Şimdi Ara

Ankara Üniversitesi Öğrencileri (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
15
Favori
67.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilsung

LÜTFEN BİRİNİZ YARDIM EDİN benim ilk dönem ortalamam 1.80 in altında ama genel ortalamam 1.98... İlk dönemi tekrardan okuyacağım mı

yok hocam üstten derslerini alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmence

Ankara veteriner fak. kazandım. Kıdemli arkadaşlar rica etsem beni biraz aydınlatabilirler mi acaba

Yokmu arkadaşlar hiç okuyan bilgisi olan ?
  • GABNO'nuz 1.80'in altına düşmediği sürece bir sıkıntı yaşamazsınız. O yüzden ne yapıp edin GABNO'yu yüksek tutmaya bakın.
  • Ankara Üniversitesi SKS nedir ?
    Yardımcı olabilecek var mı?

Kaydolacak öğrenciler kesinlikle baksın kayıt bilgileri falan varhttp://oidb.ankara.edu.tr/UserFiles/File/klavuz/12-13kayitkilavuz.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -burak -- 22 Ağustos 2012; 17:06:19 >
  • arkadaslar bende ankara hukuktayım :) ve su an ınternete bıle zor baglanıyorum tatıldeyım kayıt ıslerı nasıl oluyor bırı benı bır aydınlatsa herhangı bır ıslemı kacırıcam diye korkuyorum çok stres yaptım burda.
    Biri yardım etsin lütfen yaaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayıt klavuzundan anladığım kadarı ile Üniversite bize posta ile klavuzu ve öğrenci numaramızı gönderecek
  • Bende bu sene Jeoloji Mühendisliğini kazandım. Forumlarda çan eğrisi yok, bütünleme yok filan yazıyordu. :S Sınıf geçme sistemi ile ilgili beni biraz aydınlatabilir misiniz?
  • Kayıt için gerekli belgeleri üniversitenin sitesinden mi açıklancak yoksa bize gönderilir mi?
  • bana üniversiteden zarf geldi ama öğrenci numaraımı bulamıyorum. Yok mu bilen birisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurayalp

Bende bu sene Jeoloji Mühendisliğini kazandım. Forumlarda çan eğrisi yok, bütünleme yok filan yazıyordu. :S Sınıf geçme sistemi ile ilgili beni biraz aydınlatabilir misiniz?

geçmişte geçme notu 70 di ve can eğrisi yoktu.ancak bu seneden sonra mecburi olarak bütünleme gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: jeopol

quote:

Bende bu sene Jeoloji Mühendisliğini kazandım. Forumlarda çan eğrisi yok, bütünleme yok filan yazıyordu. :S Sınıf geçme sistemi ile ilgili beni biraz aydınlatabilir misiniz?

geçmişte geçme notu 70 di ve can eğrisi yoktu.ancak bu seneden sonra mecburi olarak bütünleme gelecek

Yani??? Anlamadım biraz açar mısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkndarker

bana üniversiteden zarf geldi ama öğrenci numaraımı bulamıyorum. Yok mu bilen birisi

Zarfın üzerinde 8 haneli bi numara varmış .O numara senin öğrenci numaranmış.
  • quote:

quote:

bana üniversiteden zarf geldi ama öğrenci numaraımı bulamıyorum. Yok mu bilen birisi

Zarfın üzerinde 8 haneli bi numara varmış .O numara senin öğrenci numaranmış.

işte onu bulamıyorum. 12 ile başlayan 8 hanesi numara olması lazım ama yok
  • quote:

Hangi şehirdesiniz Bana hala gelmedi Birde posta mı getirdi Kargo mu Getirdi ? Kargoysa hangi kargo çünkü benim adres problem. Binanın kapısı sürekli kapalı ve geldiğinde geri dönebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 27 Ağustos 2012; 16:15:32 >
  • Buldum ÖĞRENCİ NUMARALARIMIZ

http://oidb.ankara.edu.tr/UserFiles/File/yeni/list.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 27 Ağustos 2012; 16:26:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackingmem

Buldum ÖĞRENCİ NUMARALARIMIZ

http://oidb.ankara.edu.tr/UserFiles/File/yeni/list.pdf

Eyvallah bilader. Baktım numarama :)

• quote:

Ya ben saat 08:00 de Esenboğa da olacağım ama kayıt saat 09:30 da yetişebilir miyim acaba ? Bir de katkı kredisi başvurusu yaptım ama istenilen belgeler arasında harç yatırıldığına dair belgenin olması zorunlu ibaresi. Ne yapmamız gerekli acaba ? Bizim Ankara biraz titiz görünüyor saati saatine işliyor.
  • quote:

quote:

Ya ben saat 08:00 de Esenboğa da olacağım ama kayıt saat 09:30 da yetişebilir miyim acaba ? Bir de katkı kredisi başvurusu yaptım ama istenilen belgeler arasında harç yatırıldığına dair belgenin olması zorunlu ibaresi. Ne yapmamız gerekli acaba ? Bizim Ankara biraz titiz görünüyor saati saatine işliyor.

İyi de katkı kredisne başvursan bile harç parası ödeyeceksin ki. Mesela mühendisik fakültesinde katkı kredisi alan öğrencilere harç ücreti 38 TL. Adamlar ondan bahsediyor.
    Uçak işine gelirsek yetişirsin herhalde ama biraz ecele etmen gerekir. Keşke birgün önceye alaydın.

• quote:

quote:

quote:

İyi de katkı kredisne başvursan bile harç parası ödeyeceksin ki. Mesela mühendisik fakültesinde katkı kredisi alan öğrencilere harç ücreti 38 TL. Adamlar ondan bahsediyor.
    Uçak işine gelirsek yetişirsin herhalde ama biraz ecele etmen gerekir. Keşke birgün önceye alaydın.

2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YENİ KAYIT YAPTIRACAK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

Kayıt işlemlerine esas olmak üzere, katkı payı/öğrenim ücreti ödemelerinizi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki herhangi bir Akbank Şubesinden ÖĞRENCİ NUMARANIZI BELİRTEREK, ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Yatırdığınız tutarlar için Bankadan her zaman iki dekont isteyiniz ve kayıt için bunlardan birini getiriniz. İkinci dekontu kendinize bir dosya oluşturarak saklayınız.

Sitede böyle yazıyor. Harç parası dönemli ödeniyor bildiğim ve ders kayıtları için zorunlu. Daha önceki üniversitemde Üniversiteye en ufak bir ücret bile ödemedim hiç ne kayıtta ne de herhangi bir zamanda. Harç kredisine başvurduğum için kayıt olurken de bir şey istemediler. Ben garanti olsun diye yatırmam gerekir diye düşünüyorum.284 TL bizim harç oluyor. Senin 38 TL dediğin çok ilginç bir uygulama. Yine Ankara üniversitesi mi 38 TL imiş.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.