Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu direksiyonu Ps3 te kullanırken sorun yok da pc de ayarları bir tutturamadımGerman Truck Simulator ayarlarında yardımcı olabilecek var mı?Ya da oyun profilini paylaşmak isteyen?Çünkü ayar yapıyorum gaz fren pedalı ayarları güç bela yapıyorum bazen o da olmuyor gerçi de direksiyon ayarı bir türlü olmadı.Direksiyon çevirirken belli bir noktayı geçince oyundaki direksiyon birden başından sonuna kadar dönüyor.Bir de pedallar için hangi tür komut kullanmam gerekir ayar yaparken?Şimdiden teşekkürler.
  • mıstıkv hoşgeldin,ekledim hocam...

Arkadaşlar birşey soracam, F1 2010' da bordürlere çıktığımda takır tukur bir ses geliyor,sizde de var mı böyle bir ses, biraz rahatsız edici geldi bana sesin tonu ve tınısı,sizde nasıl?
    Normalde ses gelmiyordu da,şuan aklıma gelmiyor bir ayar açtım,direksiyon 0 noktasına dönmeye başladı bu güzel ama yol dışına çıkınca gelen ses beni pek memnun etmedi doğrusu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AMADEUS_

quote:

Orijinalden alıntı: esenkaya20

quote:

Orijinalden alıntı: _AMADEUS_

quote:

Orijinalden alıntı: esenkaya20

arkadaşlar ben de driving force gt aldım pc ye ama grid bi türlü görmüyo direksiyonu. dirt 2 de ise tek tek tuşları tanıttım ama oyun başlayıncaya kadar ki menülerde çalışmıyorlar yani yarışa başlayıncaya kadar klavye ile yarış başladı mı direksiyonla devam ediyom.
    logitechin sitesinden gerekli driveri indirdim kurdum (win.7 x64) gene değişen bişi yok yardımlarınızı bekliyorum.

Aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim,çözüm orda anlatılmış.

http://forum.donanimhaber.com/m_41879073/tm.htm

ilgine çok teşekkür ederim arkadaşım problemi dediğin anlatımla hallettim dirt 2 ve grid direksiyonu artık görüyor. sadece grid de bazı tuşlar çalışmıyor örnek vermek gerekirse yarış bitince yarışın tekrarını göstermeye başlıyor ya o tekrarı sonlandıracak (esc tuşunun fonksiyonunu yapacak) bi tuş yok. bide oyun ilk açıldığında ana menüye gelinceye kadarki bölümde klavye kullanmak lazım çünkü ana menüye kadar kullanabileceğimiz enter tuşu da yok

O kadarcıkta olsun,oyun oynanıyor sonuçta.

onu da halleettim logitech profiler ile klavyedeki istediğimiz tuşu fonksiyonlarıyla beraber direksiyona atayabiliyormuşuz :) tabi bunu biraz geç keşfettim
  • Şu direksiyon için verilen resimdeki gibi ahşap tutacak mı diyorlar neyse artık onları yaptıran var mı ya da hazır satılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldat88

Bu direksiyonu Ps3 te kullanırken sorun yok da pc de ayarları bir tutturamadımGerman Truck Simulator ayarlarında yardımcı olabilecek var mı?Ya da oyun profilini paylaşmak isteyen?Çünkü ayar yapıyorum gaz fren pedalı ayarları güç bela yapıyorum bazen o da olmuyor gerçi de direksiyon ayarı bir türlü olmadı.Direksiyon çevirirken belli bir noktayı geçince oyundaki direksiyon birden başından sonuna kadar dönüyor.Bir de pedallar için hangi tür komut kullanmam gerekir ayar yaparken?Şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşlar en ucuz nerden alabilirim bu aleti? bir de 150liraya kadar alınabilecek en iyi direksiyon bu mudur?? ya da şu fiyata şu var kesin kaçırma diyeceğiniz başka bir direksiyon var mıdır??
    teşekkürler
  • M.F.Ö Bence g27 den sonra alınabilecek en iyi direksiyon seti budur,hiç çekinmeden rahatlıkla alabilirsin...Kampanyaları takip edersen ucuza temin edebilirsin, geçen vatan internetde kampanya vardı 125 TL idi fiyatı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

M.F.Ö Bence g27 den sonra alınabilecek en iyi direksiyon seti budur,hiç çekinmeden rahatlıkla alabilirsin...Kampanyaları takip edersen ucuza temin edebilirsin, geçen vatan internetde kampanya vardı 125 TL idi fiyatı..

eyvallah hocam.. aşağıda aleti kullancağım masayı çizmeye çalıştım.. sağdaki oval gibi olan benim masanın temsili resmi oluyor, kıvrımlı kısmında kullabilirim sadece.. belki monte ederken sorun olur diye düşünüyorum sizlerin yorumlarını merak ediyorum.. olur derseniz siparişi veriyorum o zaman, sanal alışverişte 137tl, bimeksde 148tl, vatanda 159 350ye kadar gidiyor bazı yerlerde

