Şimdi Ara

Ankara Üniversitesi Öğrencileri (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
15
Favori
67.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada kendi fakültenizin Saatlerini ve programını görebilirsiniz. Katılmak zorunluymuş bence bu sorumluluğu bir an önce üstümüzden atalım da kurtulalım

http://uyum.ankara.edu.tr/?bil=bil_icerik&icerik_id=117
  • arkadaşlar ben bu muafiyet sınavına falan kayıt olmadım.napaçam ben şimdi.kartımı aldım hemen gittim.sıkıntı olur mu?.bide dil tarih te uyum programı laga lugası hariç dersler ne zaman başlayacak yardım edin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

Hangi dönemde aldığınız ne fark eder ki? Kredisi yok sonuçta. İsterseniz son sınıfta verin.

Gerek hazırlık gerekse fakülte derslerini görebileceğimiz bir yer yok mu?

Ankara üniversitesinin sitesinde var ama program şeklinde değil. Ders içerikleri alt altta yazılmış. Daha düzenli bir şey bulamazmıyız?

Fakültelere göre değişse de aslında hayır. Dönem başlamadan bölüm panolarına asılır en fazla. Bir de obs'ye de girilecek sanırım artık ders programı ama, emin değilim. Oradaki programa pek güvenmeyin derim.
  • teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akedemik takvimde 27 ağustos-14 eylül için katkı payı ödeme yazıyor? harçlar kalkmamışmıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R4V3N

akedemik takvimde 27 ağustos-14 eylül için katkı payı ödeme yazıyor? harçlar kalkmamışmıydı?

2. öğretimler ve uzatanlar hala harç ödüyorlar.
  • quote:

quote:

akedemik takvimde 27 ağustos-14 eylül için katkı payı ödeme yazıyor? harçlar kalkmamışmıydı?

1.öğretimim 2. senem yani ödemeyecem ben..biran panikledim
  • quote:

quote:

quote:

1.öğretimim 2. senem yani ödemeyecem ben..biran panikledim

Evet dostum ödemeyeceksin.
  • Cuma Günü kayıt oldum. ama kalacak yer sorun olduğu için hemen geri döndüm. ayın 12sinde sınav var. tekrar gitmek sorun olcak. yurtta yedekte kaladığm için ve misafirhaneler daha açıklanmadığı için yine kalacak yer sorunu olacak. neyse bunlar işin hikaye kısmı. sorum sınava girmesem bir şey olur mu? bi ceza ya da bir eksi olur mu bnm için. hazırlık zorunlu zaten girsemde geçemem. sonuçta okuyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeReNDiPiTyHC

Cuma Günü kayıt oldum. ama kalacak yer sorun olduğu için hemen geri döndüm. ayın 12sinde sınav var. tekrar gitmek sorun olcak. yurtta yedekte kaladığm için ve misafirhaneler daha açıklanmadığı için yine kalacak yer sorunu olacak. neyse bunlar işin hikaye kısmı. sorum sınava girmesem bir şey olur mu? bi ceza ya da bir eksi olur mu bnm için. hazırlık zorunlu zaten girsemde geçemem. sonuçta okuyacağım.

Adamlar sınava gireceğim sınıfın numarasını verirken sınava girmicem gerek yok dediğimde girmek zorundasın girmeme gibi bi lüksün yok demişti. Yine de karar senin.
  • arkadaşlar obs de ders seçme ekranı açılmış ama a-b-c şubesi gibi sanırım hocalar falan hep farklı şubeyi nereden öğreneceğiz?

edit:daha danışmanlar atanmamış pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reacti0n -- 10 Eylül 2012; 11:38:29 >
  • Arkadaşlar sınava gireceğiniz sınıfın nosu kaç benimki 5 sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurayalp

quote:

Cuma Günü kayıt oldum. ama kalacak yer sorun olduğu için hemen geri döndüm. ayın 12sinde sınav var. tekrar gitmek sorun olcak. yurtta yedekte kaladığm için ve misafirhaneler daha açıklanmadığı için yine kalacak yer sorunu olacak. neyse bunlar işin hikaye kısmı. sorum sınava girmesem bir şey olur mu? bi ceza ya da bir eksi olur mu bnm için. hazırlık zorunlu zaten girsemde geçemem. sonuçta okuyacağım.

