    çok mükemmel bir direksiyon çok memnun kaldım...
    benide eklerseniz sevinirim.
    ancak 1 sorum olcak.
    gaz pedalı bana çok yumuşak geldi. logitech profillerinden sertleştirme imkanı var mı ?

Direksiyonun içindeki force feedback motorları sayesinde direksiyonu sertleştirmek mümkün ama gaz ve fren pedalları için malesef mümkün değil :). Pedalların ikiside bana çok yumuşak geliyor. Ayakta terlik falan varsa hissetmek çok zor. Terliksiz oynamak gerekiyor :)

• ARKADAŞLAR benİM SİZE BİR SORUM OLACIKTI

logitech gt driving force DİREKSİYON alDIM

buTUN YAZDIKLARINIZIDA TAKIP ETTİM

ELINIZDEN GELDIGINCE YARDIMCI OLMAYA CALISMISSINIZ AMA

neDEN KIMSE BENİMLE AYNI DERTTEN MÜZDARİP DEGIL

PS2 KULLANCISIYIIM EVT ADAPTORU TAKINCA SERTLESIYO

OYUNDA GUZEL KULLANAMIYORUM AMA ADAPTORU CIKARINDA TAM 900 deRECE DONEBILIYOR

NEDENI NEDIR YARDIM EDERMISINIZ PS2 AYAR BOLUMU FALAN GOREMEDIM RESET ATTIM PS 2 ME OYUNUN ICINDE araDIM FALAN AYAR BOLUMU GOREMEDIM.....

1 SORUM DAHA OLUCAK BEN ADAPTORSUZ KULLANMAYA CALISIYORUM EGERKI BOYLE KULLANSAM BOZULMA FALAN OLURMU DIREKSIYONDA???
  • özellikle fren çok yumuşak geliyo altına bir tane yay koycam bu gidişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhasan

quote:

önce logitech profilerden select game deyip oyunun program files taki simgesini programa gösterin. sonra DEVİCE ---- GAME CONTOLLERS-----ÖZELLİKLER---- SETTİNG yolunu takip ederek "enable centering spring in force feedback games" sekmesini işaretleyin (bu force feedbackın oyunda kullanılmasını sağlayacak değeri istediğiniz gibi girersiniz. ben 50 yaptım direksiyon sert oldu diyenler değeri düşürsün) sonra gene logitech profiler dan OPTİONS--GLOBAL DEVİCE SETTİNG sekmesine gelip "report combined pedals" ı aktif hale getirin. sonra oyuna girin control ayarlarından driving force gt usb yi seçin altta bütün tuşları sırasıyla ayarlayın.ayarlama yaparkende ayarlamak istediğiniz fonsiyonun üstüne gelip önce klavyeden "enter" tuşuna basmalı sonra direksiyondaki tuşa basmalısınız. bir tuşa birden fazla fonksiyon eklenebiliyor arkadaşlar onun için dikkatli olun çakışma yapmasın

tesekkurler.
    fakat kendi tanımıyor galiba tusları felan deilmi?

EVET TANIMIYOR TEK TEK KENDİMİZ TANITICAZ

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalcan123123

ARKADAŞLAR benİM SİZE BİR SORUM OLACIKTI

logitech gt driving force DİREKSİYON alDIM

buTUN YAZDIKLARINIZIDA TAKIP ETTİM

ELINIZDEN GELDIGINCE YARDIMCI OLMAYA CALISMISSINIZ AMA

neDEN KIMSE BENİMLE AYNI DERTTEN MÜZDARİP DEGIL

PS2 KULLANCISIYIIM EVT ADAPTORU TAKINCA SERTLESIYO

OYUNDA GUZEL KULLANAMIYORUM AMA ADAPTORU CIKARINDA TAM 900 deRECE DONEBILIYOR

NEDENI NEDIR YARDIM EDERMISINIZ PS2 AYAR BOLUMU FALAN GOREMEDIM RESET ATTIM PS 2 ME OYUNUN ICINDE araDIM FALAN AYAR BOLUMU GOREMEDIM.....