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 25 Eylül 2010; 1:35:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

quote:

M.F.Ö Bence g27 den sonra alınabilecek en iyi direksiyon seti budur,hiç çekinmeden rahatlıkla alabilirsin...Kampanyaları takip edersen ucuza temin edebilirsin, geçen vatan internetde kampanya vardı 125 TL idi fiyatı..

eyvallah hocam.. aşağıda aleti kullancağım masayı çizmeye çalıştım.. sağdaki oval gibi olan benim masanın temsili resmi oluyor, kıvrımlı kısmında kullabilirim sadece.. belki monte ederken sorun olur diye düşünüyorum sizlerin yorumlarını merak ediyorum.. olur derseniz siparişi veriyorum o zaman, sanal alışverişte 137tl, bimeksde 148tl, vatanda 159 350ye kadar gidiyor bazı yerlerde

Çok rahatlıkla kullanabilirsiniz ben geçici olarak salonda kullanmadığımız uzun oval yemek masasına sabitledim ve çok da güzel kullanıyorum direksiyonun altında çıkabilen parçası var sıkıştırma yerinde olan 2 parça ben onları çıkarttım çok daha sağlam şekilde sıkıştırabilirsiniz. Montajda hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.
  • Benim masamda oval Atlantis..
  • Bu benim masa ve direksiyonun sabitlendiği kısım.
  • teşekkürler arkadaşlar, siparişi verdim hayırlısıyla kullanabiliriz inşallah
  • quote:

teşekkürler arkadaşlar, siparişi verdim hayırlısıyla kullanabiliriz inşallah

Hayırlı olsun B.sayar da kullanabilmek için LOGITECH sitesinden işletim sisteminizi ve özelliğini seçin indirin kurun.

http://www.logitech.com/en-us/441/4172?section=downloads&bit=&osid=14

Oyunlarda klavye tuşlarını atıyorsunuz oynuyorsunuz ben bir tek TDU da beceremedim diğer oyunlarda Rig'n Roll ve NFS serileri dahil oynayabiliyorum F1 2010 u drekt tanıdı...
  • DAha bugün yeni aldım. Oyunda şöyle bir sorun var nasıl halledebilirim.
    Frene basmıyorum ama sanki sonuana kada frene basıyormusum gibi algılıyor .(aşşağıya resmini ekliyorum)
    Fişini çıkarp taktım usb yi çıkarıp taktım ama yine aynı.
    Acaba alet mi bozuk yoksa oyundan mı?????
    Anlayan varsa yardım etsin lütfen....
    http://img137.imageshack.us/img137/5647/adszvp.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradoks_82 -- 25 Eylül 2010; 16:41:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous

quote:

Hayırlı olsun B.sayar da kullanabilmek için LOGITECH sitesinden işletim sisteminizi ve özelliğini seçin indirin kurun.

Oyunlarda klavye tuşlarını atıyorsunuz oynuyorsunuz ben bir tek TDU da beceremedim diğer oyunlarda Rig'n Roll ve NFS serileri dahil oynayabiliyorum F1 2010 u drekt tanıdı...

teşekkürler haftasonu sipariş vermenin kötülükleri, halen işleme konulmadı siparişim 2 gün daha kim beklicek şimdi..
  • Eh beklemekten başka çare yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: righteous

quote:

teşekkürler haftasonu sipariş vermenin kötülükleri, halen işleme konulmadı siparişim 2 gün daha kim beklicek şimdi..

ben hızlı gönderiyle almıştım 3. günün akşamı saat 18:45 te kargo şirketinden kavga dövüş zor aldım :) malesef ülkemizde bu gibi durumlar artık sıradanlaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenkaya20 -- 27 Eylül 2010; 3:41:25 >
  • İçinizde en şanslı benim o zaman :D siparişi verdiğim günün akşam kargoya teslim edildi, ertesi günü teslim aldım tabii kargo firmasına epey fırçadan sonra akşam 20 de teslim almıştım
  • Ben gidip kucakladığım gibi getirdim Beklemek çok zor, Atlantis hayırlı olsun dostum, güle güle kullan, şimdiden ekliyorum seni kulübe..

Logitech Driving Force Gt Kullananlar
    1- Ocean Mist
    2- 41gokhan41
    3- sarppy
    4- Memoland
    5- kaanXXXXx
    6- righteous
    7- explat
    8- esenkaya20
    9- _AMADEUS_
    10- M12OgLu
    11- erdii2307
    12- mıstıkv
    13- soldat88
    14- esenkaya20
    15- Man From Atlantis
    16- paradoks_82
    17- freexman
    18- usonay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 28 Eylül 2010; 16:47:59 >
  • quote:

Ben gidip kucakladığım gibi getirdim Beklemek çok zor, Atlantis hayırlı olsun dostum, güle güle kullan, şimdiden ekliyorum seni kulübe..

Ben İnternet den aldım ( vatan kampanya ) mecburen bekledim, mağazaya gitmek gibi bir şansım yoktu, topu topu 24 saat cık beklemiş oldum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.