Adamlar sınava gireceğim sınıfın numarasını verirken sınava girmicem gerek yok dediğimde girmek zorundasın girmeme gibi bi lüksün yok demişti. Yine de karar senin.

Girmesek ne yaparlar çok merak ediyorum. Bizim mevcudumuz 15 kişi olacak bölümde İngilizce eğitim alıyoruz ama sınava girsek ve iki kişinin seviyesi diğerlerinden yüksek olsa o iki kişiyi ayrı kurdan mı başlatacaklar seviye tespit sınavına girme zorunluluğu çok saçma bence. Sıfırdan başlamak isteyen biri niye girmek zorunda olsun ki Ve zaten zorunluluk olmaz sadece lafta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• gölbaşına gittim. 50. yıl kampüsü baya uzakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reacti0n

arkadaşlar obs de ders seçme ekranı açılmış ama a-b-c şubesi gibi sanırım hocalar falan hep farklı şubeyi nereden öğreneceğiz?

benim danışman atanmış.

Hazırlık okuyacağım.Ders seçme gibi bir işim yok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

quote:

Orijinalden alıntı: Reacti0n

arkadaşlar obs de ders seçme ekranı açılmış ama a-b-c şubesi gibi sanırım hocalar falan hep farklı şubeyi nereden öğreneceğiz?

benim danışman atanmış.

Hazırlık okuyacağım.Ders seçme gibi bir işim yok değil mi?

bir fikrim yok açıkçası sanırım daha yok

• quote:

Orijinalden alıntı: hackingmem

quote:

quote:

Girmesek ne yaparlar çok merak ediyorum. Bizim mevcudumuz 15 kişi olacak bölümde İngilizce eğitim alıyoruz ama sınava girsek ve iki kişinin seviyesi diğerlerinden yüksek olsa o iki kişiyi ayrı kurdan mı başlatacaklar seviye tespit sınavına girme zorunluluğu çok saçma bence. Sıfırdan başlamak isteyen biri niye girmek zorunda olsun ki Ve zaten zorunluluk olmaz sadece lafta.

Bölümün için ayrı sınıf açılacağını nereden çıkarttın ki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hackingmem

quote:

quote:

Bölümün için ayrı sınıf açılacağını nereden çıkarttın ki?

Bizim bölümün hazırlığı Gölbaşı'nda değil kendi fakültemizde ve hocalarımızda Amerikalı. Çünkü normal İngilizce değil bilimsel ve teolojik İngilizce eğitimi alacağız

• Bu sene yeni girmiş olup zorunlu hazırlığı olmasına rağmen ders seçme ekranını açabilen var mı? Biliyorum zor bir cümle oldu ama kafam çok karışık. Benim bilgi sisteminde ders seçme ile ilgili tıklanacak yer yok. Kılavuza bakılacak olursa sol frame'de olması gerekiyor ama orada birkaç tuş var ve anasayfa ve mesajlar dışındakiler çalışmıyor. Danışman ile ilgili de bilgi yok. Sorun bende mi yoksa hazırlığı atlayıp atlamadığım belli olunca mı aktif olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alustriel

Bu sene yeni girmiş olup zorunlu hazırlığı olmasına rağmen ders seçme ekranını açabilen var mı? Biliyorum zor bir cümle oldu ama kafam çok karışık. Benim bilgi sisteminde ders seçme ile ilgili tıklanacak yer yok. Kılavuza bakılacak olursa sol frame'de olması gerekiyor ama orada birkaç tuş var ve anasayfa ve mesajlar dışındakiler çalışmıyor. Danışman ile ilgili de bilgi yok. Sorun bende mi yoksa hazırlığı atlayıp atlamadığım belli olunca mı aktif olacak?

Aynı şekil bende de var sanırım sadece İngilizce göreceğimiz için ders seçmemize gerek yok Ayrıca Danışmanım da belli olmuş ama ders seçmemiz gerekmiyor herhalde

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.