Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kullanmakta olduğum logitech driving force gt satılıktır ,
    hiçbir sıkıntısı yoktur bir üst seviye direksiyon seti almak için satmaktayım ,
    fiyat 300 pazarlıksızdır , (fethiye içi elden teslim edebilirim diğer türlü kargo alıcıya aittir)
    ilgilenenlere duyurulur..
    not : isteyene foto.larını atabilirim arkadaşlar çekmeye üşendim..
  • Vatanda bu ürün için 150 tl diyor fiyat doğrumu acaba
  • Herkese selamlar. Elimde DFGT nin son sürümü olan kutusu vs herşeyi son sürüm olanı var. 15 Ay daha garantisi var. 600 Tl ye almıştım. Kutu, kutu içeriği tam. Çocuk eline geçmemiş tertemiz makinadir. 5-6 kere kurdum kullandım. Sonra vakit olmadığından kutusuna kaldırdım. Tertemiz hiç bir sorunu deformasyonu olmayan DFGT satılıktır. Direksiyon üzerindeki jelatini dahi duruyor... Kutusundaki naylonlarına kadar!!! Temiz sorunsuz cihaz almak isteyenlere duyurulur. Fiyat vermek istemiyorum. Özelden iletişime geçersiniz...İsteyene foto atılır.

Edit: Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandLotus -- 23 Aralık 2016; 21:32:59 >
  • arkdaşlar benim bir kablo kaybolmuş direksiyon kısmında pedallara giden kablonun yanındaki ucu yuvarlak olan kablo kayıp onu nerden nasıl temin edebilirim fikri olan var mı?
  • Merhaba arkadaşlar,

Kullanmadığım cihazım satılıktır. Bugüne kadar toplam da 3 kere toplamda 4 saat falan kullanıldı, ürün resimleri ekte yer almakta. Adaptor ve bunun gibi şeylerin hiç birinde sıkıntı yok dediğim gibi 3 kereden fazla kullanılmadı, bir hevesle alınıp kitaplığın dolabında beklemeye başladı :)

İstanbul Anadolu yakasındayım dileyen elden teslim alabilir, yada karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim.

İstediğim fiyat 450 TL'dir ve pazarlık söz konusu değildir, lütfen "200 TL olur mu ?" gibi tekliflerle gelmeyiniz.

Satılmıştır.

Teşekkürler.

Edit : Satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_jade -- 4 Aralık 2016; 23:1:48 >

• arkadaşlar polanyadan 100-200 tane stand gelicektir wheel stand pro deluxe logitech ve thrusmaster direksiyon setlerine uyumludur

kutulu+ kargo+ kdv+ garantili istanbul içindekiler eldende teslim alabilir. fiyat 250 tl

10.12.2016 tarihine kadar siparişleri alıyorum isminizi yazdırmayı unutmayınız

whatshap: 5380568229

• quote:

Orijinalden alıntı: oveo531

Arkadaşlar dün 2. el force gt aldım, fakat farkettiğim şey direksiyon oyunda olmasan dahi ellemiyorken ufak tefek sağ sola titriyor ve sürekli tık tık sesi duymak zorunda kalıyorum. Bir kaç kere elle dokunup durdurabiliyorsun ama bu şekilde çok saçma.. bunun bir ayarı varmı yoksa sıkıntı mı var direksiyondan ? Hala garantisi var ürünün olmadı götüreyim garantiye ? ne dersiniz ?

Aynı sorun bende de var. Ayrıca direksiyon sağa çevrildiğinde dişlilerden sanırım, takılıyor, bir noktada çok zorlanıyor.
    Ayrıca oyunda değilken bile titreme yapıyor. Windows 10 güncellemeden sonra pc,direksiyonu hiç tanımadı. Eskiden de zor tanırdı, özellikle driver başka bir direksiyonu takmışım gibi davranıyordu. Silip baştan kurarsam normale dönüyordu.
    Dün Ful kutulu garantiye verdim, teknik servis elemanına da direksiyonun 90 dereceye yakın bir yerde takıldığını gösterdim, o da en anlaşılır şekilde yazdı rapora. Kutu içeriği ful dü ve logitechin garanti belgesi de mevcuttu.
    Bakalım, umarım sıfırını verir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• logitech driving gt force satan kişi aranır uygun fiyata vericek olanlar pm
  • Logitech Driving Force GT 900 Derecede 200 derece gibi dönüyor, Arkadaşlar çok uzun zamandır kullanıyorum daha önce böyle bir problem görmemiştim. Ancak bu sorun Logitech'in driverini silip tekrar yükledikten sonra başladı.

Silme nedenim ise şu direksiyon sertliği çok sertti bug'a girdi diye düşünüyorum hassasiyeti kısmama rağmen sertliğine aynı şekilde devam ediyordu. Silip tekrar yüklediğimde düzeldi. Şuan direksiyonumu 900 derece kullanamıyorum yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim.
  • Arkadaşlar direksiyonunu satacak olan varsa pm atabilir veya buradan bilgilendirebilir.
  • kutulu force gt bende arıyorum satan mesaj atabilir bütcem 280-290
  • ben de aramaktayim, 350 tl ye kadar butce mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vandalKing

ben de aramaktayim, 350 tl ye kadar butce mevcut.

istanbul içi ise 375 liraya elden satıyorum, hiç bir sorunu yok tüm fonksiyonları sorunsuz çalışıyor, bol bol ets oynandı fakat artık g27 veya g29 almayı düşündügümden satıyorum ,
    düşünen diğer arkadaşlar da iletişime geçebilir.
  • beyler sizce g-25 mi bumu 2.el olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: odun_veren

beyler sizce g-25 mi bumu 2.el olarak

g25 e çıkacaksanız az daha koyup g27 alın, ben de dfgt var herşeyiyle mükemmel bir tek pedal hariç o çok hisli değil fakat direksiyonun hissi müthiş, her oyuna göre güzel ayarlarda yaparsanız tadından yenmez ben 3 4 senedir kullanıyorum her seferin de büyük zevk alıyorum, ben de artık g27 ye geçmek için satacağım onun için g25 ile g27 arasında ki farkları inceledim kesinlikle g27 ye karar verdim , forumda ki kullanıcıların yorumlarına göre..
  • Euro truck simulator 2 yi bir sene önce oynuyorken şimdi tekrar ayarlayayım dedim, pedalları algılamıyor... Daha önce de aynı şey olmuştu nası çözdüğümü unuttum :s

Bu oyun dışında ne oynanabilir tavsiyeniz var mıdır?

• akrok A kullanıcısına yanıt
    asetto corsa, project cars, dirt rally, american truck sim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrok

Euro truck simulator 2 yi bir sene önce oynuyorken şimdi tekrar ayarlayayım dedim, pedalları algılamıyor... Daha önce de aynı şey olmuştu nası çözdüğümü unuttum :s

Bu oyun dışında ne oynanabilir tavsiyeniz var mıdır?

logitech yazılımında options dan pedal combined bilmem ne seçeneğini aktif edip deneyin, olmadı oyuna tekrar tanıtın pedalları.
  • Driving GT yi PS4'e bağlama şansımız var mı ? Aparatı falan var mı ?
  • Var mı mantıklı paraya temiz sorunsuz kutulu DFGT satan ? (:
    Satan varsa özel mesaj ile ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarmaganozturk -- 26 Ocak 2017; 17:31:45 >
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.