1 SORUM DAHA OLUCAK BEN ADAPTORSUZ KULLANMAYA CALISIYORUM EGERKI BOYLE KULLANSAM BOZULMA FALAN OLURMU DIREKSIYONDA???

adaptörsüz kullanmanın bi zararı olmaz sadece force feedback nimetlerinden yararlanamazsınız tabi bildiğim kadarıyla :) ama gerek yok bence ps 2 deki oynadığınız oyunların ayarlarına bi göz atın eğer forcefeedback ayarları varsa kapatın veya çok düşürün değerleri. o zaman direksiyon yumuşayacaktır

• AYARLAYAMIYORUMM PS2 DEKI DIREKSIYON SERTLIGINI LUTFEN YARDIM EDIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: freexman

quote:

Anlatım güzel, "combined pedals" olayını ben üstte yazmıştım zaten. Ama centering springi de işaretleyin demişsin buna gerek yok. O özellik oyunda kendinden direksiyonu toplama özelliği yoksa işaretlenir. Bu oyunda direksiyonu toplama özelliği mevcut. Benim hot pursuit ayarlarım aşağıdaki gibi ;
     .::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::.

düzeltmeler için çok sağol anlatan yoktu ben de kendi çapımda bişeyler yazayım dedim

• ARKADAŞLAR BU DIREKSIYONU KULLANIYORUM AMA PS2 DE OYUNLARDA DIREKSIYON COK SERT AYARLAYAMADIM YARDIMCI OLUCAK BIR ALLAHIN KULU LAZIM
  • quote:

ARKADAŞLAR BU DIREKSIYONU KULLANIYORUM AMA PS2 DE OYUNLARDA DIREKSIYON COK SERT AYARLAYAMADIM YARDIMCI OLUCAK BIR ALLAHIN KULU LAZIM

bende yeni aldım ps3 e bağlı dırt2 v nfs de çok sert sadece gt5 de direksiyon işe yarıyor ben hiç memnun kalmadım oynanmıyo dönmüyo fişi çıkarıyoosun tamamen boş oluyo anlamadım gitti sanırım iade edicem alalı gün oldu ve 3 gündürde uğraşıyorum artık ben pes ediyorum.
  • GERI VERMENE GEREK YOK BENDE ALDIM 2 GUN OLDU VATANDAN ALDIM AYNI PROBLEM BENDEDE VAR KAC PARAYA ALDIN SEN BEN 144
  • ya beyler hala şu tdu yu oynayamıorum

360 derece en fazla 900 derece kulanamıyorum ama 900 derecede seçili
  • dıreksıyon ayarını nerden yapıyosunn
  • Direksiyonun derece ayarı logitech game profillerdan yapılıyor. Bu güne kadar lfs dışında hiç bir oyunun içinde derece ayarı görmedim, dolayısıyla ps kullanıcılarının derece ayarını nasıl yapıcaklarını bilmiyorum. Ama oyunların %90 ında force feedback ayarı mevcut, direksiyonun sertliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Tdu da 900 derece kullanmak isteyen arkadaş "options"- "global device settings" kısmında ve "edit"- "edit specific game settings" kısmlarında direksiyon derecesini 900 dereceye ayarladığından ve her iki kısımda da "allow game to adjust settings" seçeneklerinin işaretli olmadığından emin ol. Bu durumda 900 derece oynayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan2101

quote:

ARKADAŞLAR BU DIREKSIYONU KULLANIYORUM AMA PS2 DE OYUNLARDA DIREKSIYON COK SERT AYARLAYAMADIM YARDIMCI OLUCAK BIR ALLAHIN KULU LAZIM

bende yeni aldım ps3 e bağlı dırt2 v nfs de çok sert sadece gt5 de direksiyon işe yarıyor ben hiç memnun kalmadım oynanmıyo dönmüyo fişi çıkarıyoosun tamamen boş oluyo anlamadım gitti sanırım iade edicem alalı gün oldu ve 3 gündürde uğraşıyorum artık ben pes ediyorum.

benim arkadaş bu direksiyonu ps3 le grid dirt 2 de sorunsuz oynuyor direksiyonda değil problem hem dirt 2 de hemde grid de ff ayarları mevcut oradan ayarlamaları yapın yumuşayacak direksiyon.

• 160tl çok değilmi?
  • quote:

GERI VERMENE GEREK YOK BENDE ALDIM 2 GUN OLDU VATANDAN ALDIM AYNI PROBLEM BENDEDE VAR KAC PARAYA ALDIN SEN BEN 144

bende 139 a aldım ..yani sadece dırt performans alacaksam kalsın 5 güne kadar iade hakkım var sanırm iade edicem
  • Arkadaslar Bugun Yeni Aldim Direksiyonuu Ancak su Kirmizi Tus Ne İşe Yariyor ? Donuyor Falan Filan Ortasinda Enter Tusu Misali Bi Tus Var :S anlamadim
  • onu her oyun desteklemiyor malesef.örneğin rfactorde engine boost u dönen tuşa ayarla döndürdügünde yakıt tüketimini azaltırsın ama o oranda motorda güç kaybeder
  • Yaw Direksiyonun Driverini Kurmadan Once NFS World u RAhatlıkla Oynuyordum Driver ini Kurdum Oyun Algilamiyor Sacmalıga Bak ya :@
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.